Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (balandžio 28 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė balandžio 28-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Labai sustiprės prestižo arba turto troškulys. Galite ieškotis papildomo uždarbio šaltinio ir jį rasti. Būsite nusiteikę gerinti gyvenimo sąlygas, moderniau įsirengti buitį.

JAUTIS. Ramiai apgalvokite, nuo ko pradėti šią dieną. Pasistenkite suderinti savo troškimus su galimybėmis. Gyvenimo patirties nestokojantis asmuo jums gali duoti vertingą patarimą. Iš užsienio atskries svarbi žinia.

DVYNIAI. Nebloga diena susitikimų, renginių organizavimui. Jums gali tekti rinktis iš kelių svarbių dalykų. Jei norite ne laikinų kompanionų, bendraminčių, o tikrų sąjungininkų ir draugų, ir patys būkite draugiški, supratingi.

VĖŽYS. Diena bus kupina pareigų. Pasistengę galite daug nuveikti. Jeigu negailėsite energijos, ne tik pasieksite gerų rezultatų, bet ir atsikratysite ilgai tvyrojusios įtampos. Tiktų dalyvauti viešame renginyje.

LIŪTAS. Jeigu turite svarbių sumanymų, mėginkite juos įgyvendinti. Galite sudominti neeilinę asmenybę. Galbūt jums teks priimti svečius iš toli arba leistis į kelionę.

MERGELĖ. Ši diena kupina kūrybinės energijos. Ji pravers ir sprendžiant klausimus, susijusius su finansais, investicijomis, renkantis kelionės maršrutą bei vaikų vasaros laisvalaikio variantus. Galite pasirodyti itin išradingi, panaudodami senus daiktus.

SVARSTYKLĖS. Pajusite poreikį bendrauti su kitais bei dalytis tuo, ką turite, padėti. Ypač svarbu deramą dėmesį parodyti žmogui, su kuriuo jus sieja bendri interesai ir atsakomybė.

SKORPIONAS. Galite išgirsti dominamą žinią, susijusią su darbo paieškomis arba sveikatos situacija. Regis, bandysite koreguoti įvaizdį, šalinti ar maskuoti išvaizdos trūkumus. O jeigu šia prasme teikiate paslaugas kitiems, jums puikiai seksis.

ŠAULYS. Nereikėtų nustebti, jeigu šiandien pasitaikys smulkių pramogėlių bei padidės noras džiaugtis gyvenimo malonumais. Seksis intensyviau plėtoti kūrybinę veiklą, kai kuriuos verslus.

OŽIARAGIS. Ši diena palanki pertvarkymams buityje, nekilnojamojo turto, kreditų reikalams ir pan. Tikriausiai nemažai lėšų skirsite šeimos narių reikmėms. Galėsite pasidžiaugti draugų ir gerbėjų dėmesiu. Galbūt net pavyks užmegzti ypatingą ryšį.

VANDENIS. Noriai bendrausite, dalinsitės idėjomis, išgyvenimais. Kartu gali padaugėti kritiškumo, įtarumo, vertinant išgirstas naujienas. Elkitės korektiškai, gerbkite save ir kitus.

ŽUVYS. Jeigu šiuo metu ryžtingai ir su kitų palaikymu dedate kokius nors pamatus, netrukus galėsite nuoširdžiai pasidžiaugti savo laimėjimais. Gali kilti ūpas atnaujinti aplinką ar asmeninį garderobą.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių