Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (birželio 28 d.)

Astrologinė prognozė birželio 28-ajai, antradieniui.

AVINAS. Intensyvus bendravimas šiandien nėra patartinas, ypač popiet. Geriausia būtų apsiriboti šeima, artimiausių žmonių draugija. Pasistenkite savo priekabumu negadinti kitiems nuotaikos.

JAUTIS. Gardus maistas, bendravimas su gerais draugais, giminaičiais, jų dėmesys leis prasiblaškyti. Tik įkyriai nepirškite kitiems savo nuomonės, venkite kritikuoti.

DVYNIAI. Šiandien stenkitės neviršyti savo galimybių – nei materialinių, nei fizinių, tačiau derėtų užbaigt darbus, kurių terminai baigiasi. Siekdami malonumų, patogumų, nesielkite savanaudiškai. Juk iš kitų nenorėtumėte to paties.

VĖŽYS. Atvirumas, viešumas ne visada suveikia kaip gera taktika. Šiandien pabūkite paslaptingi ir subtiliai siekite savo tikslo. Nepaminkite tikrųjų moralinių vertybių.

LIŪTAS. Tyliai ruoškitės tam, ko norėtumėte, tačiau nieko neforsuokite. Vertėtų blaiviai įvertinti savo santykius su kai kuriais žmonėmis – galbūt jie paremti iliuzijomis. Rūpinkitės sveikata, venkite svaigalų.

MERGELĖ. Regis, galvosite apie darbus, pareigas, finansinius atsiskaitymus. Jeigu būsite nusiteikę pakankamai geranoriškai, jums nepritrūks dėmesio. Vakaras tinkamas draugiškoms diskusijoms.

SVARSTYKLĖS. Dienos situacija parodys, kas kliudo jūsų sėkmei. Pasistenkite geriau suprasti kitus žmones, pažabokite savo kritiškumą. Viskas bus gana paprasta ir lengva, jeigu sugebėsite tinkamai bendrauti.

SKORPIONAS. Šiandien tiktų konkrečiai aptarti tuos dalykus, kurie susiję su pinigais, mokesčiais, nuosavybe, pirkiniais, žemės ūkiu, augintiniais. Turbūt atsiras naujas pašnekovas, kuris įvertins jūsų nuomonę ir pažiūras.

ŠAULYS. Diena bus gana nerami, nuotaikos ir planai permainingi. Kad ir kuo užsiimtumėte, jauskite ribas bei situaciją. Būkite pakantesni kitų įsitikinimams.

OŽIARAGIS. Iš ryto aktyviau padirbėkite, nes vėliau gali atsirasti trikdžių, sumažėti palaikymo. Tolerantiškai vertinkite kitus žmones. Pravartu laiku ir vietoje pasakyti nuoširdų komplimentą.

VANDENIS. Šiandien teks labiau rūpintis vaikų laisvalaikiu ir poreikiais. Tai pareikalaus išlaidų. Popiet tapsite jautresni tvarkos, švaros ir komforto stygiui.

ŽUVYS. Kasdienybė, rutina šiandien netrukdys pajusti aistringesnio gyvenimo pulso. Jums norėsis sublizgėti gabumais, kūrybingumu arba tam visaip skatinsite vaikus.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių