Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 1 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 1-ajai, sekmadieniui.

AVINAS. Būsite linkę nesavanaudiškai elgtis, demonstruoti rūpestingumą, atjautą, teikti labdarą, padėti. Galbūt be pastangų susitarsite dėl kitiems svarbaus reikalo.

JAUTIS. Šiandien būsite kūrybingi, draugiški, o galbūt ir įsimylėję. Didelė tikimybė, kad užmegsite ryšį su jus dominančiu asmeniu. Lengva bus susitarti dėl pirkinių, dovanų, renginių, talkos ar kt.

DVYNIAI. Gali būti patikrintas jūsų sugebėjimas išlikti ištikimiems savo principams, draugams bei mylimiesiems. Verčiau neskleiskite apkalbų ir netikėkite jomis. Savo ir kitų atžvilgiu elkitės atsakingai.

VĖŽYS. Šauni diena, tinkama susitikimams, susibūrimams, piknikams ir t. t. Jeigu vyksite į varžybas, sąskrydį, turistinį žygį, veikiausiai nepasigailėsite. Įgysite naujų draugų, gerbėjų.

LIŪTAS. Šiandien galite reikštis viešumoje, rimtai darbuotis arba pramogas derinti su pareigomis. Regis, tai pavyks, rezultatai nenuvils. Galite savo pastangomis kažkam atsilyginti už suteiktą paslaugą ar pan.

MERGELĖ. Regis, vis labiau norisi keliauti, ir geriau realiai nei virtualiai. Bet kuriuo atveju, šios dienos įvykiai turėtų praplėsti jūsų akiratį ir žinių bagažą. Galbūt dalyvausite svarbiame renginyje arba uoliai mokysitės.

SVARSTYKLĖS. Šiandien būsite nelinkę skaičiuoti pinigų, nors suprantate, kad turite taupyti. Visgi pastangos pagerinti sveikatą, išvaizdą, gyvenimo kokybę pasiteisins, todėl investicija į tai viena ar kita prasme tikrai atsipirks.

SKORPIONAS. Ši diena bus puiki, jeigu skirsite daug geranoriško dėmesio mylimam žmogui, antrajai pusei, rasite bendrų interesų arba vienas kitam patalkinsite tam tikroje veikloje.

ŠAULYS. Būsite žvalūs, energingi. Galbūt daug laiko skirsite ūkiniams darbams. Seksis ir su menu, grožiu, higiena, sveikata, gyvūnais susijusi veikla. Jeigu vyksite apsipirkti, pasikliaukite ne tik savo skoniu, o ir šeimos nario nuomone.

OŽIARAGIS. Šiandien galite tikėtis naudos ir malonumo per renginius, meną, parodas, pramogas. Iš gerbėjo galite gauti viliojamą pasiūlymą. Atkreipkite dėmesį į vaikų problemas bei laimėjimus. Jiems tai labai svarbu.

VANDENIS. Turėtų sektis geri ir dori sumanymai, susiję su artimais žmonėmis, nekilnojamuoju turtu, pinigais, šeimos verslu. Geriausia būtų draugiškai suderinti interesus su šeimos nariais.

ŽUVYS. Aktyviai bendrausite su kaimynais, draugais, giminėmis. Palanku rašyti straipsnius, rinkti informaciją, mokytis, naršyti po internetą. Galite sužinoti intriguojamų naujienų, gauti meilės laiškų arba viliojamų pasiūlymų.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių