Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 2 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 2-ajai, pirmadieniui.

AVINAS. Tikėtina, kad turėsite naudos iš komercijos, žiniasklaidos, reklamos, dokumentų tvarkymo ar pan. Galimi interesai, kuriuos įgyvendinti padės draugas ar giminaitis. Galbūt apsispręsite dėl išvykos.

JAUTIS. Galite gauti pageidaujamą pagalbą, informaciją. Palanku prekiauti ir pirkti reikalingas prekes bei paslaugas, tartis dėl nuomos, kredito, lizingo. Vilios meilės romantika.

DVYNIAI. Darbas vys darbą, teks daug bendrauti, dalintis žiniomis. Į viską aktyviau įsitrauksite tik popiet. Įsigilinę į dominantį reikalą, galite rasti konkrečius atsakymus.

VĖŽYS. Daugiau bendravimo reikalaujančius reikalus tvarkykite iš pat ryto. Popiet geriau seksis dirbti vienumoje, susikaupus, be blaškymosi. Gebėsite pasinaudoti užuominomis, išgauti paslaptis, intuityviai jausite, kas būtų naudingiau, saugiau.

LIŪTAS. Galite būti įpareigoti spręsti gana sudėtingas problemas. Sėkmei būtinas lankstus bendravimas, įžvalgumas, gebėjimas tarpininkauti. Jeigu liks pakankamai laisvalaikio, turėtumėte atrasti įdomių užsiėmimų ir bendraminčių.

MERGELĖ. Būsite kompetentingi, įtaigūs, todėl pašnekovus galite įkalbėti padaryti bet ką. Tikėtini įdomūs pašnekovai. Kita vertus, nerimą kels atsakomybės našta, būtinybė daryti reikšmingus sprendimus.

SVARSTYKLĖS. Geras metas kur nors vykti, pakeisti aplinką, mokytis užsienio kalbų, tvarkyti dokumentus, bendrauti su verslininkais, užsieniečiais. Tiktų pasirašinėti sutartis su naujais verslo partneriais.

SKORPIONAS. Šiuo metu būsite labai išradingi, panaudodami brokuotus arba nusidėvėjusius daiktus, detales. Gana sėkmingai spręsite klausimus, susijusius su verslu, investicijomis, draudimu, mokesčiais.

ŠAULYS. Daug sužinosite ir išmoksite, bendraudami su dalykiniais partneriais ir oponentais. Praplėsite savo požiūrį į gyvenimą, žmonių tarpusavio santykius. Tai padės suderinti skirtingus interesus. Tokiu būdu savaime atsitrauks kai kurios kliūtys.

OŽIARAGIS. Nebijokite imtis atsakomybės, nesijauskite išnaudojami, jeigu teks dirbti daugiau už kitus. Tai išeis jums į naudą. Gali kilti idėjų, kaip pagerinti verslo, finansinę padėtį. Galbūt įsigysite augintinį.

VANDENIS. Rytas gana buitiškas. Popiet jau daugės energijos, kūrybingumo, romantiško polėkio. Patirsite naudos arba džiaugsmo iš kūrybos, kelionės, veiklų su vaikais ar pan.

ŽUVYS. Jūsų mintys ir veiksmai suksis kasdienių klausimų ir problemų rate, kurias turėtumėte gana sumaniai spręsti. Galbūt nutarsite įsigyti daiktą, kuriam anksčiau gailėjote pinigų. Puiku, jei pasitarėte su šeima.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių