Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 21 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 21-ai, šeštadieniui.

AVINAS. Šiandien būsite kupini kuo geriausių planų ir vilčių. Galbūt jus prisimins seni draugai ar užsimegs naujų pažinčių. Jums bus siūlomos pramogos, žygiai, renginiai. Vakare ypač saugokite piniginę, mobilųjį telefoną ir kita, ko nenorite staiga prarasti.

JAUTIS. Tam tikra prasme jums ši diena bus labai darbinga ir skatinanti gerinti gyvenimo sąlygas. Vakare ypač stenkitės būti objektyvūs kitų žmonių atžvilgiu, pamėginkite į situaciją pažvelgti jų akimis užuot kėlę pretenzijas.

DVYNIAI. Šiandien daug galvosite apie tolimus nuo kasdienybės dalykus, ateities planus bei grėsmes. Filosofinės mintys ryškiau apšvies kelią, o gal netgi jį parodys, jeigu pasiklydote migloje. Jeigu kažkur vyksite, neužsisvajokite kelyje. Budrumas itin svarbus.

VĖŽYS. Šiandien galite pasiduoti pagundai išplepėti paslaptis arba surizikuoti savo santaupomis ir kažką brangaus užsisakyti. Vakare gali kiek apvilti žmogus, kurį vadinote savo draugu, bendraminčiu.

LIŪTAS. Regis, dominantis žmogus elgsis dviprasmiškai ir jums teks įsigilinti, norint geriau suprasti jūsų santykius. Regis, kalbėsite ir reaguosite labai emocionaliai, o tai gali sunkinti susikalbėjimą. Tikėtina netolima išvyka, susitikimai su draugais.

MERGELĖ. Galite kibti į ūkio darbus. Jei tai nėra aktualu, turbūt mėginsite prisilaikyti dietos, keisti įvaizdį, plaukų spalvą ar kirpimą. Vargu ar jus nudžiugins stiprus pokytis. Per ryškus originalumas tik sugadintų nuotaiką. Saugokite sveikatą.

SVARSTYKLĖS. Šiandien tikriausiai bendrausite su romantiškai nusiteikusiais arba kūrybiškai turtingais žmonėmis. Nudžiugins mielas flirtas, suteiktos viltys. Staigmenų galima tikėtis iš vaikų. Pasistenkite pernelyg neišlaidauti.

SKORPIONAS. Bodėsitės buitinėmis pareigomis, norėsis pasikeitimų, naujų įspūdžių. Vilios pavasarinė gamta. Galbūt vyksite į sodybą, lankysite gimines ar kt. Venkite aštrių pokalbių.

ŠAULYS. Šiandien galite sulaukti svečio, viešnios arba įdomios informacijos telefonu. Jums svarbaus žmogaus laiškas gali sužadinti geras viltis. Galbūt uoliai mokysitės arba domėsitės technikos atnaujinimu.

OŽIARAGIS. Galite įsigyti norimą daiktą arba kils idėjų, susijusių su asmeniniu įvaizdžiu, nuosavu verslu. Kita vertus, nerimausite, ar viskas pavyks pagal planą. Be to, ramiai nesijausite ir dėl savo vaikų.

VANDENIS. Šeiminės ar kitokios pareigos šiandien gerai derės su pramogomis ir intensyviais plepalais. Regis, taip išmiklinsite liežuvį, kad galėsite bet ką įtikinti kuo tik panorėsite.

ŽUVYS. Diena bus rami, tačiau galite pasiduoti pasyvumo, suglebimo jausmui, piktnaudžiauti svaigalais arba pataikauti slaptiems įgeidžiams. Tausokite nervų sistemą, daugiau ilsėkitės, atsargiai vairuokite.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių