Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 4 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 4-ajai, trečiadieniui.

AVINAS. Šiandien turėsite daug darbo ir vikriai suksitės. Politinė, verslo, medicininė veikla pateiks painių rebusų. O jeigu mintys sukasi apie meilę, tai romanas jau laukia jūsų.

JAUTIS. Ši diena stiprins komforto, gerovės poreikį. Daugiau galvosite ir apie ateitį, savo bei kitų. Tai, ką kuriate, statote, išties atliekate atsakingai, tačiau taip nebūtinai galvoja su jumis susiję žmonės, kolektyvas. Gali tekti įrodinėti, teisintis.

DVYNIAI. Asmenines problemas jums mėgins padėti spręsti artimieji. Dėl to turėtumėte pasijusti kiek saugiau. Galbūt gausite pasiūlymą, susijusį su darbu, verslu ar nuoma.

VĖŽYS. Šiandien daugiau svajosite negu realiai veiksite. Visgi svajonės bus panašios į rimtų planų, idėjų generavimą. Labai tikėtina, kad vėliau tuo sudominsite ir kitus žmones. Galima netikėta virtuali pažintis, kuri gali būti svarbi.

LIŪTAS. Šiandien jums labai rūpės draugų ir vaikų poreikiai bei interesai, arba jie privers atkreipti į juos dėmesį savo keistais poelgiais. Tikriausiai bus gundymų ryžtis finansinei rizikai.

MERGELĖ. Sulauksite viliojamų pasiūlymų, tačiau stokosite pasitikėjimo kitų žmonių gebėjimais ar jų sąžiningumu. Jeigu ruošiatės egzaminui, interviu ar pristatymui, jums turėtų puikiai pavykti.

SVARSTYKLĖS. Regis, šiandien aktualesni bus su mokslais, teisėtvarka, kultūra, užsieniu, tarptautiniu projektu susiję reikalai. Nelengva bus apsispręsti, jeigu gausite pasiūlymą keisti darbą, leistis į kelionę ar kt.

SKORPIONAS. Verslo partneris arba mylimas asmuo reikalaus paramos, garantijų, įsipareigojimo. Galite imtis veiklos, kuriai prireiks investicijų, energijos ir kuri atrodys panaši į avantiūrą.

ŠAULYS. Gali apvilti asmuo, su kuriuo dėl kažko svarbaus susitarėte. Būkite kantrūs, ieškokite kitų variantų. Tikėtina, kad kitos galimybės bus vertingesnės nei tos, kurias praradote.

OŽIARAGIS. Rimtų pastangų gali pareikalauti studijų reikalai arba viešos kalbos, projekto rengimas, pristatymas, straipsnio rašymas. Apskritai, tokia ar panaši veikla turėtų sektis, tačiau vertintojai bus priekabūs. Atsargiai kelyje.

VANDENIS. Šiandien galite pajusti šiokį tokį permainų troškulį bei nepasitenkinimą esama padėtimi. Tam tikra avantiūra gali atnešti naudos, jeigu parems artimieji. Visgi jūsų slepiami dalykai gali būti pastebėti ir teks šį tą aukoti, atlyginti.

ŽUVYS. Šiandien gana daug dėmesio skirsite šeimos klausimams. Norėsis sudėlioti tam tikrus taškus, kad paaiškėtų, kaip gyventi toliau, ar nekeisti gyvenamosios vietos ir pan.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių