Dienos horoskopas 12 Zodiako ženklų (gegužės 5 d.)

 • Teksto dydis:

Astrologinė prognozė gegužės 5-ajai, ketvirtadieniui.

AVINAS. Kur bebūtumėte, darbe ar namuose, nesėdėsite rankų sudėję. Jausite vidinį ar išorinį spaudimą rimčiau pasidarbuoti. Keistų emocinių reakcijų galite sulaukti iš kolegų ir netgi artimųjų.

JAUTIS. Ši diena jus panardins į nekasdienius reikalus. Jausite nerimą ir emocinę įtampą. Jus gali sudominti keisti pasiūlymai arba komentarai. Galbūt netikėta linkme pakryps kelionių, mokslo, logistikos ar kt. klausimai.

DVYNIAI. Bus reikalų, susijusių su finansais, draudimu, nuosavybe ar pan. Lengva patirti piniginę, materialinę žalą. Itin saugokitės vagių, telefoninių ir internetinių sukčių. Jei patys esate sukčiavę, tai gali kilti į viešumą. Galima ir dezinformacija, intrigos.

VĖŽYS. Ši diena bus nelabai maloni dėl nesusipratimų bendraujant, derantis. Visgi po visų peripetijų jau sugebėsite kitaip pažvelgti į kai kurias problemas. Turėtų išsisklaidyti buvusios abejonės.

LIŪTAS. Šiandien gali sustiprėti vidinis nerimas, nesveikos priklausomybės ar ydos. Būtina savikontrolė, kad nepasielgtumėte destruktyviai. Venkite nepamatuotos rizikos.

MERGELĖ. Nenusivilsite, jeigu dalyvausite konferencijoje, seminare, tvarkysite reikalus, susijusius su projektais, kultūra, mokslu, užsieniu. Jeigu skirsite daugiau dėmesio tiems, su kuriais norite susipažinti, savo tikslą nesunkiai pasieksite.

SVARSTYKLĖS. Diena bus kupina įtampos, ypač jeigu rimtai dirbate. Regis, įprastas darbas atrodys tarsi sunki našta, kurią norisi kuo greičiau nusimesti. Jus stabdys tik nerimas dėl finansų.

SKORPIONAS. Regis, itin domins reikalai, susiję su mokslais, užsieniu, kelionėmis. Užplūs informacijos lavina, kurią reikės skubiai apdoroti. Visais svarbiais klausimais pravartu tartis su partneriais, nes jums prireiks jų pagalbos.

ŠAULYS. Tikriausiai būsite susirūpinę pajamų šaltiniais, uždarbio galimybėmis, darbo paieškomis, skolų arba muitų klausimais. Tuo tikslu nusimato ir naudingi, ir nenaudingi susitikimai.

OŽIARAGIS. Tikriausiai ne itin palankiomis sąlygomis teks rūpintis tarpininkavimu, turtiniais, piniginiais reikalais, tiekimu, verslo sutartimis. Atsargiai kelyje, venkite bet kokios rizikos.

VANDENIS. Šiandien bus nelengva. Rūpesčių kels kažkieno sveikata arba artimo žmogaus keistas elgesys. Jūs ir patys kitiems galite atrodyti ekscentriški, nesilaikantys bendrų taisyklių ir kalbantys ne į temą.

ŽUVYS. Būsite nusiteikę bendrauti, pramogauti, rizikuoti. Nusimato susitikimai su bendraminčiais, draugais. Tikriausiai prisikaupsite neįprastų įspūdžių ir žinių. Jeigu dėl kažko negalėjote pasiryžti, turbūt pagaliau pralaušite ledus.

Geros dienos!NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių