Dykynę pavertė įspūdingu vandenlenčių parku

 • Teksto dydis:

Žemaitkiemio kaime įvyko dviguba šventė: buvo išmėgintas naujasis Sausinės gatvės asfaltas ir pasirašyta sutartis, kuri suteiks daugiau galimybių Domeikavos seniūnijos vaikams ir jaunimui treniruotis čia įsikūrusiame vandenlenčių parke „Vanduo Marse“.

Dviejų Kauno rajono seniūnijų – Domeikavos ir Užliedžių – sankirtoje įsikūręs vandenlenčių parkas – jauno, veržlaus ir šiuolaikiško verslo pavyzdys. Parko įkūrėjai Mantas Gervetauskas ir Dovydas Rekštys dykynę per vienus metus sugebėjo paversti įspūdinga sporto ir pramogų zona. Sujungus šių verslininkų ir savivaldybės pastangas pavyko išasfaltuoti Sausinės gatvę.

Pasveikinti šventės dalyvių senovine brika atriedėjo grafas Domeikis su žavia važnyčiotoja. Išmėginti naują asfaltą ir egzotišką susisiekimo priemonę panoro ir sutarties pasirašymo dalyviai.

Domeikavos seniūnė Lina Mišeikienė ir Užliedžių seniūno pavaduotoja Kristina Nekrošienė taip pat džiaugėsi, kad jų augančiose seniūnijose bus mažiau dulkių.

Vėliau visi stebėjo vandenlenčių sporto meistrų pasirodymus dirbtiniame vandens telkinyje ir aptarinėjo sporto komplekso plėtros galimybes.

„Vanduo Marse“ veikia nuo praėjusių metų spalio ir per trumpą laiką tapo metų atradimu aktyvaus laisvalaikio mėgėjams.

Suvieniję jėgas ir investavę asmenines santaupas, verslininkai per aštuonis mėnesius 11 ha sklype iškasė vandens telkinį, kuriame gali plaukti devyni vandenlentininkai, o ant kranto įkurtame restorane per dieną apsilanko keli šimtai lankytojų.

Šis 650 m vandenlenčių parkas yra ilgiausias ir moderniausias Baltijos šalyse. Jame įrengta šešių bokštų sistema ir sumontuota net septyniolika figūrų. Vienu metu parke gali plaukti devyni žmonės.

Komplekse dirba patyrę treneriai, rengiamos specialios treniruotės moterims, vaikams. Veikia kokybiško maisto restoranas, sportininkai gali gyventi ant kranto įrengtuose nameliuose.

D.Rekštys tvirtino, kad sezono metu, ypač savaitgaliais, parke susidaro eilės, todėl verslininkai neketina sustoti. Šalia esančiame 10 ha sklype bus iškastas naujas vandens telkinys, kuriame vienu metu galės sportuoti septyni vandenlentininkai.

Iškastą gruntą verslininkai ketina panaudoti slidinėjimo trasoms įrengti. „Suaugusiesiems planuojame įrengti 280 m trasą, vaikams – 100 m varlinuką“, – ateities vizijas pasakojo D.Rekštys. Čia veiks du keltuvai, snieglentininkų ir slidininkų mokyklėlės.

Dar vienas sumanymas – įrengti paplūdimį ir pėsčiųjų taką.

Išplėtotos paslaugos, pasak D.Rekščio, leis lankytojams turiningai leisti laiką visus metus.

Žemaitkiemio kaime įsikūręs kompleksas domina ir užsieniečius, o Vokietijoje esantys vandenlenčių sporto įrangos gamintojai Kauno rajone esantį parką dažnai nurodo kaip kokybės ir saugaus sportavimo pavyzdį.NAUJAUSI KOMENTARAI

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių