Administracijos vadovas: aplinka Kaune tvarkoma ne tik aplink Matijošaičių sklypus

Grįžti į straipsnį

Linksmoji Jadzė

Linksmoji Jadzė portretas
Hmmm, buvęs direktorius pričiuptas su daug daug daug banknotų stiklainiuose : ))))Su ~ 50 NT savo nuosavybėje . Ar dabartinis sukaups tiek ? Kada ? jį? prigriebs ?

Nesuprantu

Nesuprantu portretas
Kaune visus sprendimus priima tik Matiošaitis, kam jus kankinat tuo žmones administracijos direktorių skyrių vadovus. Tegu kalba pats meras, kur meras? Tegu pasisako jo sūnus dėl visų sprendimų, juk jie tarybos nariai. Kodėl nėra aiškių pasiaiškinimų visuomeniai kodėl nėra pokalbių. Kas vyksta su Kaunu? Kalejimo bendravimas per langelį. Meras negali pasakyti aiškios pozicijos?

oho

oho portretas
kol apie visas dešimtis Matijošaičių sklypų išasfaltuoja, nelabai kas tam Kaunui ir belieka. Todėl visos gatvės išknistos, spūstys, o pabaigos nesimato

antanas

antanas portretas
"Kauno švara" yra savivaldybės įmonė. Ši įmonė teikia paslaugas t.y. valo daugiabučių kai kuriuos kiemus. Toks vienas valytojas tvarko ir Valstybės valdovo V. Landsbergio gatvėje Nr.13 esantį kiemą. Kviečiam į svečius pažiūrėti, kaip jis šluoja. Iš 13 namo fasadinės pusės prieš 2 metus buvo išasfaltuotas įvažiavimas į kiemą kurį jis tvarko. Bet jis taip tvarko, kad ir šiuo metu guli nešluoti nuo medžių nukritę supuvę lapai. Kauno švaros kokybės telefonu buvo prašyta, kad ponas valytojas išvalytų įvažiavimą iš savo tvarkomo namo fasadinės pusės. Tvarko po šiai dienai. Taip dirba savivaldybės įmonės "Kauno švara" kiemsargiai.

Kremlinė Marytė - pasturgalių žinovė....

Kremlinė Marytė - pasturgalių žinovė.... portretas
.....

:)))

:))) portretas
o ka mato rusu palikti beretnykai?

hmmm

hmmm portretas
kodėl kremlinai mato tik jedinstvenikus ir konservatorius ? kodėl Kaune nėra kitų partijų, garbingų ir veiklių žmonių ? kas atsitiko Kaunui ?

nuomone

nuomone portretas
Nelaimeliai konservai jusu Kauna matysit ,kaip savo ausis be veidrodzio,jusu laukia teismai ,o ne postai ,uz Lietuvos nuvaldyma.

>>>>>>>MARYTEI

>>>>>>>MARYTEI portretas
>>>>MARYTE pritariu....Ir tikiuosi jog bekąsdami į pasturgalį dantukai atšips.....

Puiki idėja

Puiki idėja portretas
Nesulaukiam Šančių naujos gatvės panei Nemuną. Kada galima važiuoti bus ?

Senukas

Senukas portretas
Stadionas daba kaip ap ši ktas

Marytė

Marytė portretas
Konservatoriai bando įkast Kauno merui į pasturgalį, tačiau jis įtempia raumenis ir jie tik jo pasturgalį aplaižo, dėl ko iš apmaudo ir verkia pasikukčiodami.

>cha cha cha2022 m. lapkričio 30 d. 12:13:20

>cha cha cha2022 m. lapkričio 30 d. 12:13:20 portretas
Nesnekek nesamoniu. Korumpuota koncervatoriu siuksle.

Eina sau ,pasirodo,

Eina sau ,pasirodo, portretas
"net tik ",kartais ir kitur ...b

Aha

Aha portretas
Sniegas užklojo taip ir nesutvarkytas nuo lapų viešas erdves .. iki lapų kiečiai ir usnys augdavo patvarkoma ten kur matosi nuo gatvės .. o daugiabučių gyventojai turi mokėti pinigus už aplinkos tvarkymą savo namo ribose kiekvieną mėnesį

cha cha cha

cha cha cha portretas
įsižeidė etatinis padchalujus: "NE TIK apie sklypus, bet ir apie namus", NE TIK apie viskavaldančio, bet sūnelių bei gaujos"...?

nu ir prisipažino

nu ir prisipažino portretas
Oavadinima ssako,kad aplin k mero sklypus tvarkoma..nu šaunuoliai,atviri,tai gal ir jo pilių vidų tvarkote ne tik aplink

Saulius

Saulius portretas
Konservatoriai vis dar svajoja sugrįžti į Kauną, viskas sutvarkyta tik garsiai rėk ir pinigus į maišus krauk...

Nu jooooo.... "Tvarkoma"!..

Nu jooooo.... "Tvarkoma"!.. portretas
Kaip pavadinti tai , kad gyventojai iš privačių valdų sušluotus lapus turi slapstyti prekybcentrių maišuose ?!. Priminsiù , kad pas juos auga ne tik obelys ir kriaušės, bet ir gamtosaugos saugomi ąžuolai,liepos,beržai ir t.t. Kodėl Klaipėdoj galima garbingai šalia šiukšlių konteinerio palikti ir maišą su lapais ?! GAL TODĖL , KAD TEN NEFORMALIAI TVARKOMAS MIESTAS ?!.....

Karolis

Karolis portretas
O neturėtų matijosaitis Kauno miesto tarybos posėdyje rakem atsiklaupti ir šalia pasidėti muilą?

Statybnioks

Statybnioks portretas
Geras straipsnio pavadinimas ,,...ne tik prie aplink Matjošaičių sklypus"...reiškia lieka lėšų ir dar kažkam?

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Vadovas teisus- jei tvarkoma prie tėvo ar sūnaus sugyventinių namų, tai ne mero šeimai priklauso. Juridiškai juk jos negyvena su meru ir jo sūnumi, tik faktiškai...

Anonimas

Anonimas portretas
Krabas nutiesė 4 juostų gatvę į niekur už 5mln, vien tam kad ten yra registruota sūnaus firma MANA RANGA. Pasižiūrėkit kur pasibaigia Europos pr. Kaune?

Jo ,

Jo , portretas
"ne tik", ch , cha

Rimas

Rimas portretas
Labai koncervatoriai 30 metu tvarkė Kauno biudžetą į savo kišenės, net nelikdavo gatvių duobės uzlopinti pinigų ir dar jie čia smirda ir smeizent merą kuris Kauną baigė ištraukti iš Koncervatoriu smarvės, nu ir Koncervatoriu gauja dar visa Lietuva baigė sukišti į srutų duobę , nu ir nagli dar darytas į visuomenę loti šlykštu klausyt vagiu

Anonimas

Anonimas portretas
UAB mana ranga, krabo sūnaus firma ir visi jos taškai tvarkomi... etapais :)

Paf

Paf portretas
Slidus šūdas tas kauno krabas matijošius ir jo chebra

Anonimas

Anonimas portretas
Korumpuoti Koncervatoriai kartu su iskrypeliais visas budais bando ikasti Matijosaiciui,bet nieko neiseina. Konkuruoti reikia atliktais darbais Kauno labui o ne intrigomis...

Cha

Cha portretas
Teisingai pasake,aplinka tvarkoma ne tik aplink sklypus, bet ir aplink namus ir kitus objektus.

Anonimas

Anonimas portretas
labai izulus diedukas Kauno knezius su savo gimine ir prieteliu administracija Lauk ,,ta prichlibaila is Kauno merijos ir tuos klapciukus ---keisti!!!!

Nebe autoritetas

Nebe autoritetas portretas
Savanaudis zmogus

Hh

Hh portretas
Kauno mero puolimas prieš rinkimus jaučiamas :)) suaktyvejo gejai koncervai , intrigos čia jų duona.

Tam ai ir jo jo

Tam ai ir jo jo portretas
Ligonį, eik gydytis arba eik gult, jau atsibodai su savo nesąmonėm...

Artas

Artas portretas
Ar matet daugiatoniu eskavatoriumi klojant saligatvius?! Ir dar idiotai kraipo galvas...

ai

ai portretas
tu geriau paklausk kusynsko kur dingo visi kaunui per 8 metus skirti pinigai ?????????

Gričiupio g .

Gričiupio g . portretas
Kur vis dingsta skiriami pinigai Gričiupio parkui ir upelio tvarkymui.? Vis jau šiemet tvarkys . Pinigai išskirti. Ir vis jie dingsta.

jo jo

jo jo portretas
prie kusynsko buvo geriau... vien duobes ir griuvesiai... ane beretnykai?

Andriuha

Andriuha portretas
Prie musu buvo geriau nei prei krabo

Žmogus

Žmogus portretas
psichopatinį krabo godumą, naglumą, žiaurumą paaiškina psichiatrija, bet kas paaiškins jo patarnautojų degradavimą, savigarbos praradimus ? Negi tokie nuo vaikystės alkani ar įbauginti ?

ll

ll portretas
Tai kiek galima apie tą patį konservatoriams Kaune kalbėti?Jei yra pažeidimai tai yra ir institucijos,teisėtvarka,O kada patys Kauno konservatoriai kalbės apie savo darbus Kaunui,nes jie valdžioje ir prie pinigų,Negi visi miesto taryboje ir rinkti seimo nariai su pačius vadu G.Lansbergiu per tiek metų sugebėjo tik mitingus mero vertimui organizuoti ir paradą laisvės alėja su savo partneriais,?Nes Vilnius pinigais apteko,Klaipeda net universitetinę ligoninę gavo,nors gydytojų neruoš o aks Kaunui?

Krabograde viskas po senovei...

Krabograde viskas po senovei... portretas
Gali sklypus iš susigrazinusiuju šeimininkų perimti, gali Lampedziuose tvarkytis kaip uzsimanai, gali už miesto pinigus savo aplinką susitvarkyt, pakelt turto verte. O jei zurnalistas užduoda merui nepatogu klausima, dar ji ir paaukleja, beveik kaip ir tupas santechnikas iš Kidainiu. Kada Kaunas issivaduos iš šito aštuntojo gniaužtų ....?

tomas

tomas portretas
nepatinka, tai maldaukit simasiaus, kad taptu kauno meru, jis tai patvarkis, oj kaip patvarkis

ironija

ironija portretas
tikrai netvarkoma ! Važiuojamoj dalyje skamba kanalizacijos dangčiai užvažiavus kiekvienam automobiliui. Nors visvaldybė informuota, bet niekas nepasikeitė nei per "nago juodymą" nors žadėjo....

Teisus

Teisus portretas
Teisus Paulius Lukševičius sakydamas, jog miesto planuojami darbai Taurakiemio gatvėje pakels minėtų sklypų vertę. Ir jei tai mero interesas, tai ką ir bekalbėti. Tuo tarpu šis vadovas lygiagrečiai menkina tokių gatvių kaip Ašigalio (o ir viso Eigulių rajono) vertę, numatęs ją paversti autostrados Vilnius - Klaipėda intaku. Nors protigi žmonės jau seniai tvirtino, kad užteks iš Ašigalio gatvės išvažiavimo į Vilnių, o į Klaipėdą reikia daryti kitoje Kauno vietoje. Ir tam geriausiai tiktų Partizanų g. galas. Bet argi jiems tai svarbu?

kauniečiai

kauniečiai portretas
Caro padchalujams jaučiame tik panieką.

Centras

Centras portretas
ai ai, kada sutvarkysit mūsų kiemus, įvažiavimus ? Ar tik tada, kai juos kvartaliniu būdu suprichvatizuos godžioji chebra ir kiemus užstatys stiklainiais ?

Arijas

Arijas portretas
Kur tik nepazvelgsi, visur "arabai"... Ko noret, kad Lietuva ritasi i aferu liuna...

rurikas

rurikas portretas
rudnosiuko zmona tvarko ne tik rudnosiukas, bet ir jo draugeliai, todel stt negali prikibti prie simasiaus
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių