Buvusiose krepšinio aikštelėse – aukšta žolė, girtuokliavimo pėdsakai ir nė vieno lanko

Tas pats Šilainiuose ,Rasytės 14 , 16 namų vidiniam kieme

Tas pats Šilainiuose ,Rasytės 14 , 16 namų vidiniam kieme portretas
Kadais buvo 2 krepšinio aikštelės , žaizdavo jaunimas ir ne tik.Dabar jas pavertė mašinų stovėjimo aikštelėm , savavališkai , vietoj gryno oro ir pramogų(sporto) - kieme riaumoja mašinos.Vidinis kiemas buvo skirtas poilsiui , vaikams.Košmaras.

A.

A. portretas
Manau, kad jau nuspręsta kas toje vietoje bus. Tik sužinosime, kai procesas pajudės

Anonimas

Anonimas portretas
Naujas namas dar niekam nepakenkė. Net pabėgėliams tiktų.

Vagneris

 Vagneris portretas
Jaunystėje iki pusės dvyliktos nakties žaizdavau brveik kasdien asfaltuotoje aikštėje. Ne šitoje, bet nesvarbu. Ne prie kompiuterio klavišų.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tokia pati aikstele Petrasiunuose,T.Masiulio gatveje salia seniunijos kuri irgi niekam nerupi. Matyt toks plotas kazkam krito i akis ir greit cia bus daugiabutis,nes Kaune tapo populiaru uzstatyt visas laisvesnes erdves.

Anonimas

Anonimas portretas
Gerai dar ,kad toliau nenufotografavo...ten toks mėšlynas:"Kauno švaros"konteineriai,tik jų aplinka netvarkoma,nors mokestis už teritorijos priežiūrą didelis,nes skaičiuojamas nuo buto kvadratūros...Taigi,galvokit iš naujo,kas žais krepšinį šiukšlyne?Atvažiuoja iš visur su maišais šiukkšlių ir pila į konteinerius...keista,kad iki šiol tokia betvarke nesusidomejo aplinkosauga..

Stal

Stal portretas
O tai gal jaunimą nuo planšečių atplėšti kaip nors? Nes mes patys šiluose pirmuose ir antruose statėme stulpus, kalėme krepšinio lentas, lankus kabinome, net ant molio buvo gerai žaisti, krepšinio lenta būdavo vos ne kiekviename kieme. O ant asfalto išvis linksma būdavo kai keliais pastumtas tarkavaisi, dėl to (ir ne tik) iššūkis būdavo - gatvės krepšinis, brutalus, tikslingas, fizinės parangos kova. Va tai būdavo tikras Lietuviškas 199* gatvės krepšinis, o kas dabar? Kas atsitiko, mėmių karta?

Gyventoja

Gyventoja portretas
Cia gi auksine vietele.Matyt tikslingai nieko nedaro o,plotas tai didelis., parduos zeme..ir bus pastatyta kibitku...Apie vaikus ir jaunima cia niekas negalvoja.Svarbiausia pinigai...

Anonimas

Anonimas portretas
Siaubingai atrodo.

S

S portretas
po langais aikštele itaisė - žmones i kapus varyti .

Kita planeta

Kita planeta portretas
Kauno savivaldybė skyrė ne mažai pinigų tokems reikalams.bet kartais neticia su maišo adresus.) pastato ne pagal adresatą.

Statom

Statom portretas
Gal daugiabuti kazkad pastatys, nauda aptures.

Anonimas

Anonimas portretas
Noretu kas tai patys susitvarkytu ir zaistu.

Žilvinas

Žilvinas portretas
Šiais laikais jaunimas mieliau svaiginasi nei kašę lošia.

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu yra vyrai ,tai jie turi po dvį rankas ,organizuokit talką ,susimeskit po kelis eurus ir Jūsų vaikai turės kur zaisti.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių