Kauniečiai patys medžioja apsileidėlius: demaskuotiems darbininkams gresia solidi bauda

Anonimas

Anonimas portretas
>O kodėl: Nes tokio video tau neparodys, sakys kad "nu nebėra to įrašo, ant viršau užsirašė" :D Kaziolas kuris paplatino video turėjo savo tikslą o ne tokį apie kuri tu kalbi, ir plius jis jau tikrai žino kaip tos padangos ten pakliuvo, bet tokios informacijos nesuteiks.

Laikas pateikti video

Laikas pateikti video portretas
su mašinos valstybiniais numeriais,kiek girdėjom,kameros atsuktos,ir matosi,kas ir kada įmetė padangas į statybinį kontenerį.

Kaunietis

Kaunietis portretas
kur antra serija?

Zygmas

Zygmas portretas
taip, taip...būtent statybininkai vežė iš namų n kilometrų į miestą išmesti... nesustoju žvengt iš vargo "sledopytų"-pižonų, tik pamanykit, net palapinės nepastatysi ! duskit ant to savo kalno ir srėbkit vieni kitų dūmus :-D

Nausiedenc

Nausiedenc portretas
Na ir prisifilmavot :-D locheliai ant savo galvos... dabar belieka atsukt iki vakaro ar nakties ir kažkuris kaimynas "poteriauja" !

Kodėl nėra

Kodėl nėra portretas
antros serijos, kur paaiškėjo,kaip statybiniü atliekü konteineryje atsirado padangos? Režyyyseriai, aūù

tai

tai portretas
gi aiškiai matosi kad jie tas padangas paima iš statybinio laužo konteinerio ir nuneša prie buitinių konteinerių, ieškokit to kas padangas įmetė į statybinį konteinerį, vą ta ir dulkinkit.

kaunietis

kaunietis portretas
Tikri koncervatoriu rinkėjai.

Dekanyzas

Dekanyzas portretas
kam vežti į stambiagabaričių atliekų aikšelę, deginti benziną, gaišti laiką , jei statybininkų statybinio laužo (ne šiukšlių) konteineris -šalia

jonas

jonas portretas
anonimui.ar pats supratai ka parašei

> Vida

> Vida portretas
Taip, bet darbdavys nesiteikė duoti mašinos, o daiktus pašalinti liepė. Mėtykit šiukšle, ne skaip patirtis parodė VEU demokratijose pilna šiukšlių gatvėse, bet ir pašalpos iki 900eu piliečiui. Jo, nuo 400, priklausomai nuo spręstinų problemų dydžio. Pūzras atreagavo: išmetė darbininkus iš "uždarbio"

Tik

Tik portretas
O dabar tegu parodo kas is gyventoju sumete padangas i statybininku konteineri. Tai jie gyventojams ir grazino atgal.

Vida

Vida portretas
Tikrai yra Kauno mieste kur išvežti nereikalingus daiktus,,yra nemokamos surinkimo aikštelės ,vežu ne vieną didelį daiktą kurio nereikia Aš esu dėkinga miesto vadovams, kurie yra sudarę galimybės tvarkingai išgabenti ir nemokamai priduoti tai kas yra jau netinkamą ar nereikalingą.Moterys sugeba susitvarkyti su mašinos nudevetom padangomis o vyrai teršėjai ,meta kur negalimą.

Anonimas

Anonimas portretas
beje, ne tavo reikalas, "gyventojau", atlikti tyrimą, savo psoj tvarką pasidaryk. Čia šiukšlių išvežėjų reikalas , tas ir buvo pasakyta 112 . ("eik nfk"). Įdomu, kad vis vien "bylų tyrėjos" nuvyko iki laikraščio, turbūt, giminių dirba KD.... Bičas su mašina molyje buvo įstrigęs palei pat miestą-miestelį rajono centrą. Su 112 pagalba 18val prabuvo molyje, kol pats kažkaip išsigaudė keturių varomų auto. Prie vieno iš 10 DIDŽIAUSIŲ, beje, miestų. O navigacijoje - gatvė pažymėta su vardu net !!! Dėl 100 padangų palei Alytų, tėviškėje, prie kapų, pasukome 112, po mėnesio padangos dar buvo ! Dra po 20 mėginimų išeina 112 sako (... ......)

Kulia

Kulia portretas
Problema ta, kad tokie paims ir miške tada išmes :) nes visiški degenerai yra degradai

Anonimas

Anonimas portretas
kol tu neįprosinsi firmos savininkui baudos, tol nesutvarkysi. O kas liepė išmesti ? Arba kitaip efoultino: "sutvarkykit" ???!!!

Kaina

Kaina portretas
klaida apačioje. Statybinio laužo : tinko, skiedinio ,betono, iškasto grunto atliekų kaina 11 eurų už toną. 1 m3 svoris 1,6-1,8 tonos tad galime paskaičiuoti , kiek pabrangsta šiukšlės kai virsta "mišriomis" su 23 eurų kaina

Kaina

Kaina portretas
vienos padangos "pridavimas" kainuoja 10 eurų ,10 x4 =40 eurų. Už gyventojų "padovanotas " sulūžusias kėdes, išpokuotų daiktų kartonus, vienkartinius kavos puodelius ir kitas gėrybes, įmonėi nerūšiuotų šiūkšlių konteineris pabrangsta daugiau negu dvigubai, nuo 12 iki 23 eurų už toną ir 7m3 konteinerio pabrangimasgali siekti iki 200 eurų. Statybininkai šiukšles rūšiuoja .Tai kas čia apsileidėlis, gerbiamieji?

Anonimas

Anonimas portretas
Perspėjimas visiems nepalikite padangu pre konteinerių-geriau mesti ir išmesti i Nemuną arba i krumus pre Nemuno.

Kazkas

Kazkas portretas
Is daugiabucio ismete i statybininku svetima konteineri ir dabar nepatenkinti, kad jie grazino atgal. Per mazai irasa atsukot!

gudragalviai pasakys

gudragalviai pasakys portretas
radom kazkieno ismestas padangas tai jas perneseme prie konteinerio.

O kodėl

O kodėl portretas
Nepateikė vaizdo įrašo,kur yra užfiksuota,kas įmetė tas padangas į statybininkam priklausantį konteinerį ??? Manau visiems būtų įdomu pamatyti šaunuolį,kuris tamsiu paros metu sumetė tas padangas . Statybų vadovo vietoje parašyčiau skundą į policiją dėl išmestų mašinos padangų į jiems priklausantį konteinerį ,su prašymu atlikti tyrimą ir nustatyti kaltininką.

kokia ta svetaine

kokia ta svetaine portretas
dėl viešosios tvarkos pažeidimų niekaip nesuprantu.

a

a portretas
idiotai pažiūrėkit iš kur jie tas padangas išima, patys į statybinių atliekų konteinerį išmetėt o paskui didvyrius vaidinat va žiūrėkit nufilmavom

statybininkas

statybininkas portretas
Pasakysiu iš patirties. Būna dažnai kai privatus statybinių atliekų konteineris stovi per dienas ir vietiniai ar kiti pašaliniai asmenys sumeta savo atliekas kurios: užima vietą konteineryje arba yra pavojingos, privalomos rūšiuoti ir pan.

Gija

Gija portretas
Yra stambių atliekų nemokama aikštelę kaune ir ne viena tokia yra ,nuvezi tenai ir jokių problemų. Man ir zmones tenai dirbantys puikūs, malonu nuvežti kas nereikalinga i ta aikštelę.Nežinau, apsileidimas mesti ten kur negalima.

Vėl kaunietis

Vėl kaunietis portretas
Garantuotai,padangas sumetė vietiniai,tingėjo vežti priduoti,nors tiek gerai,kad ne miške išmetė. Vaizdo įrašas gana geros kokybės,nepagailėta pinigų kamerai,jei vaizdas neištrintas,nustatyti tinginį visai nesunku.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
reikėjo patikrint išmatavimus , pavadinimą ir pas ką uždėtos naujos ar gal net žieminės

Prieš rašant straipsnį

Prieš rašant straipsnį portretas
reikia išsiaiškinti,kas įmetė tas padangas.Statybinė įmonė į savo konteinerį išmeta tik statybinį laužą,už kurio išvežimą ir moka,tačiau kažkas iš pačių tolimesnių ar artimesnių gyventojų nusprendė tuo pasinaudoti.Ne statybinei įmonei brangu išvežti į specialias aikšteles naudotas padangas,bet gyventojai ,,sutaupo,,.

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
ko neparašėt kiek uab moka už padangų pridavimą ? Padangų surinkimą savivaldybės moka po16-30 centų už kilogramą mokestį , uabams . Bet nemoka žmonėms . Sistema kaip apvogti valstybę ir žmones . Nors valstybė privalėtu supirkti iš visų , nes padanga jau davė pelną ir atpirko supirkimo mokestį , o perdirbta duos naudos

Kaunietis

Kaunietis portretas
Tai dabar tegul atsuka ne kameras,o įrašytą vaizdą,ir pamatys,kaip tos padangos atsirado statybininkų konteineryje ! Ar vaizdo atsukti neįmanoma,tik kameras?

Gudručiai nori kitus apkaltinti patys tai padare

Gudručiai nori kitus apkaltinti patys tai padare portretas
Greičiausiai kas filmavo tas ir padangas įmetė į statybininkų konteinėrį. Dabar stengiasi parodyti kaltininkus neva statybininkai tai padarė. Gal statybininkai ir darė teisingai nes tai ne jų šiukšlės

Gyventojai padangas palaikė statybiniu laužu.

Gyventojai padangas palaikė statybiniu laužu. portretas
Vieni ant kitų varo ,o greičiausiai darbininkai iš konteinerio išėmė tai ką įmetė gyventojai ir gražino tiems kas tai padarė .

Hohol

Hohol portretas
Perspėjimas visiems nepalikite padangu pre konteinerių-geriau mesti ir išmesti i Nemuną arba i krumus pre Nemuno.

Hohol

Hohol portretas
Cia Ukrainos darbinkai.

Vasia

Vasia portretas
O tai į statybininkų lonteinerį tos padangos pačios įlipo, ar jas kažkas įmetė? 99% tai bus pačių gyventojų darbas.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių