Kauno valdininkai apie mero šeimos sklypus sako nieko nežinantys: dalis to tyrimo yra „fake’as“

Grįžti į straipsnį

Rasa

Rasa portretas
Mes greit visi susirgsim vien tik i tu vagiu snukius žiurėdami vemt verčia nuo tu matijošiu lansbergu skvernu pišiu nausėdu anušausku čmiliu armoškiu raskevičiu ramanausku varlinsku maldeikiniu Spauskit žalia kas ta pati jaučia kas palaiko

onute

onute portretas
Ka reikia tirinėti tegus atsako juk sėdi tokiose kėdėse o jau girdėjom administratoriaus veiksmus merijoje

kauniete

kauniete portretas
Ir apie to administratoriaus 30 sklypu nežinojot Tik apie ger Karbauskio sklypus žinot ar ne taip šaika

fake'as

fake'as portretas
Kai subinės ima degti, geriau šlanga apsimesti

To bjaurybės

To bjaurybės portretas
Matomai pats esii tuo... pagalvok jei mąstai iš kur viskas.

Anonimas

Anonimas portretas
..na,ta karta nepaspruks diedukas nuo atsakomybes ;ir jo atzalos --taip pat.

Bjaurybės \\\\\.../////

Bjaurybės \\\\\...///// portretas
lanz'koncerviai,žmogus iš SAVO verslo nusirko,o ta šun'šaika puola.___Nori apjuodinti ir koncervai vėl grįžti Kauno griauti.___Pažiūrėkit,kaip Gabriuks "perka" ir turtus kraunasi.

IR VĖL TAS PATS

IR VĖL TAS PATS portretas
Jau nuo 1991m. visi mes gyvenam demokratškai,ir pirmtakai daug visko darė žmonių gėrybei,kad būtų viskas gerai.Tai ko dabar dar visi nori,juk demokratija,gyvenkim laisvai,ir jūs taip darykite,kaip norėjom gyventi ausis nuleide,taip ir toliau laikom kumščius.

argi ne?

argi ne? portretas
Kaip suprantu, žemes Matijošaitis pirko, mokėjo pinigus, o ne vieną jievrą, kaip fak anūkas už sklypą Vilniuje, pabalinių žemių jie neskraidino į miestą ir už milijonus nesava žeme nespekuliavo, kaip fak vadovas su šeimyna. O mergelėms iš elertė gal atrodo nenormalu, kad žmonės už pinigus perka ir parduoda, o ne kombinuoja, kaip "konservatoriai" ir "liberalai"

Artūriukas

Artūriukas portretas
Rinkimai artėja,koncervatos triedžia toliau nei mato...duok dievuli jiems kantrybės nusitriesti kartu su dieduliu ir anūkėliu...gaila šikinyką koncervų šventovę nukėlė,ten galėtų triedalioti,vėliau ir pakastume kartu...

klausimėlis

klausimėlis portretas
na, ir šiliauską meras gynė net apsiputojęs, kad prie jo mat čia "kabinėjasi", bet kaip parodė faktai pas "herojų" - šimtai tūkstančių užkonservuoti stiklainiuose + 170 NT. Kuo geresnis meras ?

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Vakar Stončaitis išvilktas į šviesą, šiandien matjošaičių šeima...jei ne ŽURNALISTŲ TYRIMAS- STT miegojo, prokūrorai miegojo...būtų ir toliau miegoję?

> tam oho

> tam oho portretas
toks esi toks bukas, kad net nesuvoki, kas parašyta. Neapsimoka net aiškinti tau, kaip veikia" Vagių zakone" schemutės.

Tiesos sakymas, nėra nusikaltimas

Tiesos sakymas, nėra nusikaltimas  portretas
Siūlome visiems nepatenkintiems Kauno valdoma tvarka, važiuoti į Vilnių , pas Šimašiu. Ten tai vyksta tikri stebuklai. Ačiū Matjosaiciui ir miesto tvarkymo ūkio vedėjui už sutvarkytą miesto info struktūrą. Bet yra, kaip yra , ir urbanistikos skyriaus vedėjas pilna ta žodžio prasme, didžiausias štai, kas daro didžiausias aferas, sklypų dalybose, statybų leidimų išdavimu. Tai Valatkevicius, urbanistikos sk.vedejas.jis tiek daug yra pridaręs kauniečiams žalos, kad jį per maža....... Išsivartys ir liks teisus ir už sėkmingas aferas iš konservatorių gavo apdovanojimą. Apdovanojimą už žmonių kančias , ašaras, prarastas viltis susigrąžinti savo žemes.

tam Nnn

tam Nnn portretas
kur tavo langas ?

Nnn

Nnn portretas
Meskite akmenys į mano langą,jeigu lancbergiai ir visi kiti nėra prisigrobe turtų ar nedaro biznio su rusais,na kažkaip reikia apjuodinti žmogų,čia konservų ir iškrypėliai kaisioja pagalius

marija taurage

marija taurage portretas
akivaizdi ssr palikimo sistema,su stribu priekije,korupcija-aferizmas-spekuliacija.

Tomas

Tomas portretas
Tai akiu dumimas, kol zmones ziures i matijoska, uz ju nugaru ne tik sobciak su galkinu i lietuva atvaziuos, dar ir pats putinas pabuvos.

:]

:] portretas
O kai pats konservuotų frakcijos galva dalyvauja investuoja į statybas, tai čia jau viskas gerai?

Pilietiškas

Pilietiškas portretas
Na, juokų krėsti nereikia - jau tokie teisuoliai visokie valatkevičiai ir t.t. Geriau, kai tokie valdininkai neprilimpa prie kėdžių! Ar lengvai atgauna sovietų nacionalizuotus sklypus savininkai? Ne! Kam čia suokti lakštingalų balsais, jei esi vilkas! Tokie visi nekaltučiai, nieko neprisimena- tik sparnelius dėk ir í dangų išleisk! Ką galima daugiau jiems pridėti?!

Mieli draugai

Mieli draugai portretas
Nepažįstu aš tų draugų

tam oho

tam oho portretas
cia zmogus pirko, o tavo dievinamas lendzbergys VAGIS. jauti skirtuma berete?

Nepartinei

Nepartinei portretas
jei supratom, lengviausia žmogų užmušti trenkiant laikraščiu ir nuridenant nuo laiptų ?

to TIESA YRA TOKIA

to TIESA YRA TOKIA portretas
o tu iš zonos, kad matai vierchais tik aršiausius vagis ir banditus ? o visi kiti- ne tavo ?

Nepartinė

Nepartinė portretas
Tiesiog beskaitant šiuos straipsnius, tai rašoma, be jokių tyrimų, be jokių įrodymų, ,,tiesiog išlausta iš piršto,, kaip buvo pasakyta Kauno dienos vyriausiojo redaktoriaus, lengviausia žmogų užmušti galima, kaip tą mamuse ,,su laikraščių,,. Kas nagrinejate šią problemą, pradėkite aiškintis....Pvz.: aš turiu visus dokumentus įrodančius, 2004 m. Mūsų teritorija buvo pavogta tuo metu valdančios k.p. žemės ūkio ministro.

TIESA YRA TOKIA

TIESA YRA TOKIA portretas
Nebežino kaip įkasti. Nieko nedirbantys, nieko neišmanantys politikieriai tik liežuvauti ir moka. Mes turim savo merą ir jokių juozapokų ar dar ten aukso kalnus žadančių mums nereikia.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Melagiena KOncervai pirmauja pagal reitingus

:)))

:))) portretas
saziningai partijos pasa pildysiancio juozapaikos rinkimine kampanija...

Mukas

Mukas portretas
gyventojai patys leidziasi but kvailinami. Vat nebutu ne vienas jam pardaves ir ka? Spyga

!!!

!!!  portretas
Zvairys state auksinius toletus, krabas gudresnis VAGIA tobuliau!!! Vieni ant kitu sika Ir visi VIENODI!!! Dabar dar dainuojatis taikosi VISA PUOKSTE SUBINGALVIU!!! O KAUNO klapciukai ,,nieko nezino” o KAIP zinosi ??? Jei jau paciu klynai dvokia .matjosaiti matyt SAZINE GRAUZIA KAD TAIP DOSNIAI SUNELIUS APDOVANOJA .

Tindi Rindi

Tindi Rindi portretas
Na įdomių komentarų teko paskaityti ir daugumoje iš jų matosi išlindusios vienų ar kitų ausys… Visgi tiesa yra ta, kad visi kas priėjo prie lovio, vienokia ar kitokia forma daro bet ką, kad tik pasirūpinti savo gerovę. Taip, pažįstu Matijošaitį ir galiu patvirtinti, kad šis “biznelis” tikrai egzistuoja. Kas kiečia kainas ir pelną, tai realiai Matijošaitis daugiau kaip 25-30 % nemoka realios sklypo vertės ir tik retais atvejais, gali tikėtis 50%. Taigi skaičiuokit maždaug taip, kiek “uždirbama”. Teisybės labui, turiu pasakyti, kad konservatoriai taip pat “puikiai” tvarkėsi šiose schemose, ypač K. Starkevičiaus apskrities valdymo laikais, nors tuo metu schema buvo kita-sumokėjai Starkiui -paskyrė sklypą kam reikia. Taigi kas priėjo-tas ir kabino saujom.

pikis

pikis portretas
Taigi vagie kepurė dega A kieno ar mano ?Taip ir Matijošaitis nieko nežino apie žemės plotus o pavaldiniai suserga komunistinės atminties skleroze

>>>to Tadas Bl...\\\\\.../////

>>>to Tadas Bl...\\\\\...///// portretas
>"proto" bokšte,ne su Kubilo kartu neįgaliojo vogtais pinigais,o "Viči" kompanijos pelno,kuri daug metų klesti,lanzb'koncervių pavydui.

oho

oho portretas
kaip kremlinai ir etatiniai subinlaižiai supuolė ginti beviltiško godaus ir amoralaus padaro. Už rublius ar eurus ?

to Tadas Blinda

to Tadas Blinda portretas
O tu durniuk paklausk, kiek Kaunas dabar praskolintas ? Ar manei Matjosius is savo kisenes tau rumus state?

Tadas Blinda \\\\\.../////

Tadas Blinda \\\\\...///// portretas
Aš nei už Vilką nei už Mešką,-už teisybę.___V.Matijjošaitis,kai tapo meru,tai Kauną kai priėmė iš neįgaliojo priminė Mėnulio peizažus ir su milijoninėm (eur.) skolomis.O kaip dabar atrodo Kaunas po "krabo" vadovaimo,tai tik lanzb'koncerviai gali nematyti.___Jie ketina vėl Kauną iščiulpti.

va taip

va taip portretas
Kaune koncervų su juozapaičiu nebus!!! tikrai. ir to laisvės p...daro. matijošaičio nebus. tikrai.. Bus Visvaldas Matjošaitis.

As

As portretas
Ko jus nuo mero norit? Jis jau atejo i valdzia turtingas,uzsimanys ir puse Kauno nupirks,jusu nepaklaus,tapkit turtingais ir ta pati darysit.

Onė

Onė portretas
Kas nežinojo tipo .....bijojo prasižioti.gaila tokių kurie į subinę sulindę tada reikia visko bijoti toks žmogus niekada nebus laisvas.

Kaunietis

Kaunietis portretas
Žiniasklaida visiškai susikomprovitavo, ji pati skelbia melagienas, vėliau pati patvirtina, kad tai ką ji skelbia žiniaskalaidoje yra melagienos t.y. ,,Fake news". Pati žiniasklaida skelbia ,,Fake news" ir pati patvirtina, kad ji skelbia ,,Fake news". Kodėl žiniasklaida skelbia ,,Fake news" ? Koks yra ,,Fake news" apie atskirus asmenis selbimo tikslas, šiuo atveju apie V.Matijošaitį ? Mes žinome kad kremliaus žiniasklaida skelbia ,,Fake news" siekdama savo nešvarių tikslų, tai demokratinėse šalyse yra nepateisinama, neteisėta, ir nusikalstama. Ar ,,Fake news" kremliaus žiniasklaidoje yra ,,Fake news" o ,,Fake news" Lietuvos žiniasklaidoje nėra ,,Fake news". Kas yra kremliaus žiniasklaidos ,,Fake news" užsakovai kaip ir aišku, belieka atsakyti kas yra ,,Fake news" apie V.Matijošaitį užsakovai. Atsakę į šį klausimą rasime ir kitus atsakymus.

JUUUUUUU

JUUUUUUU portretas
melagis , kaip ir visi putinistai vatnykai

>>>Onė \\\\\.../////

>>>Onė \\\\\...///// portretas
>Kerštas,kad tavęs po kaldra nenusitempė į pilį?___Ne ant (dėl) visų stovi -(buketas ant stalo).

Onė

Onė portretas
Na visi politikai ,visi nusikaltėliai taip sugeba apsimetinėti meluoti ,na atrodo kad aplink durneliai kaip tv pagalbos personažai kuriuos kas nori tas mulkina. Juk visi žinojo tuos pono matijošaičio ir sūnelio viražus ir rinkimai čia ne prie ko. O dar verslai rusijoje,taip bsu gražu visiems tinka net valinskui tinka .aišku būna toks tokį pažino alaus pavadino. Bet jau reikia būti visiškai kvailam kad patikėti šitom pasakom ,na manau teismai patikės

>>>Ei belaizantys \\\\\.../////

>>>Ei belaizantys \\\\\...///// portretas
Prie ko neįgaliojo išvaizda?,kodėl aš negaliu pasakyti to ką matau? Bet su tokiais trūkumais tokiame poste ne vieta,nes ne tik su savo xebra bendrauja,susitinka ir su užsienio delegacijom,tai jie pagalvoja,kad visa Lietuva neįgaliūjų "gerovės" valstybė.____O,o manau reikia pradėti revizijas nuo Respublikinės reikšmės KGB senelio anūko,kaip jis per trumpą laiką susikrovė milijonus ir Vilniaus centre "nusipirko" 1 ha.sklypą už 1 eur.___Matijošatį kr..št vėliau.

Nuomonė.Kaunas.

Nuomonė.Kaunas. portretas
Mere ,nemeluok. Meluoji save vaduoji.

Ne ne

Ne ne portretas
Miestas sutvarkytas oi kaip koncervu kiaules noretu erkinu antru padaryt po vilniaus

Ei belaizantys

Ei belaizantys portretas
Jusu visu darbo diena savivaldybej praeina rasant bjaurius komentarus apie konservatorius ir šlovinant dabartini mera.. Bet niekada kas prieina prie lovio nebuna sventi kokiai jie partijai nepriklausytu..o paprasti zmoneliai kaip visada blogiausioj padety su isaugusiom kainom uz sildyma elektra maisto produktus Ir dar -vienas nuolatinis komensas vis pabrezia Kupčinsko išvaizda ,tai iš vis žemas lygis ziurek kad tave ar tavo artimuosius nenubaustù Dievas ir neigautumet blogesne isvaizda

Stebėtojas

Stebėtojas portretas
Kur rmatėt pas raudonkoncervius sąžine.

Jo

Jo portretas
O ,kad taip visų seimunu turtus tirtų ,kaip būtų gerai,

Anonimas

Anonimas portretas
Šlykštu, šlykštu, nei garbės pas konservinius nei sąžinės.

Anonimas

Anonimas portretas
Kon servinių aferistų agonija. Jau nebežino nei kaip ne ką šmeišti , kad tik patiem sausiem išlysti. Šlykštu kas dedasi toje šalelėje. Kiek dar tesis tos prakeikiamos intrigos ir tie šmeištai. Konservinės lervos vieną kartą užsibaigtų visiems laikams ir būtų ramu gyventi. Norisi ramybės ir džiaugsmo kurį tie parazitiniai sužlugdė.

Susna

Susna portretas
Slidus šūdas tas mentas matijošius

Kaunetis

Kaunetis portretas
Jau geriau musu krabas kaip jus visi konservatorei ji vadinate negu supuvusiu korumpotu vagiu konservu dainojantis juozapaitis jau turejome konservu mera pustazandi mera irgi vagi Kupcinska Kaunas BE KONSERVATORIU!!!!!!!!!!!! :-)))

nepriklausomas

nepriklausomas portretas
Tiesiog padarytų gerą rimtą auditą nepriklausomi auditoriai iš užsienio ne tik su Matijošaičio turtais, bet ir Landsbergių bei kitų partijėlių milijonieriais politikais ir būtų viskas aišku, nereiktų spjaudyti ir šmeižti per visus kanalus, kas skaidrus, o kas vagis.

Rimas

Rimas portretas
Kažkodėl manau, kad tai gali būti teisybė, bet ar sugebės mūsų esama teisetvarka tai įrodyti? Labai abejoju. Nes tokie visur atranda arba turi "savų" ,

aha

aha portretas
Šiliauskas pasirašydavo, kekšytė sulakstydavo, sūnelis pamokėdavo ir sklypas per 2mėn jau budavo kadastre.

for you

for you portretas
Kaune ant namų sienų kabo didžiausias rinkiminis plakatas su konserVatnyku dainorėliu Juozapavičium ir įrašas..... gražinkim Kaunui sąžinę. Taip, Kaunas jau matė "sąžiningą" Kupčinskioką. Ačiū- nebereikia.

mėšlu s m i r d i n t y s KGB KONSERVAI,

mėšlu s m i r d i n t y s KGB KONSERVAI, portretas
šmeižtu k l a i d i n a rinkėjus , kad OKUPUOTI sutvarkytą Kauną.

MW

MW portretas
Prie ko čia krabas. Gal pradėkite nuo žemėtvarkininkų, viskas eina ir matuojama per jų rankas, o toliau jau giminaičiai ir etc.

kaunas

kaunas portretas
Nieko naujo, konservatoriai veržiasi į sutvarkytą miestą. Kaip Kupčinskas nieko nedarė tik pinigus su savo šaika sėmė.

Ne autoritetai

Ne autoritetai portretas
Žandai nutuke

Nuomonei

Nuomonei portretas
gal tu godžiųjų krabų išpera, jei užgrobtas miestas tau nesvarbu ?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Priešrinkiminis eilinis skandalas. Kas ką....

jo , niekas nieko "nežino"....

jo , niekas nieko "nežino".... portretas
Ižūlūs, gudrūs ir ciniški hapydlos.Ištvermės STT sijojant šitą lesyklą.

Anonimas

Anonimas portretas
temidės akis irgi užrištos kad nematytu kaip teisėjai sukčiauna.

:)

:) portretas
Juzepaitis koncertuoja su šeima?

Anonimas

Anonimas portretas
Visi kas sedi prie valdzios lovio ira nekalti kalta aplinka ir mes kad juos isrinkome ir kuo pasakikite Lietuva skiresi nuo BALTARUSIJOS ir Rusijos ten sedi valdzioja korumpoti vagis ir Lietuvoi tokie patis VAGYS kam ta Lietuvoi laisve ir tipo demokratija tai juk mitas Lietuvoi juos senei nera kas vogia milijonus tai ira gerbiamas zmogus tipo dabar jau iteisintas vagis verlininkas o kas noriedamas valgiti pavogs vista ses i kaleima va jums ir laisve ir demokratija laisvas bet bednas vargolis nes visa givenima dirbo saziningai o kas vogie milijonus dabar sedi valdzioja arba seime!!!

jo

jo portretas
Pedalai yra pedalai.

Dorų žmonių

Dorų žmonių portretas
Tik gaila. Kurie už pasakytą teisybę paskui nuteisiami kaip " šmeižikai". Agresoriui belieka tik pareiškimą parašyti, ir laimingi prokurorai bėgioja kolidoriais trindami rankomis- gatava byla= teistumas= la fą. Bet ant kiek cinikams būti ir nesuprasti, kad duoda tą teistumą doram piliečiui... sugriauna jam gyvenimą. O ir valdžiai gerai- tokie aktyvūs, jei kada išeis į gatves prieš valdžią, ta galės sakyti- va teisti, neva nusikaltėliai.. Reformų teismų, ir išimti iš baudžiamo kodekso šmeižto straipsnį BŪTINA. Nes, dabar, teisiani žmonės už pasakytą teisybę. Taip sugriaunami demojratinės valstybės pamatai.

Adelė

Adelė portretas
Ar ponai valdininkai- administracijos darbuotojai žmones kvailais laiko? Taip ir patikėjom, kad nieko nežinojo apie sklypus, visas miestas ir pusė Lietuvos kalba, visiems akivaizdu, o jie nieko nežino.....

Ką gi

Ką gi portretas
Kova už mero postą aršėja (kaip Rusijos Ukrainoje, ir panašiais metodais). Opozicija padarė "atradimą"-..."sklypų vertė siekia per 2,5 mln. eurų, tačiau nekilnojamojo turto ekspertų vertinimu, reali jų vertė gerokai didesnė.". Palaukite dar pora metų, bus dar didesnė- juk Euras vis labiau nuvertėja....

Argi ne tokiom

Argi ne tokiom portretas
Schemom vyko žemės gražinimas dar nuo kgb šatrijos prunskevnis laikų ? Ar ne tokiu būdu, vueningai veikiant, praturtėjo komunistų, kgbistų, aparatčikų ir parankinių torpedų gauja ? Stogai, kaip brazovskis, prunskevna, kauno teisėja ruska pavarde, katros vyras, operas, išvien su bandžiais....vsio zakonno

Paf

Paf portretas
Ankščiau ar vėliau matijošinis šūdas vistiek į paviršių išplaukia

Jankis

Jankis portretas
Ale ir nagli tie matijošiai, supirkinėja sklypus....gali juk kaip landsbergiai pasiimti už vieną eurą...

kavenskis

kavenskis portretas
gal reiktu padaryt audita Kauno biudzeto konservatoriu valdymo metu. atsimenu kad V. Lendzbergis voge panasiais metodais...

Jurgis

Jurgis portretas
Negi visa taryba paraližuota? Vadui aklai pritaria..

cinikas

cinikas portretas
Baikit, čia grynas atsitiktinumas. Meras sumažino Kauno vandenvietės teritoriją (nes kauniečių (su kiaušais) mažėja :) ),o sūnus tuoj naujus sklypus supirko. :)

Zinot

Zinot portretas
As,tikrai ne uz konservatorius bet uz toki KAIP Matjosaitis Skvernelis nebalsuosiu NIEKADA. Kad KAUNO VALDZIA Ale nieko nezinojo TAI LABAI JUOKINGA PONAI!!! Kaip taip greitai matjosaiciukas Taip valdybos nariu????? SLIDUS BUVES MENTAS!!! OI slidus!! O KAIP SAKANT VISA LAIKA IR VISU PARTIJU SUDAS ISPLAUKIA I PAVIRSIU KAI JI PATELIUSKUOJI PRIES RINKIMUS. Ir kad krabas gerai pasiruose ir visus uztildo TAI VISKAS IRGI AISKU ZINOM GERAI MES KAUNO MENTUS BUVUSIUS!!!! SITAS nei kiek ne kitoks.!!

Anonimas

Anonimas portretas
Matijošius sklypų nesupirkinėjo? Nagla chamska morda Kauną savo kišenėj laiko, o asiliukai jam dėkoja, ką jis už mūsų visų pinigus sau reklamą darosi.

Tikiuosi

Tikiuosi portretas
Matijošaitis turi sveiko proto, ir negriaus kažkam gyvenimo. Nes šmeižto bylas prokuratūra suvalgo pietums kaip desertą- mėgsta labai. Daug nekaltų jau pritwista LT, už pasakytą teisybę. Būtų gerai kad jie susirinktų visi, ir išeitų į gatves. Nes cinikam reikia suprasti, kad nekaltai nuteistas žmogus iki mirties nesusitaikys su tuo. Ir visiškai nusivilti teisingumu yra pavojinga. Tada žmogui gali kųlti mintis elgtis kitaip. LT priteista žmonių daugiausuai europoje. Ir niekam tai neįdomu, kad veikia teistumų fabrikas LT.

Anonimas

Anonimas portretas
Sava chebra sėdi, Šuliausko jie nepažįsta :D

Natūralu

Natūralu portretas
Juk stoguoti savo viršininką. Ir galimai kurie kalba labiausiai kentės. Jei bus pareiškumas, žmones nuteis kaip šmeižikus. Nes šitas B.K 154 agresinis str gerai funkcionuoja Lietuvoj. Nu kad žmonės nekalbėtų, neskleistų tiesos.. būna ir šmeižikų. Bet dažniausiai nuteisha tiwsos sakytojus. Tokios bylos teismams kaip saldainis, prokuratūra mėgsta- la fą.. Baisus nusikaltimas kad žmogus kažką pasakė. Prokurorė " žino" geriau matai ar tai tiesa ar šmeižtas. Uisalytos tokios bylos būna dauguma. Kapeikikių gauna teisėsauga- visiems gerai. Tik vargšas tiesos sakytojas negali susitaikyti su tuo, reputacija suminta, licenzijuojamas darbas prarastas, geria antidepresantus. Eilinį kartą gyvenimas sugriautas nekaltam žmogui. Tie cinikai laimingi..

Cia kaip

Cia kaip portretas
Banku ir milijonieriu,,nelieciamybe,,-kokia partija bebutu,,prie lovio,,-situ grobuoniu apmokestinima nukelineja desimtmeciais-,,savi,,savu,,neskriaudzia. Cia kaip Garbaraviciai priklause keliom partijom-tipo dabar taviskiai valdzioje-,,dirbk,,

Kauniecia,

Kauniecia, portretas
Visi zino,tik deputatai-ne.Gal jus akli,kurti idiotai?

Joo nejuokinkit

Joo nejuokinkit portretas
Ims jie ir papasakos viska ka zino nebukit naivus...tie kurie pasakojo tai seniai ju nera nei savivaldybej nei Vieningam Kaune...

Irena

Irena portretas
Gal pagaliau ateis Atpildo valanda.

Žaliakalnietis

Žaliakalnietis portretas
Nu pet ir slidus šūdas tas sukriošęs krabas matijošius

rinkėjų f*ck'as

rinkėjų f*ck'as portretas
Polytinė programa "Nusipelnėme gyventi geriau (sąrašas pridedamas)". O, jeigu jaučiatės polytinių partijų iškrušti, eikite nusiprausti į Palangos dušinę. :)

cha cha cha

cha cha cha portretas
tiesiog Nežiniukų savibl-dybė,- meras nieko "nežino" apie savo direktoriaus stiklainius, o parašų dėliotojai - apie kosminį mero šeimos turtėjimą. Ypač N.V. čia "visai niekuo dėtas". ;DDDD

Vilius

Vilius portretas
visos Matijošaičio kalbos yra melas. galiu irodyt
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių