Nustebino sovietinė žvaigždė ir ginklo formos butelis: už 9,99 euro parduoda tikrąją tėvynę?

Grįžti į straipsnį

pastebejimas

pastebejimas portretas
Kazkada esu gaves sita komplekta dovanu,ant dezutes nurodyta kad tai pagaminta Ukrainoje.Sizofrenikai patriotai neperlenkit lazdos.

>Anonimas

>Anonimas portretas
O tada ištraukus jau jį gersi, tada tau bus gerai? Sakyčiau keistas tavo skonis, toks turbūt liberaliai madingas, atsiduoda madinga partija...

Anonimas

Anonimas portretas
Sukišt ta buteli tam kas ji parduoda subinėn

LAPE SIAURINE

LAPE SIAURINE portretas
TAS JABANKO JAU NE PASVEIKS NIEKADA

ukrainos vaikučių kraujas

ukrainos vaikučių kraujas portretas
per 2 mėnesius žuvo 208 vaikai. Songmi -per 1 dieną jankiai nužudė 170 vaikų. Ir niekam jokių sankcijų.

Vėl iš palatų

Vėl iš palatų portretas
ligonys išvirto: Gydytojai, kur žiūrit. Visokie ha ha ha, cha cha cha laksto prikakotom kelnėm - smarvę skleidžia, vaikučius keiksnoja.

>ha ha ha

>ha ha ha portretas
au au šunim gimei, lot išmokė, už tai jiems grauži kotą.

ha ha ha

ha ha ha portretas
sovietinės atliekos siunta, raudonos nuo ukrainos vaikučių kraujo putos drimba.

tam cha cha cha

tam cha cha cha portretas
Puiku, kad yra čia vis pasirodantis cha cha cha, kai nuo pampalo nutrūksta - linksmina žmones. Toliau grok odine fleita, besmegeni.

Anonimas

Anonimas portretas
Vilnius perejo i Ukrainos sudeti. Dabar Vilnius vadinasi W Y L N I E U , o musu prezidentas - ponas Selenskis. Lietuvos (isskyrus Zemaitija) baudziauninkai PRIVALO sokineti : ,,Kas NEsokineta - tas maskolis,, o tai reiskia kad ,,moskaliaki na giliaku,,. Lietuvos valstybine kalba - choholskaja muva. Visos kitos kalbos yra draudziamos. Visas lietuviu, rusu, latviu turtas GALI BUTI nacionalizuotas Ukrainos labui.

Fašizmas yra tik

Fašizmas yra tik portretas
Ukrainoje, Lenkijoje ir Pabaltyje, o UK su JAV ju palaiko. Morka pačiulpk,labasose!

cha cha cha

cha cha cha portretas
visos sovietinės atliekos sulindo į KD komentarus ginti ruskių fašizmo. Puiku, kol bezdat prie kompų, mažiau teršiat Lietuvą.

to auklėtojas

to auklėtojas portretas
jeigu iš rusų kalbos - tai soviet ne tik taryba bet ir patarimas. Soviet Union angliškai, Съветски съюз bulgariškai (ta keista raidė tariama tarp y ir a)Bet tai kopija rusiško soviet. Kaip bebūtų, lietuvių kalba turi žodį taryba, tarybinisi, tarybmetis ir nereikia ieškot sliekų subinėj.

Bron-Yr-Aur

Bron-Yr-Aur portretas
Visi konservatorių pakalikai, ir liberastai yra mažiausiai vieną kartą čiulpę, net į tūza po kokį centimetrą įsileidę. Bent kartą. O kiek po kelis kartus ir nuolat tai darančių - net Archimedas nesuskaičiuos.

Tam, kur ant varpos siūlė

Tam, kur ant varpos siūlė portretas
Ar nebūsi apsižiojęs tos varpos, o gal nuslydęs nuo jos?

kacapiškų keiksmažodžių gerbėjams

kacapiškų keiksmažodžių gerbėjams portretas
Kažkodėl gatvėse visi keikiasi rusiškai ir net siunčia rusiškai viens kitą ten pat, kur laivą siuntė, tokiu būdu garbindami kacapiškus keiksmažodžius. Kuom mes skiriamės nuo tų pačių kacapų taip darydami. Niekuom.

O todėl,

O todėl, portretas
kad tardamos žodį "sovietmetis" žmogus su vištos smegenim mano, kad taip ištaria paniekinančiai. Tokių vištos smegenų - devynios galybės lietuvoj. Į ką pavirto žmonės... su beždžionės siela ir vištos smegenimis.

>auklėtojas

>auklėtojas portretas
Eik tu ant varpos,"išauklėtas" !!!

auklėtojas

auklėtojas portretas
Kodėl tie didžiausi patriotai vartoja tą sulietuvintą rusišką žodį sovietinis? Čia matomai dėl neišmanymo. Nes rusiškas žodis "soviet" iš rusų kalbos verčiant reiškia "taryba". Tad žodis sovietinis išvertus gaunasi- tarybinis. Tad visiškas nemokšiškumas yra vartoti žodį sovietinis, beje, kaip ir keiktis rusiškai siunčiant na..ui, nes tai rusiškas nepadorus keiksmažodis. Gerbkit savo kalbą, o nesiskolinkite nekenčiamos kalbos barbarizmų.

Ko nepadare Stalinas su kai kuriais lietuviais

Ko nepadare Stalinas su kai kuriais lietuviais portretas
butinai padarys Putinas ZZZ

tam vakar klaipedoje

tam vakar klaipedoje portretas
Nu ką, chujaputala, dabar tavo eilė su draugeliu būti sudubasintiems. Skūstis tai eisi, aišku, tik prišiktas kelnes persimauk, neik apsišikęs.

beribis kai kurių kvailumas

beribis kai kurių kvailumas portretas
nei žvaigždė, nei kūjis ar raudona vėliava nusikaltimų nedarė. Nusikaltėliai buvo komunistai (bolševikai). Apsitriedž žvaigdę pamatę.O bolševikus į aukščiausius postus renka.

to vakar klaipėdoje

to vakar klaipėdoje portretas
nu ir tūpas labasrancas. Tavo tėvai ar seneliai tikrai žydus šaudė. Su pasididžiavimu. O po to slėpėsi prishiktom kelnėm, kai laikai pasikeitė.

vakar klaipedoje

vakar klaipedoje portretas
vakar su draugu gerai sudubasinome tris rusus klaipedos centre, kurie garsiai dziaugesi kaip ju tautieciai zudikai zudo ir prievartauja ukrainiecius. siandien tikejausi gali but blogai, bet sitie rusiski bailiai zino uz ka, jei niekur nesikreipe. greiciausiai susirinke savo dantis zada detis savo cemodanus.

apie pidoraskas

apie pidoraskas portretas
Latviai zada uz rusu zudiku karo palaikyma, ju naciu Z zenklo klijavima ir kolorado viesinima zada atimineti latviskus pasus is pidorasku. gerai cia latviai su rusu okupantu palikuonimis elgiasi!

gaidziai

gaidziai portretas
o mane stebina vodka "ruski korabal idi nx.." tai cia tipo normaliai jiems ja pardavinet?

Q

Q portretas
čia spec. bonkė rusu parašutistams , su tokia tara saugumas juos ir gaudo [kas perka] o tikri patriotai už 10 euru nusipirks lirta aukščiausios kokybės pilstuko .

to .

to . portretas
Eik tu na-hui, pats greitai varysi sniego valyti i Saulietaji Magadana

.

. portretas
Siūlau nutautėjusiems apsišikeliams susikraut lagaminus, Lietuvoj nesulauksit okupantų grįžtant.

raudona spalva -

raudona spalva - portretas
komunizmo spalva. Ar SSSR ar Kinijos vėliavos raudonos spalvos. Todėl siūlau patriotams ir idiotams per sekančias valstybines šventes iškelti vėliavą be raudonos spalos. Uždažyti triznavai ar visai nukirpti.

burliokams

burliokams portretas
ant kas antro kanalizacinio liuko parasyta Литовская ССР ir nemato niekas :)))

taip.

taip. portretas
Viskas paprasta, tiesiog nepirkit kacapinio šūdo, neklausykit sel ir paškėvičiaus, nepakantumas burliokams viską sutvarkys.

kažkada rinkau ženkliukus

kažkada rinkau ženkliukus portretas
turėjau toki hobi, dabar kai pažiūriu į šią kolekciją, išsaugojau savo spaliuko ženkliuką, komjaunuolio, tarybinės armijos ženklus, tai buvo mano vaikystė ir jaunystė, ne aš ją pasirinkau, o tokia aplinka buvo, o kur dar sportiniai medaliai su tarybine simbolika, pagal dabartinių komunizmpede agrąstų mąstymą mane jau turėtu sušaudyti penkiolika kartų, manau šitiems iškrypėliams neilgai liko, ateis ir jūsų galas

svieto pabaiga

svieto pabaiga portretas
jei ta zvaigzde butu raudona dar suprasciau.... o dabar... pas mane vaiko kambary irgi kabo zvaigzdes.. nakti sviecia.. grazu.. KAME PROBLEMA? mano vaikas vatnikas???? baikit ta psichoze lygioj vietoj.. jei ner ideju apie ka rasyt, imkit atostogas..

kiauras autorius

kiauras autorius portretas
skelbiu LT parduoda kovinius makarof pistoletus reikia nuo ginklo nutrint zvaigzde .

>>>to,to Felicija \\\\\.../////

>>>to,to Felicija \\\\\...///// portretas
>o'Žio myžalo trauktinė.

Skaitytojau,

Skaitytojau, portretas
Pradedu jaustis, lyg gyvenčiau psichiatrinėj ligoninėj.....

to Felicija

to Felicija portretas
tai ,kad yra tokia degtinė su tuom užrašu

>>>Siaip tai \\\\\.../////

>>>Siaip tai \\\\\...///// portretas
>Geras bajeris.Užkniso tie 99999999.Tai optinė apgaulė,kvailių jieškojimas,nors patys durni per visą pilvą.

Lanzb'šteinas \\\\\.../////

Lanzb'šteinas \\\\\...///// portretas
Linzborgai žvaigždės bijo labiau,kaip Velnias kryžiaus,nors kaip šunyiai prieš tą žvaigždę uodegėlę vizgino,kad sotesnį kąsnelį pamestų TSKP, KGB ar NKVD.

ar tas debilas žino

ar tas debilas žino portretas
kad sovietinis yra nelietuviškas žodis? Lietuviškai būtų tarybinis.

Felicija

Felicija portretas
Aišku, kad būtų pardavinėjamas gėrimas " nuskandintas kreiseris su populiariu-labai kultūringu užrašu", tai būtų kieta ir visiems tiktų. O prie ko parduota tėvynė, taip ir liko neaišku

eik na-huj su savo "okupacija"

eik na-huj su savo "okupacija" portretas
aukštesnio lygio lopas,trinti galesi UK ir JAV žiniasklaidai

iš kur toks bukas

iš kur toks bukas portretas
kažkoks lopas sovietų okupacijos laikais lietuvių statytus namus vadina sovietiniais. Tarp kitko, net sovietų laikais ruskiai pas mus važiuodavo, kaip į aukštesnio lygio užsienį.

kažkam laikas gydytis

kažkam laikas gydytis portretas
nuo kada žvaigždė patapo sovietų simboliu? JAV vėliavoje kiek žvaigždžių ? Kiek šalių vėliavose ar simboliuose žvaigždės ? Tai matyt kažkam trydos nekelia.. :)

Anonimas

Anonimas portretas
Landzberginiai nacikai parduoda MUSU Tevyne lietuva su visais baudziauninkais Amerikos fasistiniams zydeliams uz kelis apsiktus kruvinuds dolerius. Baudziauninkai net nepajutos kaip atsidure ant apipjaustyto jankio b.y.b.i.o.

Siaip tai

Siaip tai portretas
Tegu parduoda ka tik nori ir uz kiek nori.kazkas vistiek nupirks.man tik idomu kas per gamtos klaida sugalvojo tokias kainas kad ir 3,99 ar kaip cia 9,99?LT gal dar ir stumdo tas kapeikas,bet dauguma eurozonos saliu atsisake.bet vistiek kainos 3,99 ar 4,99.as speciliai pirkau Olandijoj sudnieki uz 2,99.daviau 3 eurus ir laukiu grazos.tai sako 1 centas isimtas is apyvartos.sakau nesvarbu,neapgausit atiduokit mano centa as sunkiai dirbu man kiekvienas centas svarbu.beto kaina matot?susidare didziausia eile,tada sako gerai mes jums 5 centus atiduosim kitaip nera.sakau nereikia,tada as 4 centus skoloj liksiu.tada mokek su kortele.o kodel tureciau?atiduokit mano centa graziuoju nes kviesiu policija!negavau aisku as to cento,na bet ne tai svarbu

kauniokas

kauniokas portretas
o kad ši prekė, kad ir kokia ji bebūtų, yra pagaminta Ukrainoje (Zlatagor gamykla) nuokruša rašeiva negebėjo pasidomėti???

iš kur tokiu buku

iš kur tokiu buku portretas
ligonis nežino prie ko prisikabint /pastatai nemaišo sovietu statyta .

Na ir debilai

Na ir debilai portretas
rašeivos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių