Papiktino darbų ypatumai prie Pilies žiedo: išasfaltavo ir vėl iškasė

Prie pilies žiedo tebeplušantys kelininkai piktina kauniečius – Šauklių ir šv. Gertrūdos gatvių sankryžoje neseniai išklotame asfalte vėl žiojėjo žvilgsnius traukusi didžiulė duobė. Kol gyventojai plūsta sakydami, kad darbai, įkalinę spūstyse, čia tikriausiai niekada nesibaigs, miesto valdžia ramina – važiuojamosios dangos atnaujinimo darbai minėtose gatvėse netrukus pasieks finišo tiesiąją.

Naujame asfalte – vėl duobė 

„Klausykite, jie viską išasfaltavo ir vėl naujai iškasė – padarė didžiulę duobę Šauklių ir šv. Gertrūdos gatvių sankryžoje, prie Dailės mokyklos! Vėl spūstys! Jau  buvo leidę važiuoti dvejomis kelio juostomis! Čia turbūt niekada nesibaigs! Darbai šaligatviuose – niekis, bet čia jau neįmanoma!“ – plūdo praėjusį penktadienį su portalo kauno.diena.lt žurnalistais susisiekusi Kotryna.

Spūstys dar padidėjo, nors jau ir taip nuo jų buvo bloga. Neįmanoma! Nuo spūsčių galima išprotėti!

Moteris pasakojo, kad dėl vadinamojoje Pilies žiedinėje sankryžoje vykstančių darbų ji jau kurį laiką iš viešojo transporto turi išlipti S. Daukanto stotelėje ir eiti į namus Senamiestyje pėsčiomis. Kitu atveju tektų ilgą laiką strigti spūstyse.

„Spūstys dar padidėjo, nors jau ir taip nuo jų buvo bloga. Neįmanoma! Nuo spūsčių galima išprotėti! Per piką eismas stringa nuo Muzikinio teatro – išlipusi aš greičiau pareinu namo pėsčiomis, spėju išvesti šunį ir pamatau, kad mano autobusas dar tik atvažiuoja. Jūs įsivaizduokite, kiek laiko sugaišta žmonės, kurie gyvena Šilainiuose. Padarytų bent vieną arteriją, kad būtų galima pravažiuoti – ne, visur išrausta“, – piktinosi kaunietė.

Tačiau rugsėjo 23-ąją Kotrynos pastebėta važiuojamojoje kelio dalyje iškasta duobė, miestiečių žvilgsnius traukė ir piktino neilgai – praėjusio penktadienio pavakarę moteris portalo redakciją informavo, kad minėtą vietą Šauklių ir šv. Gertrūdos gatvių sankryžoje jau dengia asfalto sluoksnis.

Skaitytojos nuotr.

Atliko papildomus darbus

Apie čia vykdytus darbus ir kodėl staiga prireikė vėl suardyti prieš kelias savaites išklotą asfalto dangą, žurnalistai domėjosi Kauno miesto savivaldybės atstovų. Pasak Miesto tvarkymo skyriaus vedėjo Aloyzo Pakalniškio, kaunietės atsiųstoje nuotraukoje matomoje vietoje buvo atliekami papildomi požeminių komunikacijų darbai. Todėl vairuotojai susidūrė su laikinais nepatogumais. Tačiau esą dėl šių laikinų darbų eismo sąlygos viešajam transportui pakitusios nebuvo.

„Važiuojamosios dangos atnaujinimas dar nėra baigtas – savaitgalį atlikus pagrindinius darbus šv. Gertrūdos ir Gimnazijos gatvių sankryžoje, atkarpoje nuo Kauno pilies žiedo iki Laisvės alėjos bus klojamas paskutinis asfalto sluoksnis“, – vardijo jis.

A. Pakalniškio teigimu, planuojama, kad važiuojamosios dangos atnaujinimo darbai Šauklių ir šv. Gertrūdos gatvėse bus baigti spalio viduryje.

Eismo sąlygas pavadino tragedija

Primename, kad Jonavos, Šauklių gatves bei P. Vileišio tiltą sujungiančioje žiedinėje sankryžoje asfaltas kloti pradėtas dar vasarą. Tada žadėta, kad Pilies žiedinė sankryža transporto srautui vėl bus atverta nuo rudens.

Pažadas – tesėtas, eismas pradėjo vykti ne tik čia, bet ir P. Viliešio tiltu bei P. Kalpoko gatve. Tiesa, jau tada užsiminta, kad kelininkai dar kiek užtruks Šauklių ir šv. Gertrūdos gatvėse.

Tačiau, rugsėjo 1-ąją į gatves išriedėję vairuotojai susidūrė su nemenkais iššūkiais. Portalą tądien pasiekė kauniečių pranešimai, kad atnaujinus eismą Pilies žiedinėje sankryžoje, važiuojant kryptimi nuo Vilijampolės link miesto centro, pasitiko dar neregėtos spūstys.

„Suprantame, kad Rugsėjo 1-oji, eismas daug intensyvesnis nei įprastai, tačiau to nesitikėjau“, – emocijas liejo į darbą daugiau nei pusvalandį vėlavęs Mykolas.

„Šv. Gertrūdos gatvėje likę tik po vieną pravažiuojamą eismo juostą abejomis kryptimis. Manau, kad didžiulių spūsčių priežastis būtent tai“, – konstatavo būtent šioje vietoje spūstyje strigusi Radeta.

„Kaune gyvenu nuo pat gimimo, kone 30 metų nuolat važiuoju į darbą iš Vilijampolės į patį centrą, ir Rugsėjo 1-ųjų daug pasitikau, tačiau tokių spūsčių dar neteko matyti. Tragedija!“ – patirtimi tąkart pasidalijo ir Jonas.


Šiame straipsnyje: Pilies žiedinė sankryžakelininkaidarbairekonstrukcijaŠv. Gertrūdos gatvėŠauklių gatvėskaitytojo naujiena

NAUJAUSI KOMENTARAI

EdmundasTulcevičius

EdmundasTulcevičius portretas
Anksčiau verkdavo , kad Kaunas duobių sostinė , dabar žliumbia , kad tvarkomos gatvės , verksniams neįmanoma įtikti , jie gali prikibti ir prie stulpo .

Begalviai

Begalviai portretas
Nei viena rekonstrukcija neatnešė naudos o tik pablogino susisiekimo sąlygas,viskas pagal eurodegeneratų mąstymą,kuo tautai blogiau tuo jiems geriau,čia demokratiškos naujatvarkos devizas,pagal naują politiką nepatenkintą tautą lengviau valdyti,lengviau palenkti į kurią nors pusę.Ne be reikalo Anglikonai movė lauk iš išsigimusios kupranugalvių valdomos Eurosajūzos.Kas sekantis pamatysim po 2-3 metų.Tarybų sąjunga,Europos sąjunga,tas pats pagalys tik kitoje rankoje,arba dar blatniau-abiejose,kad nebūtų galimybės užtvoti jiems atgal.

Raimondas Gobikas

Raimondas Gobikas portretas
Nežinau, ką tam pelės žiede rekonstravo, paliko tą pačią fubolo aikštę viduryje, vietoj to,kad padararytų daug eismo eilių su šviesoforais, o iš Jonavos g, galima būtų tiesiai važiuti,kam visiems į ta žiedą grūstis.
VISI KOMENTARAI 31
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių