Aistros Pravieniškėse nerimsta: rastas negyvas 24-erių nuteistasis

Grįžti į straipsnį

Audrone

Audrone portretas
Mano sunu rado negyva Praviniškiu atviroji kolonijojGruodžio 14 diena iki šuol dar nežynau kas jam buvo buvo sveikas priš dvi savaites kalbejom nieko nesiskunde kad serga ant mirtes liudimo parašyta kad nieko nerasta sako kad bus dar ekspertizia

Vienutėj

Vienutėj portretas
Tų pačių pareigūnų darbas.Negali vienutėj sau "pasidaryt galo".Atėjo naktį ,ir sudaužė,turi jie kitų priem.(žymių nepaliekant.)Ar kokį iš kalinių įleido,"rankom pamankštint".Yra gi visokių įdijotų,sadistų.Tėvai tegu taip nepalieka !

o kopūstas teisus

o kopūstas teisus portretas
neziūrėkite rusiškų filmų apie gerus kalinius čia tas pats kas konservatorių pazadai apie geresnį gyvenimą

Anonimas

Anonimas portretas
Kada bus išardyta kalėjimų pareigūnų mafija, pažiūrėkit dauguma jų gyvena ne pagal pajamas, važinėja prabangiais automobiliais, gyvena prabangiuose bustuose...

Nera blogai,vienu atmata maziau??

Nera blogai,vienu atmata maziau?? portretas
Kodel neparasoma apie jo auku gyvenima???

Ekspertas

Ekspertas portretas
Kas neaišku? Pareigūnai norėjo įmesti jį į kitą būrį, kur gyventi negalėjo, kad susidorotų su juo. Tai žmogus pats galą pasidarė ir nelaukė. Tie " pareigūnai" baisesni už nusikaltėlius.

Prijaučianti

Prijaučianti portretas
Daugiau visi stokit į pareigūnų (nusikaltėlių), pusę,dekit jiems aureoles,pamatysite kaip ir iki jūsų eilė ateis,jeigu ne pats, tai jūsų artimas,o tie parazitai,to ir laukia, kol jiems sparnus uždesite,kriminalinė žvalgyba,patys daro nusikaltimus,ir patys tyrimą daro,tik Lietuvoje tokie stebuklai vyksta

TAM KOPUSTUI KVAILAM, DURNAM

TAM KOPUSTUI KVAILAM, DURNAM portretas
DARMAJEDU BUVO IR BUS ASILE. TU DURNIAU ZIUREK, KA PADARE VALDZIA IŠ LIETUVOS. IR NEKALTINK AVINE JAUNIMO, JEI NESUGEBA PROTINGAI AUKLETI, TIK KISTI NARKOTIKUS. KOKIA VALDZIA TOKS IR GYVENIMAS. EIK BEDIEVI MELSTIS,NES VELNIAS ESI.

Kopūstas.

Kopūstas. portretas
Taip tokiam parazitui ir reikia, kad visi sektų jo pavyzdžiu tai mažiau darmajiedų būtų.

O MAN GAILA 24 M. JAUNUOLIO, KURIS PRADEJO GYVENIMA

O MAN GAILA 24 M. JAUNUOLIO, KURIS PRADEJO GYVENIMA portretas
IR UZBAIGE. KAS SEDI VALDŽIOJE APSIVOGE, TIE KLESTI TOLIAU. O CIA JAUNO VAIKINO NERA. TIK KLAUSIMAS, KA TOKIO BLOGO PADARE, KAD PASODINO. REIKIA TEISTI VALDZIA SUKNISTA, O NE JAUNIMA. GAILA JAUNIMO. ATA.

Kodėl?????

Kodėl????? portretas
Žmonės!!!! taip pareigūnai bando pagasdinti nuteistuosius jie juos perkelineja i būrius kuriuose jie negali būti ten bus su jais susidorota ir tie pareigūnai tai patys žinodami vistiek daro tai žmogelis atsidūręs tokioje situacijoje kad atrodo pareigūnai turėtų padėti bet jie vistiek kėlė į būrį kur jis nėjo ar negalėjo ten eiti nebematė aplink pagalbos tik neviltį nes pareigūnai kurie turi tave saugoti vistiek tave veda ten kur tu sakai kad būti negali.

Aitis

Aitis portretas
Nu įdomiai įvykiai klostosi. Gal prižiūrėtojai- nusikaltėliai daug žinančius šalina. Labai jau panašu.

Anonimas

Anonimas portretas
Išvaizdą šviesių plaukų nepamiršk niekad užrašyt į popierių savo

Anonimas

Anonimas portretas
.....nes jie labai sąžiningi ! Nu jo...? Darbuotojai !!!

Ko bijojo taip nuteistasis?

Ko bijojo taip nuteistasis? portretas
Kas turejo buti taip baisu ir kokios patycios lauke nuteistojo, kad jis nusrende nusizudyti, bet nesutiko buti perkeltas i kita buri? Koks baisus smurtas, administracijos spaudimas, ko gera tyciojamasis zmogu priverte taip pasielgti? Kokia atmosfera, nusikalteliu siautejimas vyksto musu ikalinimo istaigose?

Lietuvis

Lietuvis portretas
Pagalbos paskelbtais telefonais turėtų atsiliepti čia ir dabar,kai kyla problema,kai žmogus pasimetęs, neviltyje.Po dviejų ar trijų dienų gali būti per vėlai,kaip ir šiuo atveju. Užuojauta artimiesiems.

Feldfebelis Otto

Feldfebelis Otto portretas
Visuomenė nieko neprarado, tik sutaupė.

to girdejau

to girdejau portretas
žmogau tu vaikas ? kiek tau metų,, ar tu apsimeti čia tokiu? zonose kas turi pinigų, vierchatūra geria vodkę valdišką, brangesnius gėrimus net.Prieš 20-25 metus atgal į zonas prostitutes net pristatydavo, buvo juokaujama, zoniniai pasakodavo gryžę, to laikotarpio, turėk pinigų , prižiūrėtojai tau net uošvienę atveš !!!!!. Šiaulių kalėjime pirkimai nuo A iki Z , vykdavo , ko tik nori, tik turėk pinigų

Girdejau

Girdejau portretas
Idomu o teisybe, kad iki gyvos galvos nuteistas Henrikas Daktaras per savo gimtadieni gruodzio menesi buvo girtas ? Idomu kaip gali atsirasti alkoholis tokioje istaigoje?

tam[ai] -,,,noreciau paklaust,,psichologines

tam[ai] -,,,noreciau paklaust,,psichologines  portretas
pagalbos telefonai skelbiami tam , jei netycia gavai tryda nuo tokiu ,,, pareigunu ,,, veikos, ir negali jos sustabdyt , kreipkis y psichologus jie tave y durnyna menesiuj uzdarys ant narkotiku adatos pasodins iseisi sveikas , su pilnom trydos kelnem ,bet laimingas ir issisiepes iki ausu .....

na tai kurie pareigunai nuteistajy ,,patalpino ,,,

na tai kurie pareigunai nuteistajy ,,patalpino ,,, portretas
y vienute 48 val . tie ir zino kas jam padejo iskeliaut y dausas --manau tai galejo padaryt tik tie ,,,pareigunai,,,,

norėčiau paklausti

norėčiau paklausti portretas
O kam po tokiu straipsniu ikišti psichologinės linijos pagalbos telefonai? Ar nuteistieji gali jais pasinaudoti??? Kas čia per pagalbos imitavimas ir pinigų praplovimas?

As

As portretas
Ikalinimo istaigose ceniai laikas pakeisti 100% piriziuretoju personalo.kitaip nesikeis esanti tvarka.

to vida

to vida portretas
prie ko cia pagalbos tarnyba jei vyksta duch...ini...ai, gaidi...ni....m......., ten tokie dalykai vyksta jokios tarnybos nepadėtų jei žmogus tai nusprendė padaryti. Jaunus labai mėgsta, papuola bachuriukai po 20 metų amžiaus.......kokias moteris mėgsta vyrai? senas ar jaunas? Tas pats ir su G............. vyksta . Vyksta kraupūs dalykai, kadangi mūsų šalis yra pavaldi globalistams tai apie jokį kalėjimų perstatymą pagal ES. standartus net nėra kalbos, to nebus. Bus gal po 20 metų , 30 metų

Vida

Vida portretas
Ar galima naudotis internetu ar telefonu būnant kameroje - vienuteje norint susisiekti su Psichologinės pagalbos tarnyba?

Pravenišių vadovai

Pravenišių vadovai portretas
Kaip vienutėj galima nusižudyti?

Anonimas

Anonimas portretas
o bėga iš kaleimo kad virusą parnešti ?
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių