Prieš mažylį smurtavusiai darželio auklėtojai – teismo nokautas: ją demaskavo kolegė

 • Teksto dydis:

Įsiteisėjo teismo nuosprendis vieno Šilainių vaikų lopšelio-darželio auklėtojai Kristinai Stankevičienei, kaltintai smurtavus prieš trejų metų auklėtinį. Nors bylon sugulę įvykiai nutiko prieš pustrečių metų, ji ir toliau dirbo šioje įstaigoje, net ir sulaukus pensinio amžiaus, – tik su vyresniais vaikais.

K.Stankevičienė kaltinta dviem smurto išpuoliais prieš minėtą mažylį: 2019-ųjų spalį grupės miegamajame neleidus jam eiti į tualetą ir, staigiai suėmus už rankos, ją patempus, taip sukeliant fizinį skausmą, o po to – mėnesio bėgyje rūbinėje dar porą kartų trenkus šiam trimečiui kombinezono petnešomis per kojas.

Pirmuoju atveju mažyliui buvo išnarinta ranka ir jis nuolat tėvams pasakojo apie auklėtojos elgesį. Tačiau tėvai, nenorėdami tikėti, kad auklėtoja galėtų taip elgtis, buvo linkę nurašyti tai sūnaus hiperbolizavimui.

Asociatyvi J. Kalinsko/BNS nuotr.

Antruoju atveju jie palaikę ant sūnaus kojų pastebėtas kraujosruvas meningokokine infekcija ir net vežę jį pas gydytojus.

Atskleisti tiesą mažylio tėvams padėjo kita šio darželio darbuotoja, mačiusi incidentą rūbinėje. Sužinoję iš jos tiesą, berniuko tėvai 2020-ųjų vasarį kreipėsi į teisėsaugą jau dėl abiejų minėtų atvejų.

Kauno apylinkės teismas pripažino K. Stankevičienę kalta dėl fizinio skausmo mažamečiui sukėlimo ir skyrė jai 4000 eurų baudą.

Tačiau savo kaltės nepripažinusios ir su tokiu nuosprendžiu nesutikusios K. Stankevičienės advokatas apskundė jį Kauno apygardos teismui, kuris ne per seniausiai šį skundą atmetė, konstatavęs, kad grupės auklėtojos veiksmai prieš mažylį buvo tyčiniai ir jai už tai skirta žemesnės instancijos teismo bausmė yra teisinga.

Po tokio Kauno apygardos teismo verdikto, po kurio šis nuosprendis įsiteisėjo, K.Stankevičienė jau turėjo būti atleista iš darbo vaikų darželyje.

Asociatyvi BNS nuotr.

Tuo tarpu, kaip praneša Kauno apygardos prokuratūra, ne per seniausiai juos pasiekė nukentėjusio mažylio mamos padėka šiam ikiteisminiam tyrimui vadovavusiam ir K.Stankevičienės kaltę teisme įrodžiusiam Kauno apylinkės prokuratūros prokurorui Andriui Brasui: „Norėjau labai Jums padėkoti už sėkmingai užbaigtą bylą. Kadangi neatvykau į nuosprendžio skelbimą, neturėjau progos Jums pasakyti AČIŪ, už gerai ir tikrai kokybiškai atliktą darbą. Jūs tikrai profesionaliai, puikiai ir geriausiai kiek man teko matyti atlikote savo darbą. Esu tikra, kad jei ne Jūsų pastangos ir atstovavimas byloje, ji būtų pasibaigusi kitaip. Tai dar kartą AČIŪ už Jūsų darbą, laiką ir nuoširdumą. Gražios vasaros“.NAUJAUSI KOMENTARAI

alma

alma portretas
kysio neatnesei jos virsta raganomis.

pensininkė

pensininkė portretas
tai įstatymai auklėtojai skyrė baudą , bauda tai valstybei, o vaikas patyrė skausmą, šitą sumą turėjo skirti vaikui o ne biudžetui,

Niekada nepatikėsiu , kad auklėtoja nei iš šio , nei iš to

Niekada nepatikėsiu , kad auklėtoja nei iš šio , nei iš to portretas
Imtų ir pliaukštelėtų vaikui... Deja , bet yra vaikų , kurie NESUPRANTA DRAUDIMŲ SISTEMINGAI , taip išbalansuodami visos grupės tvarką , bei darydami chaosą... ir išvesdami auklėtoją iš kantrybės. Jokiu būdu nesakysiu , kad čia kaltas vaikas. KALTI TĖVAI , KURIE NEUŽSIIMA VAIKO AUKLĖJIMU , O TIK PATAIKAUJA JAM , LYG ŽAISTŲ SU LĖLE. O auklėjimas yra darbas , išmokant vaiką , kad suaugusiųjų dera pagarbiai klausytis , kad yra žogdžiai "galima ir negalima", kad gyvenime ne viskas vyksta taip , kaip tu nori... Todėl , tėveliai, auklėkit savo vaikelius kad jie augtų laimingi , nes tik geri vaikiukai yra visų mylimi ir pageidaujami...Tada nereiks per rakto skylutę šnypinėti , kaip su jūsų vaiku elgiamasi ....
VISI KOMENTARAI 32
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių