Klaipėdoje daugėja kintamųjų kelio ženklų: žadama įrengti ir dar vienoje gatvėje

Kai kuriose uostamiesčio gatvėse ir apskritai keliuose galima pastebėti įspėjamuosius kelio ženklus su juose kintančia informacija. Tokie ženklai mieste įrengti jau ne vienoje vietoje, o kitais metais elektrinius ženklus su besikeičiančia informacija žadama įrengti ir Mokyklos gatvėje. Ženkluose esanti informacija kinta pagal oro sąlygas ir kelio dangos būklę.

Kaip teigė Klaipėdos savivaldybės Transporto skyriaus patarėjas, atliekantis Transporto skyriaus vedėjo funkcijas, Rimantas Mockus, šiuo metu įrengus kintamos informacijos kelio ženklus Pilies gatvėje, eismas vyksta sklandžiau.

„Manome, kad šie ženklai turėtų pagelbėti ir miesto svečiams, kurie tiksliai nežino visų esančių kelyje kliūčių ar pasikeitimų, nes ženklai ne tik rodo važiavimo greitį, bet ir informuoja, pavyzdžiui, apie pakeliamą Pilies gatvėje esantį tiltą“, – pabrėžė R. Mockus.

Dar vienas toks ženklas veikia ir ant P. Lideikio gatvės tilto. Jis čia įrengtas dėl eismo dalyvių saugumo, kadangi atsižvelgus į orų ir kelio dangos sąlygas yra automatiškai koreguojamas leistinas važiavimo greitis.

„Kitais metais planuojame kintamos informacijos ženklų sistemą įdiegti ir ant Mokyklos gatvės tilto, ten vasaros ir žiemos sezonais taip pat keičiasi ir važiavimo greitis, todėl jis bus irgi koreguojamas automatiškai“, – patikino R. Mockus.NAUJAUSI KOMENTARAI

Romualdas

Romualdas portretas
P. Lideikio gatvėje kai pareguliuoja važiavimo greitį tai nei juoktis nei verkt, dažniausia žiemą, kelias drėgnas tai sumažina iki apsurdiško 30 km/h. Ar tie reguliuotojai patys mato tą kelią ar iš lempos mygtukus spaudo?

tai

tai portretas
man atrodo tie kintantys zenklai yra pavojingi - gi nuolat tu turi i juos nukreipti nemazai demesio kol tu perskaitysi ta kintanti teksta - o tai kada vairuoti, tai rimtas demesio isblaskymas

kada

kada portretas
baigsis tie amžini kaitaliojimai reguliavimai naujos nereikalingos taisyklės ir kitos nesamonės?Greit jau statys ženklus kur vaikščiot galima..Užkniso nestabilumas ir destrukcija?Ne tik mieste bet ir visoje Lietuvoje
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių