Ilgas SGD terminalo atsipirkimas

Grįžti į straipsnį

Na taip

Na taip portretas
labai gerai kuomet išnuomoja mums PANAUDOTĄ O NE NAUJĄ dujų geldą už jos pirkimo kainą ir dar po 20 metų kuomet beveik pasibaigs jos naudojmo terminas įmūrys ją išsipirkt? Visa ta varkė rokučio rankų darbelis su pajininkėmis Shimon ir Magnolija tykiaisau dedančioms kupiūras į Panamos ofšora. Moliugagalvis Kubilas šitą kvailystę darė už dyką ba jo makaulė netempė tep toli kad sau pasidaryt kažką :D:D

2G

2G portretas
Straipsnis apie galimas machinacijas su ispusta kaina prisidengiant geopolitine ir konkrecia nepalankia mums situacija duju rinkoje tais laikais.

pietietis.

pietietis. portretas
bloga ne tai kad buvom pirmieji, ir mokejom brangiausiai, nes mazai kas tikejo rentabilumu. musu gabuoliai vadybininkai pasirode zasinai- sutartyse reikejo numatyti pletra ir pirmo zingsnio preferencija.

G

G portretas
Keista tema, kaip ir pavadinimas. Viskas labai paprasta - reikia dujų perki laivą - tiesiog nėra alternatyvų. Atsipirkimas toks - turim dujas. Taip pat turi Latviai ir iš dalies lenkai. Galim laivo atsisakyti ir dujų nebeturime. Vamzdynais niekas netiekia. Apie ką čia straipsnis?

Q

Q portretas
niekada jis neatsipirks , ateina laikas kai teks nurašyti ir utilizuoti , tai vėl kainuos

Tiems,

Tiems, portretas
kas uzkrove privataus turto islaikyma visiems valstybes pilieciams - jis atsipirko jau seniai! Kaip ir veju malunai ir saules elementai. Juk tai mes visi sumokame uz ju turta,nes jis - energijos kainoje!

jo

jo portretas
blogiausia yra ilgas islaikytinio beretnyko by ciulpimas...

Geriau ilgas atsipirkimas,

Geriau ilgas atsipirkimas, portretas
(nors tai nesąmonė),negu ilgas kazapo by..io čiulpimas,ar ne autore?

skiep

skiep portretas
ir zmones kenkia sau,nes perka namus,butus issimoketinmai su palukanom,anie autore?

Pranciškus

Pranciškus portretas
Anonimas kaltina kitus silpnaprotiškumu, bet pats visai nesusigaudo. 204 kainavo nuomojančiai kompanijai pastatyti- už tokią sumą niekas neparduoda, O nuoma brangesnė, kad nuomojamas visai " naujas suskystintų dujų terminalas. ,,Padėvėtų" nuoma kažkiek pigesnė. Matyt, tas Anonimas šįkart trolina vietoje buvusio triukšmautojo Skardžiaus.

Anonimas

Anonimas portretas
Aš nesuprantu kodėl šie valdžios silpnapročiai iškart nenusipirko laivo už 204 mln. eurų vietoj to taškė Lietuvių pinigus.

Anonimas

Anonimas portretas
Жадный платит дважды, лох платит всегда
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių