Palangoje dirbantys policijos pareigūnai paskelbė karą kvaišalams

Palangoje dirbantys policijos pareigūnai šią vasarą užsibrėžė tikslą negailestingai kovoti su narkotikų platinimu ir vartojimu. Todėl dažną vakarą ir naktį pareigūnai kiekvieną įtarimų sukėlusį asmenį prašo išversti kišenes ir apžiūri automobilius.

Savaitgalio įvykiai parodė, kad pareigūnai taip elgiasi pagrįstai. Sekmadienį paryčiais, prieš 5 val., Vytauto ir J. Basanavičiaus gatvių sankryžoje policininkai sustabdė du jaunus vyrus ir patikrino, ką jie turi kišenėse.

Vienas turėjo maišelį su baltais milteliais, kitas telefono dėkle slėpė du maišelius su baltais milteliais.

Dar vienas vaikinas Vytauto gatvėje policininkų dėmesį patraukė sekmadienį apie 22 val. Jo kišenėse pareigūnai rado keturias tabletes, kurios gali būti psichotropinio poveikio medžiagos.

Buvo jau po vidurnakčio, kai Senojo Turgaus gatvėje ėmėsi tikrinti ir 25 metų vaikino kišenes. Paaiškėjo, kad jis nešėsi suktinę kanapių.

Tai yra tik vienos paros įvykiai Palangoje, panašių atvejų būta ir šeštadienį. Vienas asmuo patikrintas, kai buvo automobilyje, kitas gilią naktį nutvertas J. Basanavičiaus gatvėje, jis turėjo maišelį su baltais milteliais.

Naujasis Palangos policijos komisariato viršininkas Kęstutis Bončkus tikino: kvaišalų vartojimas ir platinimas yra tie nusikaltimai, kuriems pareigūnai skiria ypatingą dėmesį.

„Paprastai policininkai iš pirmo žvilgsnio supranta, kad asmuo gali būti kažkuo prasikaltęs. Mes sakome, kad jis sukėlė įtarimų, nes būtent taip ir yra. Tokie žmonės, vos pamatę policininkus, staiga pakeičia elgesį, stengiasi išvengti susidūrimo su pareigūnais, staiga pakeičia judėjimo kryptį, vengia akių kontakto, bando ką nors išmesti, paklausti paprastų klausimų atsako nerišliai, akivaizdžiai išsisukinėdami“, – paaiškino komisariato vadovas.

K. Bončkus patikino, kad vos įtarę, kad žmogus gali turėti narkotikų, pareigūnai nepradeda čiupinėti jo kišenių. Pirmiausiai klausiama, ar jis turi draudžiamų dalykų, patikslinama apie narkotines ir psichotropines medžiagas ir tik tada, kai klausinėjamas žmogus vis dar kelia įtarimų, imamasi dalinės asmens apžiūros.

„Dažniausiai žmonės nesipiktina nei dėl tokių klausimų, nei dėl apžiūros. Daugelis jau yra įpratę, kad policininkai dirba savo darbą ir daro tai visuomenės labui. Be to, policininkai stengiasi elgtis mandagiai. Jeigu įtarimai nepasitvirtina, kiekvieną kartą žmogaus atsiprašoma. Vis dėlto nėra reti ir pikti žodžiai. Viskas priklauso nuo žmogaus. Riebesnių frazių policininkai išgirsta iš apgirtusių ar kitaip apsvaigusių asmenų. Palangoje vasarą karšta ne tik poilsiautojams, žmonių labai daug, todėl nenuostabu, kad kiekvienas skirtingai reaguoja į teisėtus pareigūnų veiksmus“, – pasakojo K. Bončkus, patardamas su policininkais bendrauti pagarbiai ir dalykiškai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
o ko mergų netikrina ? toks irgi nešiojasi

Anonimas

Anonimas portretas
TIKISI PATYS JUOS SUVARTOT....

Visa nuomone

Visa nuomone portretas
Stebekit kaip policijos pareigunas atsiranda prie to zmogaus visur kameros kisa visus specialiai jums i rankas. Jaunimas rengiamas tokiu budu!
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių