Situacija Klaipėdos ugdymo įstaigose – vis grėsmingesnė: susirgimų skaičiai sparčiai auga

Grįžti į straipsnį

Ernestas.

Ernestas. portretas
Meluoja. Lietuvos Respublikos karo kurstymas, propoganda. Lietuvos respublikos Kauno teisėsauga, Darius Žukauskas, Mindaugas Baršys.

Studentė

Studentė portretas
Didžiausia netvarka yra LMTA Klaipėdos fakultete, studentai, dėstytojai į paskaitas, egzaminus be kaukių..

S.S.S.

S.S.S. portretas
ir kas iš to kad parneš? jeigu esate pasiskiepijęs jūs neturi to bijoti, nes tada dėl ko skiepijotės. Mūsų šeima taip pat užsikrėtė nuo vaiko, prasirgome visi rudenį. Sirgome ir prasirgome. Beje vaikų mokykloje prasirgę beveik visi jau ir sėkmingai keliauja į mokyklą. Visoje mokykloje apart slogos, kvapų bei skonio praradimo tik vienas kitas turėjo kosulį. Dabar kiek kontaktavome su sergančiaisiais nei vienas neužsikrečia. Iš Omikrono aplamai juokiasi kas serga., nes sako ankščiau tai vadindavome sloga, peršalimu, dabar Omikronu. Tai nesuprantama ko tada bijoti. Skiepyti turi nieko nebijoti, neskiepyti nebijo, o vaikai praserga praktiškai nepajutę.

Geda

Geda portretas
Vicemeras eilinį kartą nusišnekejo. Para blogiausias dalykas jai vaikai sirgs ir parneš namo.

mums vaikystėj

mums vaikystėj portretas
niekas nedraudė sloga sirgti ir persirgti. O dabar kokį čia bezdalų burbulą pučiat?

Nuomonė

Nuomonė portretas
Naturalus muilas ir vanduo - užtenka higienai. Kvėpavimas - svarbus procesas. Chemija ir kaukė blogai sveikatai. Ką jus darote su žmonėmis? Su vaikas? Tėvai - mąstykit ir nepriimkit.

>AŠ manau tik taip

>AŠ manau tik taip portretas
Tu visada manai klaidingai ir stengiesi apdergti ir suklaidinti kitus. Gal ir pavyks tau rasti tau artimo intelekto žmogelių kažkiek. Sėkmingos medžioklės.

AŠ manau tik taip.

AŠ manau tik taip. portretas
Perskaičius antivakserių komentarus ,,Facebook,,paima pyktis. Kai susrega tai į ligonines. Manau tokiems nesiskiepijusiems ,užkalti duris ir tegu serga ir gydosi patys. Nes visi kvaili, o jie protingi. Duskite namuose ,o neužimkite lovas kuriu reikia kitiems pacientams. Esate mandri, bijote skiepų tai bijokite ir gydytojų.

klevas

klevas portretas
maziau tuos vaikus kankinkite badote nosis krapstote ir uznesas uzkrata serga mano giminaites dukra 13 m irgi serga nes 2 dozes jau gavo ir pastoviai nosi krapsto o be doziu neserga galvokite ka norite ka norite ir vaikuciais atsikratyti kaip senukais
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių