Dėl automobilių niokojimo Kretingos rajone policija sulaikė keturis įtariamuosius

 • Teksto dydis:

Klaipėdos apskrities vyriausiojo policijos komisariato Kriminalinės policijos organizuoto nusikalstamumo tyrimo valdybos pareigūnai nustatė ir sulaikė keturis asmenis, įtariamus suniokojus du įmonės automobilius Kretingos rajone.

Ikiteisminis tyrimas pradėtas pernai liepą, policijai gavus pranešimą dėl vienai iš bendrovių priklausančių dviejų prabangių automobilių sugadinimo Kretingos rajone. Vienas iš jų buvo padegtas, o kitam – išdaužtas stiklas.

Dėl vieno visiškai sudegusio automobilio, o kito – apgadinto, bendrovei buvo padaryta daugiau nei 30 000 eurų turtinė žala.

Kaip skelbia Klaipėdos apskrities policija, atlikus didelės apimties kompleksinius tyrimo veiksmus, šiemet kovą  uostamiesčio pareigūnai, bendradarbiaudami su Šiaulių apskrities vyriausiojo policijos komisariato pareigūnais, Šiaulių mieste sulaikė minėto nusikaltimo padarymu įtariamus keturis – 32 metų, 36 metų, 39 metų bei 53 metų vyriškius.

Įtariama, kad minėti bendrininkai nusikaltimui ruošėsi iš anksto, pasiskirstė vaidmenimis bei pernai liepą naktį atvyko prie nukentėjusiojo namo, kur su degiu skysčiu apipylė automobilio priekinę dalį ir ją padegė. Taip pat įsibrovėliai kirviu išdaužė šalia stovėjusio kito automobilio galinį langą, po ko pasišalino.

Tęsiant tyrimo veiksmus, atlikta krata 32 metų asmens, dirbančio vienoje iš uždarųjų akcinių bendrovių, gyvenamojoje vietoje Kaune ir rastas galimai neteisėtai laikytas pistoletas bei 30 šovinių.

Per kratą pas 36 metų niekur nedirbantį šiaulietį jo gyvenamojoje vietoje  pareigūnai rado tris šovinius. Tą pačią dieną krata buvo atlikta pas kitą 53 metų niekur nedirbantį šiaulietį, Jo gyvenamojoje vietoje rasta apie 22 gramai narkotinės medžiagos – kanapių.

LNK reportažas:

Visi sulaikytieji teisėsaugai gerai žinomi. 32 metų vyriškis yra anksčiau teistas už pasikėsinimą padaryti vagystę, neteisėtą disponavimą šaunamaisiais ginklais, šaudmenimis ar sprogmenimis.

36 metų vyriškis  anksčiau teistas už vagystes Vokietijoje, Austrijoje ir Prancūzijoje, pernai jam buvo pareikšti įtarimai dėl neteisėto kanapių ar aguonų auginimo, pasikėsinimo neteisėtai disponuoti labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu.

39 metų vyriškiui 2021 metais buvo pareikšti įtarimai dėl neteisėto kanapių ar aguonų auginimo, pasikėsinimo neteisėtai disponuoti labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu, nusikalstamu būdu gauto turto įgijimo arba realizavimo.

53 metų vyriškis buvo atleistas nuo baudžiamosios atsakomybės pagal laidavimą dėl transporto priemonių vairavimo, kai vairuoja neblaivus asmuo.

Minėti įtariamieji buvo sulaikyti ir uždaryti į areštinę. 32 metų vyriškiui iš pradžių buvo paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas, ji vėliau pakeista į intensyvią priežiūrą, užstatą bei dokumentų paėmimą. Kitiems įtariamiesiems paskirtos švelnesnės kardomosios priemonės.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūros Organizuotų nusikaltimų ir korupcijos tyrimo skyrius.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

skaitytojas

skaitytojas portretas
Juokai vieni, rodo kaip apsirengę. Nesuprantu, kam įdomu tokius "video" žiūrėti.
VISI KOMENTARAI 1
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių