Klaipėdoje sulaikytas narkotikus, kaip įtariama, platinęs vyras

  • Teksto dydis:

Klaipėdos apskrities policija trims mėnesiams suėmė, kaip įtariama, neteisėtai narkotikus platinusį vyrą.

Kaip ketvirtadienį pranešė Klaipėdos apskrities vyriausiasis policijos komisariatas, pareigūnai vyrą sulaikė gegužės pradžioje Klaipėdoje, Gediminų gatvėje. Jo vairuotame automobilyje buvo rastas, kaip įtariama, didelis kiekis – apie 1 kilogramas galimai narkotinės (psichotropinės) medžiagos.

Tą pačią dieną atliktos kratos asmens gyvenamojoje vietoje metu rastos elektroninės svarstyklės su, kaip įtariama, kanapių pėdsakais. Paimtos medžiagos perduotos tirti ekspertams, kurie nustatys tikslias medžiagų rūšis bei kiekius.

Įtariamasis buvo sulaikytas ir uždarytas į areštinę, vėliau jam paskirta griežčiausia kardomoji priemonė – suėmimas trims mėnesiams.

Ikiteisminis tyrimas buvo pradėtas gavus informacijos apie 52-iejų Klaipėdos miesto gyventojo, siejamo su organizuotu nusikalstamumu, galimai vykdomą kvaišalų platinimą.

Šis asmuo teisėsaugai žinomas, anksčiau teistas už automobilio vagystę, turto prievartavimą, neteisėtą disponavimą narkotinėmis (psichotropinėmis) medžiagomis ir jų kontrabandą.

Ikiteisminį tyrimą organizuoja ir jam vadovauja Klaipėdos apygardos prokuratūra.

Už neteisėtą disponavimą dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu turint tikslą jas platinti baudžiama laisvės atėmimu nuo 8 iki 10 metų.

Už neteisėtą disponavimą labai dideliu narkotinių ar psichotropinių medžiagų kiekiu numatytas laisvės atėmimas nuo 10 iki 15 metų.

 

 NAUJAUSI KOMENTARAI

Žemaitis

Žemaitis portretas
lietuviška teisėsauga kol kas itaria, bet jei paaiškės kad įtariamasis turi pakankamai valiutos, tai įtariamasis taps liūdininku.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių