Muitininkų laimikis – rusų desantininkų simbolika pažymėtas vilkikas su kontrabandinėmis prekėmis

  • Teksto dydis:

Rusų desantininkų simbolika pažymėtame vilkike muitinės pareigūnai aptiko slėptuves su kontrabandinėmis cigaretėmis –  jų vertė siekia keliasdešimt tūkstančių eurų.

Tverečiaus kelio poste muitinės pareigūnai sekmadienio naktį sulaikė daugiau kaip 100 tūkst. eurų vertės cigarečių kontrabandos siuntą.

Rūkalai buvo aptikti į Lietuvą įvažiavusio krovininio vilkiko puspriekabės lubose įrengtoje slėptuvėje, vilkiką DAF vairavo Rusijos pilietis, pranešė Muitinės kriminalinė tarnyba.

Vairuotojas pareigūnams deklaravo važiuojantis tuščiomis – tiesiog tranzitu grįžtantis į Rusijos Karaliaučiaus sritį.

Tačiau muitininkai nusprendė detaliai patikrinti aprūdijusią, tačiau gausiai valstybine Rusijos ir Baltarusijos, taip pat ir rusų desantininkų simbolika pažymėtą mašiną. Panaudojus tankio matuoklį, nustatyta, jog „tuščio“ vilkiko puspriekabėje įrengta slėptuvė.

Ten pareigūnai aptiko 31 tūkst. 295 pakelius įvairių baltarusiškų cigarečių – „NZ Gold“, „Minsk Capital“, „Minsk Capital QS“ ir „Minsk Superslims“. Bendra jų vertė su privalomais sumokėti mokesčiais – daugiau nei 124 tūkst. eurų.

Krovininis vilkikas buvo sulaikyti, vėliau vairuotojas buvo paleistas, skyrus kardomąsias priemones – dokumentų paėmimą ir piniginį 10 tūkst. eurų užstatą.

Pažeidėjui gresia bauda arba laisvės atėmimas iki aštuonerių metų.

MKT Vilniaus skyriuje pradėtas ikiteisminis tyrimas dėl kontrabandos, tyrimui vadovauja Vilniaus apygardos prokuratūra.NAUJAUSI KOMENTARAI

O koks

O koks portretas
kam svarbalas,kuo "pazymetas"!? Nusikaltimas juk toks pat,zymetas ar ne!

VIRGIS

VIRGIS portretas
kas per baudos???? piniginė bauda - Kiek 100 ar1 000 ar 10 000 ARBA 8 meta kalėjimo. Negali tesėjui palengvinti darbo. PVZ šiuo atveju Kontrobanda tik ekonominė žala tad bausmė konkreti Krovinio konfiskavimas, (gal ir transporto priemonės) Plius bauda konkrečiai 5kartus didesnė už krovinio arba kalėjimas. Čia irgi turi būt konvertavimas (PVZ 100 000 - 1metai)
VISI KOMENTARAI 2

Galerijos

Daugiau straipsnių