Senojoje Varėnoje suniokotas žydų genocido aukų memorialas

  • Teksto dydis:

Senojoje Varėnoje suniokotas žydų genocido aukų memorialas.

Anot Alytaus policijos, apie vandalizmo aktą pirmadienį 12.32 val. pranešė vietos gyventojas. Jis tvirtino sekmadienio vakarą vaikščiojęs po mišką ir pamatęs suniokotą memorialą.

Alytaus policijos Komunikacijos poskyrio vedėja Kristina Janulevičienė BNS patvirtino, kad praėjusią naktį Senosiose Varėnos kapininėse, kur yra žydų genocido aukų memorialas, užfiksuotas vandalizmo aktas – nupjautas informacinis stendas, sugadintas obeliskas, užklijuotas lipdukas, draudžiantis dėti atminimo akmenis.

„Tai nepanašu, kad čia šiaip kažkokie vaikai tai būtų padarę. Tai – išmąstytas nusikaltimas, vandalizmo aktas. Dar pagal tą informaciją apdaužytas ir vietą žymintis obeliskas“, – naujienų portalui 15 min sakė Varėnos rajono meras Algis Kašėta.

Alytaus policijos atstovės duomenimis, pareigūnai šuo metu yra įvykio vietoje ir aiškinasi aplinkybes.NAUJAUSI KOMENTARAI

M

M portretas
Gazoje ir Vakarų krante išžudę žmones, lyginat buldozeriais jų namus su Palestiniečių lavonais. Bedieviai. Ir galvoja, gyvens ant nužudytų žmonių kaulų....Ateis ta diena, kai reikės sumokėti už viską..

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu lietuva lietuviu tai kodel Jie bega, bego,ir begs I uzsieni.Nei Amerika lietuviu nei Anglija lietuviu nei Vokietija nei Ispanija,prancuzija.Jus ten visiskai nereikaligi,Taip kad yra viena vieta tai Gaza Prie14 tukst.arabu keli tukst. lietuviu.Alah akbar.

Anonimas

Anonimas portretas
O kur parasyta kad lietuva lietuviu. cia buvo lenkai,zydai bet nebuvo lietuviu.Lietuviai jeigu jus blogai jauciates ,galit vykti i sibira i gaza,nors i antarktyda,niekas jusu cia nelaiko,nes nieko savo jus cia ir neturejote.Visas pasaulis priklauso JAV ir Izraelio Zydams.
VISI KOMENTARAI 7

Galerijos

Daugiau straipsnių