Premjerė: nežinau, ar yra labiau tradicinių vertybių nei mamos ar tėčio kova už savo vaiko orumą

 • Teksto dydis:

Sekmadienį minint Tarptautinę šeimos dieną, premjerė Ingrida Šimonytė Vilniuje vykusiame renginyje „Visos šeimos svarbios“ pažymėjo, kad visos šeimos Lietuvoje turėtų gyventi jausdamosi oriai bei saugiai, kurdamos savo ateitį tomis pačiomis bendromis teisėmis. Vyriausybės vadovė taip pat išsakė paramą drąsioms mamoms ir tėvams, kurie gina savo vaikus, priklausančius LGBTQ bendruomenei, pažymėjo jų įkvepiantį ryžtą.

„Nežinau, ar yra kokia nors labiau tradicinė vertybė negu mamos ar tėčio kova už savo vaiko orumą, už tai, kad jis nebūtų žeminamas ir niekinamas. Noriu jums pareikšti didžiausią pagarbą už jūsų drąsą, pasiryžimą netylėti. Už tai, kad esate mamos ir tėčiai tradicine šio žodžio prasme“, – sakė premjerė renginyje, skirtame pagerbti visas bendrą gyvenimą kartu puoselėjančias Lietuvos šeimas.

Visada laikiausi nuomonės, kad kiekvienas žmogus turi teisę nuspręsti, kas jam yra šeima.

„Visada laikiausi nuomonės, kad kiekvienas žmogus turi teisę nuspręsti, kas jam yra šeima, nes visų politikų bandymai apibrėžti, kas yra meilė, grožis ar teisingumas, yra pasmerkti nesėkmei. Vis dėlto kai šalyje, kurioje sprendimus dėl partnerystės įteisinimo palaiko tiek parlamento, tiek Vyriausybės vadovės, šių sprendimų priimti nepavyksta, suprantu, kad kažko vis dar esu nepadariusi, kažko nepadarėme turbūt mes visi. Tačiau tikiu, kad gyvenimas nenumaldomai žengia į priekį ir prieš kurį laiką neakivaizdžiais atrodę dalykai gana greitai tampa akivaizdžiais vis didesniam būriui žmonių. Nėra lengva, esama žmonių, kurie nuoširdžiai įsitikinę, kad nieko nereikia, svarbiausia – „nelįskite į akis“. Kažkada nelįsti į akis sakė moterims, kažkada – neįgaliesiems ir daugybei kitų visuomenės grupių. Šiandien apie tai nė nediskutuojame“, – sakė premjerė.NAUJAUSI KOMENTARAI

Dadu dadu

Dadu dadu portretas
Kokie dar tėvai, jei nori uždrausti tėvą vadinti tevu , motiną vadinti motina. Kodėl šitie ono trokšta aiškinti ir nurodinėti, kaip mane turi vadinti mano vaikas??

ž i o p l os SENMERGĖS laikysena a b s u r d i š k a ,

ž i o p l os SENMERGĖS laikysena a b s u r d i š k a , portretas
skraido padebesiais;- s v a i č i o j a , kad kažko nepadarė jog partnerystė būtų įteisinta:-- SENMERGĖ n e g e b a n t i SUKURTI ŠEIMĄ , n i e k a d a NEGEBĖS s u v o k t i šeimos reikšmės--, tokios n e p i l n a v e r t ė s SENMERGĖS yra NAŠTA visiems , kurios neturėdamos vietos VISUOMENĖJE , naglai l e n d a prie ŠEIMŲ-- i š k r e i p t a i moko kaip jas kurti-- juk tai ABSURDAS, kai kgebisto OŽIO tvarto p a s t u m d ė l ė pastoviai iškreiptai niekina Lietuvos valstybės pagrindinę l a s t e l ę -ŠEIMĄ

tegul...

 tegul... portretas
Vyras su barzda nuotraukoje stovintis salia I. Simonytes tegul apsivelka raudo sijona vietoj kelniu ir pavaiksto polaisves aleja kaune per diena...nebenores but gejum.
VISI KOMENTARAI 17
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių