Lietuva yra tarp daugiausia kelio ženklų turinčių šalių: ar dėl to eismas bus saugesnis?

Grįžti į straipsnį

Klpd.

Klpd. portretas
Klaipėdos senamiesčio centro jau nesimato per ženklų skaičių. Prilipinta kas metras tiek kad jau nesuprasi kaip eit ir važiuot

Tiesa

Tiesa portretas
Kuo daugiau zenklu tuo maziau juos pastebi,tik mirga akise,durniu laivas,bet tai LT

europoj nemates

europoj nemates portretas
pamirtu apleistu bereikalingu dviprasmisku klaidinanciu kelio zenklinimu.... a lietuvoj be tokiu neisivaizduoju is ko policininkai gyventu...

skirtumas ietuva - europa

skirtumas ietuva - europa portretas
lietuvos vairuotojai turi tik pareigas... susimoket... atlikt privalomas apziuras.... susimoket visur uz viska visada ir dar geriau i prieki....... a teise i geri turi tik teises isduodancios ir vairuotojus priziurincios instancijos..

Kaip ten bebutu,

Kaip ten bebutu, portretas
bet netgi Paryziuje - pagal zenklus tiksla rasi. O Lietuvoje? Deja... Stai rodykle "Apylanka" : kur,ko apylanka - net vietiniams misle! O juk esame tranzito salis! Sulipde nauja zieda,kaip dabar madinga. O dvejus metus jo nera nei Here \ Navteq,nei TomTom \ Tele Atlas,nei Garmin zemelapiuose!!! Tai ka veikia musu atsakingieji kartografai!?? Tas pats su gatviu pavadinimais. Ir ne tik nauju,o ir pervardintu,pagal paskutine mada. Vienintele viltis i OSM,kur patys zmones atnaujina info! Tai kaip lietuvoje orientuotis atvykeliui,o ypac vilkiku vairuotojams!? Va ir laksto po miestus,nors apvaziavimai seniai yra! Vien todel,kad kazkas nieko nedirba,o gauna ne kuklius atlyginimus. Ar ne pigiau butu samdytis specus is Vakaru saliu,kur navigacijos net laiptines skiria!?

Švieso'Foras \\\\\.../////

Švieso'Foras \\\\\...///// portretas
Mulkiai,kuo daugiau ženklų,tuo galima daugiau "pasiskolinti" pinigų.

senis

senis portretas
ženklu pristatyta tik niekas nežiūri ar ju laikomasi ,matomai policijai turi būt gyventojo pareiškimas tada jis atkreips dėmesi į pažeidėja.

O ho ho cha cha

O ho ho cha cha portretas
Rašinio vinis: ką daryti užsieniečiui kai eismas nesaugūs? Įsivaizduojat? Rūpestį išreiškė dėl naujai per paskutinius mėnesius įvažiavusių bepročių su surogatiniais vaikais. Nieko daryti nereikia. Visas Kauno rajonas pertvarkytas į zoną. Visos naujai pasipelnyti įvažiavusios ten tilps. Kartu su neva jų vaikais. Ar normali motina mažyčius vaikus tempiasi reketo tikslais kažin kur? Jūs ką? Apsidairykite. Paskaičiuokite. Dviejų metų senumo kainomis bedalės išlaikymas su pedikų paslaugomis kainavo virš 2000 eur mėnesiui. Dabar jau bus virš 5000 eur mėn nes statybos brango, o pastatai naujesni skiriami tom nabagėm. Veža nemokamai į tas zonas. Ir drabužius duoda, maitinimą. Policininkų žmonos, vaikai ten nemokamą maitinimą gauna, kuri daugiau ėda, gauna papildomų funkcijų, pavyzdžiui, išravėti milimetro dydžio žoleles tarp trinkelių rankomis . Ir ravi. Be sustojimo. Gavusios dozę prašo dar leisti ravėti kad kitą dozę gautų. Čia policininkų žmonos, vaikai taip vegetuoja. Suprantat?

milicininkai prisistato zenklu, o po to srebia

milicininkai prisistato zenklu, o po to srebia portretas
lesas - vadnas, komunizmo ikunyta vogimo ir melo sistema - pas mus veikia oficialiai...

Todel ir

Todel ir portretas
avariju turime daugiausiai.

prie kiekvienos parduotuves

prie kiekvienos parduotuves portretas
po desimt sviesaforu.IS KUR TOKIA POLICININKU MEILE PARDUOTUVIU SAVININKAMS.

Lietuva yra tarp daugiausia

Lietuva yra tarp daugiausia portretas
neadekvačių asilų turinčių šalių: Ko dar galime tikėtis?

Neber kantrybes

Neber kantrybes portretas
Uzkniso su savo zenklais, parkomatais, trikojais ir baudomis. Geriau kelius priziuretu ir parkavimo vietas irenginetu…
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių