Operacija R: karių gyvenimas grįžus iš misijos

Anonimas

Anonimas portretas
Man būtų gėda tarnauti amerikonų ir prancūzų teroristams. Net už gerus pinigus. O paskui grįžus dar vaidinti kažkokius vargšelius...reabilitacijos jiems reikia, teliukams...

Integracija, reintegracija

Integracija, reintegracija portretas
To reikia net profesionaliam kariui, kuris tik laikinai ir trumpai pabuvo misijoje. O kiek metų užtruks migrantų integracija Lietuvoje, kurie atvyko iš gimininės-gentinės santvarkos, visai kitokio mentaliteto, papročių, tikybos, gyvenimo būdo??

kaunietis

kaunietis portretas
sėkmės ,sveikatos,stiprybės kariams

Jonas

Jonas portretas
Pagarba Lietuvos kariams.

Minusma

Minusma portretas
Apie savo mergas niekam tikusias pasakot reikėjo:)))

Veteranas

Veteranas portretas
Kažkoks sukvailintų mergaičių kliedesys.Parduotuvės apsauginiai didesnius krūvius patire ir nekniaukia,murgdosi valdžia gyvulių sukeltame skurde,o čia bokštelyje pastovėjo.

Visuomet kažkas vadovavo Lietuviui.

Visuomet kažkas vadovavo Lietuviui. portretas
Lietuva nebuvo nepriklausoma ir nebus .Nes nesugeba nuo nieko nepriklausyti ir vadovautis tik Lietuviams tinkamais įstatymais ir tvarka.

Suravi

Suravi portretas
Apgailetina kai skaitai tokius straipsnius apie karius. Is Afganistano grizom rusu laikais kur buvo tikras karas. Ir nenumirem. O cia bokstelyje pastovejo, kelis suvius per pusmeti girdejo... Ir reabilitacijos jau reikia... Istizeliai...

Anonimas

Anonimas portretas
Verktiniai, ar kas varu varo į tas misijas? Savo noru važiuojate ko paskui žliumbaujate kaip sunku, koks stresas, kaip palapinėse nepatogu...

Žilvinas Ručys

Žilvinas Ručys portretas
Apvogta Lietuva , va tos operacijos r tikslas . Gauja iš seimo nutrenkė tuos karius į afganą , tam kad apvogti Lietuvą , neskaitant stovyklos išlaidų su didesnėmis algomis , parsivilko imigrantų . Ne mums afganistanas sumokėjo už rizikuojančius savo gyvybėmis samdinius , o mes afganistanui sumokėjome ir dar parsivežė balastą ( imigrantus kuriuos išlaikome ) , aiškinant kad dar ir skolingi . Padarė afganistane bardaką , dar daugiau žmonių buvo išžudyta , sukiršinta , apvogta . Ir čia didvyriai . Negebėta šalį padalinti į dvi dalis , ir vieną dalį padaryti civilizuotą su kariuomenę ginti sienoms , nuo psichiškai nesveikų . Amerika padarė nusikaltimą ir įtraukė kitas šalis , tarp jų ir Lietuvos priešus su prezidentais iš seimo .

sukos jie ten uzdarbiauja , o lietuvai

sukos jie ten uzdarbiauja , o lietuvai portretas
nelaimes , pabegelius , ir svetimtaucius ant mokesciu moketoju nugaru sukrauna ....Varykit nax.... kam susiruose tarnaut y jankyna, ar prancuzija ir ten smaukykites ju vardu --nekisdami lietuvos y savo purvinus darbus.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių