Prokuratūra kritikuoja projektą dėl sekso be sutikimo: auka, kas pirmas pasiskųs?

Grįžti į straipsnį

Baisu net pagalvoti

Baisu net pagalvoti portretas
Einama nuo antro galo: bausti, bausti, bausti. Kodėl nekalbama apie visuomenės, visų pirma jaunimo nuo mažumės, auklėjimą, kad tokių situacijų nepasitaikytų. Vien tik darželis ar mokykla vaikų dorais neišauklės. Bet ir šioje srityje labiausiai gali pasireikšti moterys, nes auklėtojomis ir mokytojomis pagrinde dirba moterys.

juk projektą parengė NUKRYPĖLIAI,

juk projektą parengė NUKRYPĖLIAI, portretas
tai nenuostabu, jog jis d v o k i a ir negali būti priimtas

Supratau

Supratau portretas
Dabar kiekviena moteris turės kelnaitėse nešiotis bloknotėlį ir tušinuką. Išrašo SUTIKIMĄ NR. ir tada viskas aišku, nereikia jokių įstatymo kreivaliojimų.

Jonas Lietuvis

Jonas Lietuvis portretas
Sako .net didžiausiame bardake turi būti elementari tvarka. Bet pabandykime didžiausiame bardake padaryti didžiausią tvarką . Užduotis neįveikiama ir nelogiška, kaip ir jei suaugę loštų kiaulę rimtais veidai ir iš rimtų pinigų. Pažiūrėjus į Morganos stumiamą įstatymą , reikia pažvelgti į jo kūrėjus. Kaip Napoleonas sakė apie savo 6 generolus. Kiekvienas iš jų yra mūšio genijus ir neprilygstamas mūšio lauke . Bet, suėjus visiems krūvą tampa tokia idiotų kompanija , kad sunku kitą surasti. Ko gera tą patį galima pasakyti ir apiE Morganos kompaniją.Užsiimkite naudinga veikla, dalinkite labdarą ,auginkite vaikučius , bet neikit ten kur tampate parazitais. Lietuvoje ir taip daug neišspręstų švietimo ,savivaldos esminių ir gyvenimiškai spręstinų klausimų . Šitų merginų sprendžiamas įstatymas panašus į musulmonų studentų ginčą- koks buvo pranašo Muhamedo rūbo ilgis .Aukščiau kelių 1 cm , ar žemiau. Pamatuoti nepamatuojamą. Tad seime reikėtų sukurti idiometrą , kad prileisti prie įstatymų kūr

Idiotiskumo

Idiotiskumo portretas
virsune, kad toks projektas aplamai buvo svarstomas.

\\\\\.../////

\\\\\...///// portretas
Kam skūstis jei nestovi (by....s)?

Bite

Bite portretas
Nu tai geai, parodau vyrui visu zenklus,kad sutinku,pasakau zodziu,kad sutinku,pasi. dulkinam, o is ryto sakau: duok 500 eur, o jei neduosi pasakysiu,kad tylejau,zenklu nerodziau .Taigis milijoniere tapsiu. Tik reiks skubiai suktis, pirmai nubegt i policija,kol vyras nenubego ir nepasake kad jis zenklu nerode,o as ji padrocinau ir atsisedau ant jo.

Pamastymui

Pamastymui portretas
Įeis į istoriją šie valdžios veikėjai,prisiminsim ilgai,pasakosim vaikams ir anūkams....kokius pateikinejo pasiulymus,gal tikrai reikėtų daktaru pažymos prieš bolotiruojantis...

Prokuratūrai ir

Prokuratūrai ir portretas
Teismams reikia padėkoti už nekaltai priteistų žmonių sugriautus gyvenimus, už tai kad LT dori piliečiai tampa patrankų mėsa tokios sistemos. Kad neneša jie jokios atsakomybės ten, ir po truputį " daaugo" tiek, kad daro ten ką nori. Nunulina ( kaip putleris) įrodymus, užsimerkia prieš faktus, išvarto bylą, jei reikia apverčia aukštyn kojomis. O kam dėl to jaudintis? Juk nieko už tai nebus, dar paskatinimą gaus kad bylas užbaige. O kad pagal statistiką priteista masė žmonių nekaltų, tai čia nieko, čia bajeris. Nu teisinės " klaidos". Bet už tokias pačias klaidas ( tarkim avarijos) jūs žmones sodinate į kalėjimus? Kuojūs kitokie, jeigu nekaltą žmogu kaltu padarote? Jei kartais atrodo mokinukas suprastų esmė, bet teisėjai kažko nesupranta. Nu kam vargintis dėl teisingumo, jeigu patys teisėjai ir nustato kurioj vietoj tas " teisingumas" yra. Kurioj pastatysiu šachmatų figurėlę, ten ir stovės. Žodžiu- STABDOME ARKLIUS, nes toks teisybės nebuvimas teisinėj sistemoje griauną valstybės pamatus

Gal jūs

Gal jūs portretas
Lietuvą norite padaryti 3 milionų žmonių lageriu? Padarom valstybę- lagerį, ir liuks atrodysim prieš europą. Nes prokuratūrai svarbu kuo daugiau teistų. Be įrodymų kurpia bylas jau dabar, kaltina žmogų tiesos nežinodami. Stabdykite tą agresiją. Dalis visuomenės jau teistų. Mums gėda turėtų būti proeš europą, kad pagal beprotiškus straipsnius (154str) teistumus žmonėms dalina teismai kaip saldainius. Niekas moters nepaims per jėgą jeigu jinai nenorės. Šitas str reiškia štai ką- sutikau, paskui persigalvojau, teiskite nedorėlį. Sutikau ir po sekso ar kitą rytą sumaniau atkeršyti. Kerštautojų B.K taip tada ir parašykite. Nes ir taip jau skęstame beprotybėse.

154str B.K

154str B.K portretas
Yra kerštautojo straipsnis. Kai nuteisia žmones už pasakyta teisybę daugumoje. O šita beprotybę tai ufonautų lygio būtų. Net ne žemės gšventojams skirta. Atsipeikėkite- jau ir taip procentais priteista nekaltų žmonių. Kas bus kai galės nuteisti be jokių yrodymų? Neadekvatūs žmonės siautės, teismai siautės, ir kentės pati LT visuomenė. 154str yra neadekvatus, iš oro žmones teisia- jie net nežino ar žmogus pasakė teisybę, patikrinti neįmanoma, bet teisia. Kapoja teistumus, žmonėms dalina kaip saldainius. Man vagis teistumą užkabino už tai, kad pasakiau kad jis vagis. Bereikėjo tik vagiui pareiškimą parašyti, ir nuteisė nekaltai. Aš matau čia iš oroto jau kraustomasi. Reikės važiuoti iš čia. Užsienį niekada su įstatymu problemų nebuvo. O čia patys agresoriai rašinėja melagingus pareiškimus ir teisia nekaltus žmones MASIŠKAI. Korupcija teismų sutvarkykite pirma. Ten ir taip teisingumo nėra. Bet beprotiškiems įst nevieta B.K.

Prokuratūra

Prokuratūra portretas
Abejoja, gali kilti problemų. Nu atleiskite, bet tai kalba neadekvati. Tas B.K pakeitimas problemą ir padarys- teis ir sodins visai mekaltus žmones. Atriš pandoros skrynią kerštautojams. Jau ir taip fabrikuoja bylas, teisia nekaltus žmones pakankamai aktyviai. Teismai net įrodymų nepaiso kai kada ( jei pagal ižsakymą reikia nuteisti). Tai ką kalbėti kai galės nuteisti žmones be įrodymų. Atsidarys teistumų gamybos fabrikas. Čia nemastantiems visai..

O idomu,

O idomu, portretas
garsiajam seimo "profesionalui" reikes sutikimo is kito,garsaus Lietuvos ukrainiecio "profesionalo"? Ar,is kiemo puses,galima nepasibeldus?

taigi, taigi,

taigi, taigi, portretas
valinskas, baukutė, stancikienė ir kiti seimo klounai, tai tik vaikų žaidimai palyginus su šito seimo idiotais, net birutė, ta kur vėsaitė, tyliai rūko kamputyje

Anonimas

Anonimas portretas
Internete jau matem Danieles Morganos PAREISKIMA kad ji sutinka lytiskai santykiauti per subine, oraliskai ir naturaliu budu. Reikia tiktai irasyti klijento varda. Teisininkas pakonsultavo kad toksai pareiskimas yra legitymus ir teisetas dokumentas pagal kuri galima lytiskai santykiauti neuzsitraukiant jokiu teisiniu sankciju. Daniele Morgana oficialiai kviecia Lietuvos vyrus seksui.

Tam idemiai :

Tam idemiai : portretas
Tai naturali,kapitalistine amerikoniska grimasa! Juos ten to moko. Fotografuojantis reikia sakyti "cheese",kad visi suprastu mirtinu kapitalo ilciu pavoju!

įdėmiai įsižiūrėkite į mordanos danielės veidą

įdėmiai įsižiūrėkite į mordanos danielės veidą portretas
ta kreiva, šalta, bejausmė šypsena, tai tipinė maniakinės šizofrenikės veido išraišką.

kodėl seimo nariai

kodėl seimo nariai portretas
prieš įledžiant į seimą, netikrinami psichiatrų ?

Cha-cha-cha

Cha-cha-cha portretas
Cha-cha-cha...Vedęs nevedęs rašyk raštu sutikimą...kitaip prievartavimas ir cypė..Kol naktį suraitysi raštą ir nulinks...Laisvė boboms...Cha-cha-cha..Teks visiems varyti į kitas ES šalis...Arba pas baltarusius...

jo

jo portretas
pagal Morganos logiką Šv. Marija buvo pirmoji moteris , kuria be jos sutikimo apsinaudojo pats ponas Dievas,

Justukas

Justukas portretas
šiaip pamastymui...... Per kiek laiko tai turi įvykti nuo sutarties pasirašymo. Ir ar pasirašius sutikimą "šaukštai jau būna po pitų" tad persigalvoti negalima? IR dar sutartyje turi būti nurodyta ne tik kad galima bet ir kiek kartų?

hm

hm portretas
kuomet kanapeles rūkantys ir jas propaguojantys gauna galimybę prikišti rankas prie įstatymų leidybos - nei nieko gero , nei logiško nereikia tikėtis

paf

paf portretas
Notaro patvirtinimo butinai reikes

Susirupines Jaronimas

Susirupines Jaronimas portretas
O tai ka reiks daryti svingeriu vakarelyje blexamuxa,???

Mudu su gaspadine

Mudu su gaspadine portretas
tai susirupine,ar reikes i ta sutikima rasyti sueities buda,pozas,efektyvuma ir kitus parametrus? Ji labai kuklinasi prisipazinti,ka isdarineja lovoje. Todel neramu,kad del dokumento saziningumo,(gi nemeluosi Valstybei!!!),nebeliks nei erotikos,nei egzotikos! O be ju,zinia,galima ir i pusi patrinti - jokios nirvanos,skant ir euforijos! Nors,ka cia i pusi,kai istisi miestai del egliu pesasi!? Tai,visgi,reikes irasyti,ar ne!? Apsvieskite,skia!

Lauris .R

Lauris .R portretas
Oi kaušai visi kaip morge psihinė apsirukiusi zoles

Klausimasaa

Klausimasaa portretas
Kas atvede sita mergaite i seima?

Tą \\\\\\...//////

Tą  \\\\\\...////// portretas
durnumą dar svarstyti?

anonimas

anonimas portretas
Tai ne partija,o kazkokiu tai sexomanu gauja.Man jie pavojingi kompleksuoti avantiuristai kurie samoningai skaldo visuomene.Pagal morganu ir i ja panasiu kliedesius iseina,kad lietuviai sexualiniai maniakai..

tomui

tomui portretas
sex, kaip pas anglus įprasta, turi ne vieną reikšmę.

Komentaras

Komentaras portretas
Gal kas nors gali priimti įstatymà, seimui, kiekvienà dienà darytis narkotikû testus. Tai pasipiltû daug morganû su skundais,”žmogaus teisiû pažeidimas, kaip jûs drystate”Tai dabar gerbiamieji, sekse dalyvauja 2 žmones( aišku yra ir kitû variantû),triuksmo jokio, bobai galva skauda ar meiluzi turi, vyras ramiai gražiai, o po to adjos amigos, nes palankus įstatymas yra.Na baikite duotis su kuku atctovais, čia galimai kitur nukreipta nauda, kuo daugiau diskusiju, kazkokia tyli kiaule gilià šaknį knisa, žolyte smirda

Lidl pigiau

Lidl pigiau portretas
Lidl pradėjo prekiauti Gandonais uz 12 vnt gandonu tik du eurai.. Maxima prekiauja tik durex gandonai uz 12 vnt nuo 6 eur..

>vas

>vas portretas
Vasia, tu is lgbt?

Vas

Vas portretas
Geras ir puikus projektas,tik Vatnikai nesinaudos situo projektu.

prokurorams reikėtų pasidomėti ta morda na daniele

prokurorams reikėtų pasidomėti ta morda na daniele portretas
įspūdis toks, kad ji visą laiką, nuo ankstyvo ryto iki velaus vakaro, prisirūkiusi kanapės ir pririjusi grybukų, nes jeigu būtų prigėrusi tik vodkės, tai tokių nesamoniųi nesugebėtų pridirbti ...

Bútų naujas pasilinksminimo ir šantažo būdas ....

Bútų naujas pasilinksminimo ir šantažo būdas .... portretas
Užpuolė nuobodulys IR RAŠAI SKUNDĄ ANT SAVO SUGULOVO. .. O tada , jau jo reikalas : LAI ĮRODINĖJA , KAD NE KUPRANUGARIS.....

Anonimas

Anonimas portretas
durni???

Nebejuokinga.

Nebejuokinga. portretas
Reiketu mokyklose destyti vaikam apie narkotiku zala smegenim ir kaip papildoma medziaga naudoti Morganos foto ir jos siulomus istatymus.

Anonimas

Anonimas portretas
Čia yra ką kritikuoti viena narkomanė pranarkošintoms smegenims užregistravo dabar visi rimtai priima reikia ja mesti iš seimo ten narkomanams ne vieta.

babajus

babajus portretas
O jeigu vyras atsisakytu sekso su zmona? Kiek metu kaleti?

Jonas

Jonas portretas
Saugumieciai turetu rimtai imtis ta dibiloidu partija, akivaizdu kremliaus agentai

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Priekabiavimo burbulo vaisius jau turim -SUMAŽĖJĘS GIMSTAMUMAS , DABAR DAR BRENDAMA TOLIAU Į homofilų LIŪNĄ , ČIA KERŠTAS KASD NELEIDŽIAMA IŠMETIMO VAMZDŽIŲ VALYTOJAMS ĮSIVAIKINTI , žmonijos laukia dinozaurų likimas

>Lidl gandonu

>Lidl gandonu portretas
seime ju pilna!

ogi

ogi portretas
prokuroras turi buti vunderkindas kad galetu sprest visu speczinovu problemas arba pagal zalyma turet gera vaizduote ir daryt zala visuomenei kuriai atimta galimybe reikst savo nuomone uz kuria jau kaikur zmones ziauriai nukencia ???===

Tomas

Tomas portretas
Sex isvertus i lt kalba lytis, taigi be leidimo negalesime tureti lyti? Busime zmogos, ono?

jo

jo portretas
is seimo nariu psichiatro pazymos niekas nepraso

XXX

XXX portretas
Ta žmoga - narkomanė turėtų papasakoti kaip jinai davė sutikimą, kai ją užtaisė ir pademonstruoti visą aktą seime.

Sbubei!!!

Sbubei!!! portretas
Seime reikia uzdrausti sita iskripeliu narkomanu vadinama Liasves partija nes ji dar per tuos du metus privirs dar ne tokias nesamones dibiloidu partija LAUK IS SEIMO!!!!

Absurdas

Absurdas portretas
Durnių laivas

Anonimas

Anonimas portretas
Šis įstatrymas patogus sekso PASLAUGAS tiekiančioms moterims..Klientai dažnai neatsiskaito ir sumuša...O kai bus įstatymas tai klientas sumokėjęs pinigus pareikalaus pakvitavimo..Moteris šiuo atžvilgiu bus garantuota kad klientas susimokės, o klientas kad nebus šantažuojamas seksu be sutikimo......

trečia nakties užsinorėjau pis tis

trečia nakties užsinorėjau pis tis portretas
boba irgi sutinka, tai kur man nakti ta gaidi notara surasti, turės būti mieste budintis notaras

labai geras projektas

labai geras projektas portretas
logiška, susitarimas tik notarinis, mokamas. Turi būti kaip ir kiek santykiaus. Galioja ne ilgiau kaip 1 nakčiai. O gal persigalvos. Ir notarai nespės dirbt ir biudžetas pilnės. Beje, už santykiavima be sutikimo bauda abiem. Ir policija turės ką veikt.

Klausimelis

Klausimelis portretas
O iskrypeles taip pat raso?

Argi neaišku

Argi neaišku portretas
kas siūlančios tokį įstatymą durnės yra nenormalios?

S.S.S.

S.S.S. portretas
aš nesuprantu kas per naujų dviračių išradinėjimas. Jeigu moteris gulasi su vyrų į lovą vadinasi ji sutinka, jei nesigula, vadinasi nesutinka. Jei paimama per prievartą vadinasi prievartavimas. Kas čia kam neaišku? Apsirūkusiai morganai su suminkštėjusiomis smegenim? Čia tik toks kvailas pridirbtų daugiau darbo teisininkams. Nes norint susipykus ir norint keršyti rašai pareiškimą, kad nebuvo sutikimo. Ir tai gali tiek viena tiek kita pusė rašyti. O kokie būtų įrodymai to nesutikimo ar sutikimo? Tik idiotai valzdžioje gali užsiimti tokiom nesąmonėm...

Marija

Marija portretas
Šita betvarkę reik sutvarkyt,kad ko mažiau būtų nesamonių.Motdrys tada bus saugesnės.

Lidl gandonu

Lidl gandonu portretas
Maxsimoi dingo pigūs gandonai.. Liko tik brangus Durex.. Lidl uz 12 gandonu du eur.

Džiugu

Džiugu portretas
vis daugiau adekvačių žmonių reaguoja ir jau su " pirštu rodo " į liberkonservatorių ir liberaliailaisvų nusišnekėjimus SEIME !
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių