Rėžė sergančius medikus darbe pamatyti bijantiems žmonėms: eikite skiepytis!

Grįžti į straipsnį

> antivaxserems

> antivaxserems portretas
Pasitikėk mokslo pasiekimais - lobotomija jums padės.

antivakseriai pasirinktinai tiki

antivakseriai pasirinktinai tiki portretas
nori pas mediku, reiškia tiki jų žiniom, bet tik kai kuriom. Kas liečia širdį tiki, skiepus netiki, tai ir kitais atvejais jei tiki ir vykdo iš dalies, tai rezultato jokio. Manau, tie kurie nesiskiepija ir netiki medikais, turi tai parašyti raštu ir nustoti maivytis, jiems medicinos paslaugos neturi būt teikiamos, jie gi netiki

AnI nuomonė.

AnI nuomonė. portretas
Už privalomus skiepus. Ypač medikus pirmoje eilėje paskiepyti. Jie užkrečia savo pacientus. Paskiepyti visus ir persirgs lengva forma .Nereikės ligoninių ir 100 dienų gydyti. Tik buki to nesupranta kur dingsta pinigai. Gydymas ligoninėje kainuoja šimtais tūkstančių. Ir dar reabilitacijos be eilės. Tai yra kitomis ligomis sergančiu neteisinga.

Omikron mutacija

Omikron mutacija portretas
Atsirado dėl beprotiško skiepų vartojimo! Tai akiviazdu kaip ir „superbakterijos“ atsparios antibiotikams nuo jų neprotingo naudojimo!

Kas ten per glušė „rėžė“?

Kas ten per glušė „rėžė“? portretas
Dar medike vadinasi! Prieš du metus galėjai taip meluoti, kvašai! Dabar visi gerai žino, kad ir paskipyti „ne blogiau“ užsikrečia, suserga ir (tu nepatikėsi!) numiršta!

užteks taikstytis

užteks taikstytis portretas
Dėl omikrono įsisiautėjimo kalti tik antivakseriai. Tai jų kūnuose kilo viruso mutacija.

už skiepus

už skiepus portretas
,bet jei gydytojų tarpe pasiskiepijimas beveik 100 proc, antra , trečia doze , klausimas kas ten dar serga? juk neturi būti kam, bet serga? Jei omincovidas vienvaldis yra slogos analogas tada nesukuria poreikio didinti intensyvios priežiūros ligoninėse, juk tam visos priemonės ir sukurtos visi ribojimai gp pasai ir pan., tai kodėl nepasekti Danijos pavyzdžių ir po truputi baigti tautos kiršinimą, pvz. atsisakyti „mokslo“ įrodytų gp pasų?, bet paliekant apsaugos priemones : kaukes , atstumais, dezinfekavimą ir pan. , nes Izraelis jau susileido kiek po ketvirta doze? nors vakcinų gamintojai nurodo, kad jų vakcinos nuo atmainų , tokiu kaip omni neapsaugo, tai kam dar reikia varžyti ekonomiką su tai nesąmoningais gp pasais?, o prieš rėžiant galvoti reikia

Anonimui

Anonimui portretas
kokią mokyklą baigei, kad tiek klaidų sugebėjai padaryti? Gal pradžiai K. Marksą ir F. Engelsą išsilavinimui pasiskaityk.

Re

Re portretas
Vakseriai būs priklausomi nuo skiepų kaip narkomanai

VAKSERIAMS

VAKSERIAMS portretas
EIKITE Į SUBINĘ....

Kakarotas

Kakarotas portretas
Autorius руdаrаs - todėl ir nepasirašė

na

na portretas
vekseriai komentaruose pyksta, kad reikia trečio ir ketvirto skiepo...taip jiems reikia, nes kitaip neišgyvens, nes neturi savo kūno imuniteto...o tas pirmas ir antras skiepas tik laikinas todėl ir reikalingas trečias ir ketvirtas. O sveikam žmogui imunitetas savas, kuris pats kovoja už organizmą. Taip buvo ir bus. O masinė vekserių psichozė matosi komentaruose...pikti...o svarbiausia rašo, kad negali į maksimą nueiti pigaus maisto..iš tų lovių, nusipirkti kur nukainuotos prekės. Bet jie nerašo, kad valgytų kokybišką maistą gerintų savo imuninė sistemą kitaip...bet jiems būtinai reikia skiepų, oi būtinai. O piktumas jų...savam tarpe turiu...pyksta nervuoti be galo

Anonimas

Anonimas portretas
Koja skalmbi antraštė.. ką sautorius kodėl nepasirašė?

Petras

Petras portretas
Tai kad skiepai nepadeda, žmonės serga, nepaisant pasiskiepijo, ar ne. Izraelis to puikus pavyzdys… o pagal viešai prieinamą informaciją, gauni pirmą skiepą,-imuninei sistemai hana! Po to turi gauti ir antrą, ir trečią,- kad atstatinėt imuninę sistemą…tik šimonytė to “ nesupranta”, ir truks/plyš žudo lietuvius, stumdama bet kokia kaina vakcinuotis.. beje, o kokia ta suma jai paskirta??

Kawenskas

Kawenskas portretas
Lašas po lašo ir akmenį pratašo... Taip ir su vakcinomis, dozė po dozės ir į kapus...

Klpd.

Klpd. portretas
Tai kaip supratau, šiems sergantiems ir Galimybių paso nereikės - juos visur įleis ir taip?

Artistai

Artistai portretas
Tuos fasistus kurie uz gp reik gyditi… serga praktiskai vien skiepyti

tam To

tam To portretas
Kvaily, skiepytas dar nereiškia nesergantis. Negi iki šiol dar nesupratai? Net dabar, kai per dieną nustatomi tokie kiekiai užsikrėtusių, kokie iki vakcinų net baisiam sapne nesisapnavo???

To ...

To ... portretas
Kaip be pasų neįleidžia į maximas, taip ir pas gyd.neturėtų įleisti neskiepintų, štai ir visa daina. Gydytojus tai galima apkrėsti,ar ne ?

...

... portretas
Kam tada visos tos kaukės ir pispasiai, jei infekuotas žmogus gali eiti į darbą, ir užkrėtinėti kitus?

pastebėjimas

pastebėjimas portretas
Zombiams po trečios parūgusios dozės šalutinis poveikis - demencija ir pasiutligė.

Kauniete

Kauniete portretas
Taip skiepinkitės,marmalo galiojimas pasibaigė,bet ministerija sako galima pratęsti galiojimą.Taigi pirmyn prie skiepų !

KRITIKĖ

KRITIKĖ portretas
Kaip čia su tais skaičiais SERGANČIŲJŲ. ATRODO KAD ŠIANDIEN NE 5000, O 9448. NERAŠYKITE NETIESOS, BŪKITE SĄŽININGI SAU IR KITIEMS.

apsimyžę tai antivakseriai.

apsimyžę tai antivakseriai. portretas
Pasiuostykit klynus - juk trenkia iš tolo.. fui..

EIKIT NEJUOKINKIT SU SAVO SKIEPAIS

EIKIT NEJUOKINKIT SU SAVO SKIEPAIS portretas
BAILIAI PIRMYN SKIEPYTIS. VALDZIA TURI DAUG DOZIŲ UŽSAKIUS. PIRMYN VAKSERIAI SKIEPYTIS. LABAI JUSU REIKIA, NES DOZIU YRA MILIJONAI UŽSAKYTI, NEMIEGOKIT. CHE, CHE SKIEPYTIS.

Tikrai ! Užkniso juodai tie apsimyžę antivakseriai!

Tikrai ! Užkniso juodai tie apsimyžę antivakseriai! portretas
Akis išplėtę tik dairos į šalis ir visko bijo... Bijo kaukių, bijo skiepų , bijo karantino , bijo GP ,o dabar - jau ir daktarų .... O patys , net nesugeba savęs SUIMT Į RANKAS , NUEITI IR PASISKIEPYTI ! Ir problemos , nervai , kvaili protestai nueitų užmarštin , kaip blogas sapnas....

tai

tai portretas
> MANAU. Ko rėkauji, juk tau smilkinyje styro trys eksperimentiniai švirkštai kuriuos sustiprins ketvirtu, juk esi saugus , beveik Dievas. Jau reklamuojamos dar dvi naujos eksperimentinės dozės, pasak jau pasirodančios propagandos jos bus ypač geros, tiesiog VIP :)

pritariu

pritariu portretas
Pasitikėkite mokslu - lobotomija jums padės.

Pasiskiepiję trumpiau,greičiau,be komplikacijų

Pasiskiepiję trumpiau,greičiau,be komplikacijų portretas
Matom patys, kasdien viešai skelbiamą statistiką,miršta pilnai ir dalinai vakcinuoti.Aferistė.

J

J portretas
O nx skiepytis dalbajobe? Užsikrėsti ir po trečio ir po ketvirto vistiek gali ,mirti irgi :D :D

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Čia tik kovidšyzai-vakseriai kažko bijo ir nuolat klykia.Bet pala...ar ne šita pati viška baubė,kad skiepyti medikai neserga ir vertimas juos skiepytis yra puikus sprendimas,nes vakcinuoti eksperimentine chemija,jie nesirgs,o sveikatos sistema nestrigs?!Kas atsitiko,kad plokštelę pakeitė?Pigus bulionas baigėsi ar už neprastumtą privalomą vakcinavimą premija nuplaukė?!

Niekur nereikia eiti

Niekur nereikia eiti portretas
Kalbančios galvos - užsi piskyt. Jus ir Vel apgavote visus LT gyventojus del skiepu. Dabu reikalaujate trečio, ketvirto o veliau penkto ir šešto ir tt skiepo. Eikit nach su savo skiepais ...

Flurona

Flurona portretas
Kas bijo?

Tikrai?

Tikrai? portretas
Tai jūs patys svolačiai eikite skiepytis! Jau pasiskiepijote? Tai ko tada sergate? Juk tie jūsų skiepai toks nenusakomas ''gėris'', taip gerai ''saugo''... Tik nežinia nuo ko... Kur ten tas jūsų petys už laisvę, tikiu mokslu ir panašus mėšlas?

Manau

Manau portretas
Vite susirge nepulkite testuotis ir pas gydytojus. O užsikalkite duris ir duskite namuose. Nes bijote skiepų ir visi melagiai, o jūs protingi.

Nu

Nu portretas
ta boba ko gero nezino, kad zmones nenori nei lengvai nei sunkiai nei su simptomais nei be simptomu, zmones is vis nenori sirgti.

Vardas

Vardas portretas
O tai ta boba nežino,kad ir skiepyti užsikrečia ir užkrečia?Plokštelę keist reiktų-užstrigo.

vilte

vilte portretas
tai daktarelius bade,bade,jau turi ir tris dozes ir vis serga.Ne visi idiotai be smegenu,norisi pasakyti sitai bobelei.Tai sitas nuodas ir mazina imuniteta ir todel visi subadyti serga.Kaip sake Pietu Afrikos respublikos gydytojas,sioje aferoje svarbi ne liga,bet svarbu,prisidengiant ''labai pavojinga'' liga jums suleisti sita marmala.

Fui

Fui portretas
Visi žino kad sena vakcina nepadeda, kas skiepijasi 3, ypač blogai jautėsi, dažnas ir susirgo greitai. Propagandiste ir tiek.

Rasa

Rasa portretas
Brangi Garliakiene,o kodėl neviešinate mirčių nuo skiepo

Siuo metu

Siuo metu portretas
Vyrauja gripiniai susirgimai kurie nieko bendro neturi su kovinu ,o skiepytis nera butinybes sveikam zmogui,kuris dar nesirgo ir jau persirges sita atmaina gripo,kas nori gali 10 kartu skiepytis ,o kas nenori tas ir nesiskiepije.

Reziu :

Reziu : portretas
Kur statistika medikai,kiek susirgo gripu,sloga,kitomis kvepavimo ligomis covinu? Kiek susirgo mire po pirmo skiepo,antro, trecio,ketvirto kiek ? KUR tokia statistika,kodel Jos nera ? Matyt kad viskas viskas priskiriama covinui !!!
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių