Teisininkas apie „sutikimo seksui“ įstatymą: žmogus gali būti nekaltas, bet jis sės į kalėjimą

Grįžti į straipsnį

Čia gal

Čia gal portretas
Danielos kerštas vyriškai giminei už savo skriaudas patietas anksčiau? Gal čia net kažkoks maniakizmas? Jei teisininkai jau sako kad bus teisiami nekalti žmonės, neįdomu. Gal kažkokia trauma žmogaus, ir keista kad niekas nekreipia dėmesio. Tai mano nuomonė

Vitalius

Vitalius portretas
siulau tokiu istatymu autorius priverstinai tikrinti pas psihiatrus.

Kowenskis

Kowenskis portretas
Sexas atgyvena coxas cool !

Aa

Aa portretas
Kaip tik moterys už seksą turėtų susimokėti . Ar bent padėkoti.

Kęstas

Kęstas portretas
Kodėl mums svarbu tik seksas ir grožis: Šimonytė jau turi paminklą Ukrainoje ir leidžia dienas prie to paminklo, tikisi mirti nuo tiesioginio drono pataikymo ir būti ten palaidota. Būtų labai gražu. G. Landsbergis dabar Stambule, prašo ir maldauja, kad turkai nustotų gintis nuo kurdų, pardavinėjančių vandenį buteliukais Europoje, ir leistų išplėsti NATO. Jau dabar labai gražu. Nausėda išmoko visas Zelenskio kalbas mintinai ir jas dieną naktį kartoja. Ukraina turi dabar du prezidentus, vienas iš jų aukštas, gražus ir lietuviškai kalbantis. Gražumas neišpasakytas. Lietuvoje valdžios nėra. Ministras Kreivys tuo naudojasi ir vagia mūsų pinigus, sumokėtus už elektrą tiesiog maišais. Super... (Apie mokslą-studijas-ekonomiką)

išvada

išvada portretas
Kai nebereikia milžti karvių ir šerti kiaulių, moterys išvis nukvailėjo ir virsta į kažkokias tatuiruotas beždžiones. Bet nieko, netolimas karas viską sustatys į savo vietas.

m

m portretas
O gal reikia pirmiausia pradėti nuo įstatymo dėl smegenų kiekio ,kultųros didinimo,nes neturint proto jokie įstatymai neveiks,Morgana nemato reikalo, kad būtų vykdomi ir būtų kam vykdyti jau esamus prieš smurtą įstatymus,smurtą ne išskiriant kažkur kažką,bet visur ir neiškiriant nieko nei vaikų,vyrų,moterų,senukųir t,t,,O dabar atrodo ,kad atėjo moteriškė iš gatvės ir savo gyvenimą su niuansais kelia kaip valstybino masto problemą,Tikra dovana ta Morgana Šimonyteis,nereikia nei apie elktrą,nei apie ekonomiką aiškintis visi užstrigo ties subine,kur smegenų nėra.

Mantas

Mantas portretas
Reiktu visiškai uždrausti lytiškai santykiauti vyrui su žmona, o tai atlikti specialiai įkurtuose viešnamiuose.

psichopatės

psichopatės portretas
lybeastinės

Mano vardas

Mano vardas portretas
Einu ir aš į seimą sugalvosiu istatymą: jog žmonės turi į parduotuvę eit ant vienos kojos o pareit ant kitos.... Ir priims pamatysite.

Vardas

Vardas portretas
Tas istatymas turėtų galioti tik nesusituokusiom porom.... Nemanau kad teisėjai ar pašaliniai asmenys turėtų kišti savo trigrašį į privačių porų asmenų seksualini gyvenimą. Jei zosė pasirašys o Antosė ne tai vistiek bus kaltas Antosė? Ar moterų nesodina už vyrų prievartavimą? Vyras ir be rašto sutiks savo kištuką naudoti... Aš mieliau pasisamdyčiau prostitutę negu kiščiau kažkokius popiergalius merginai su kuria gal būt norėčiau vienos nakties nuotykio. Mano kolegų žmonos išvadino juos durniais kai jie atkišo savo žmonom tą lapelį. Nemanau jog šis istatymas yra teisingas ji reiktų tobulinti....

Pati gyrėsi

Pati gyrėsi portretas
Kad vartojo narkotikus ir jai nieko nenutiko :)...tai prašom, dabar matome liekamuosius reiškinius. Alio, tarnybos, ar dar liko sveikai mąstančių?

Noriu matyti sitos

Noriu matyti sitos portretas
Nevisprotes sutikimą viešai, nes lyg laukiasi? Ar apvaisintojas jau kalėjime?

Darius

Darius portretas
Pagal pastaruosius paskutinius priimamus įsakymus pats laikas būtų patikrinti seimo narių psichikos lygį manyčiau kad daugiau kaip pusei metas į Žėgždrius.

Gal uztenka

Gal uztenka portretas
Tyčiotis iš visuomenės? Kur mūsų teisininkai, intelektualai? Netylekime, rasykime !

žingsnis prostitucijos įteisinimui

žingsnis prostitucijos įteisinimui portretas
išrašysiu kvitą, tada prašom.

pries uzsiimdamas nesvankybem

pries uzsiimdamas nesvankybem portretas
pasikabinsiu vaizdo kamera,uzsimausiu ant kaktos zibintuveli ir paklausiu ar tikrai to nori

Vidas

Vidas portretas
Manau tik protiskai atsiles iskrypelis gali siulyti toki istatyma

user1252122.sites.myregisteredsite.com

user1252122.sites.myregisteredsite.com portretas
Kas ir kokiu tikslu organizuoja ir vykdo šitą totalinį dar likusių baltųjų genocidą?

Ateina

Ateina portretas
Vieni i seima, vyriausybe prigalvoja nesamoniu, aferu is to uzdirba, po to ateina kiti ir vel tas pats.

aš portretas
jūs tik pagalvokit,seime sėgi pusdurnė dėl prievartavimo matyt teko susidurt, iškelia durną klausimą jį prabalsuoja visi apsirūke seime, okentės nekalti žmonės kurie neapsirūkę,pasaulio pabaiga

Anonimas

Anonimas portretas
YRA DAUG MERGINU KUR PINIGU REIKIA,JAU MANO PAZYSTAMUI TAIP BUVO.NUEJO I SOKIUS PARSIVEDE PANA NAMO,JI PATI PAKLOJO LOVA PATI ATSIGULE SU JUO,TEVAS DIRBO TEISESAUGOJE JAM PINIGU TRUKO PRIE MASINOS.JI GRYZO NAMO IR PARASE PAREISKIMA ANT TO VAIKINO APIE ISZAGINIMA.TUREJO JAI SUMOKET DIDELIUS PINIGUS KAD NESEST I KALEJIMA.TAI BUVO PRIES 20M.DABAR JAU PANELES PASIKEITE DAUG BARAKUDU,BERNAS TURES PAREISKIMA PAIMT KAD JI GULSI KARTU SU JUO SAVO NORU.KITAIP GULT NEGALES

aisku

aisku portretas
Mums nereikia pigios Astravo elektros ar pigios lenkiškos anglinės elektros. Mums reikalingios autonominės saulės elektrinės. Jau netoli tas laikas kai kiekvienas turėsime po autonominę saulės elektrinę.Visokie nepriklausomi tiekėjai ir konsrvatoriai mums bus nereikalingi. Mums nereikia pigios Astravo elektros ar pigios lenkiškos anglinės elektros. Mums reikalingios autonominės saulės elektrinės. Jau netoli tas laikas kai kiekvienas turėsime po autonominę saulės elektrinę.Visokie nepriklausomi tiekėjai ir konsrvatoriai mums bus nereikalingi.

kaunietis

kaunietis portretas
Kai seime gali riogsoti tokios aapsinarkašinę asabos, tai išminties iš jų nė nelaukite. Ką šitoji padarė per kadencijois laiką? Gal kas matė jos protą? Narkotikai valdo..

Tomas

Tomas portretas
Ar Lietuvoje pakanka teisinio pagrindo ir seksualinį smurtą patiriančioms moterims yra lengva tai įrodyti? – Turiu nemenką patirtį. Tai įrodoma, moterys įrodo savo tiesą, kaltieji nuteisiami. Galbūt galima labiau atsižvelgti į jų emocinę būklę, padėti, kurti tarnybas, tai Morganos žodžiais pasakyta...

ogi

ogi portretas
piss raganos isiteisina neribota laisve kenkt zmonem pacios /prigimdzios/ pydisgamu satanystu ''''''''

JO

JO portretas
Tada patariu visiems vyrams -retkarciais nusisamdei prostitute ,uzmokejai ir gyveni ramus. O tai sveika,normalu,dirbanti,negerianti,nerukanti vyrioka suvysto barakudele -nutempia i baznycia ir zaksa,padaro darbiniu arkliu,po to prigimdo vaiku,nes jauna dar nori vyro.Kai vaikai uzauginti ir sukure savo seimas-tevas nebereikalingas,naujas namas pastatytas,kieme nauja masina,dar gal darbinis arklys pinigeliu juodai dienai saskaitoj sukrove,bet nususes, paseno,nebegrazus,nebeturi jegu turtus krauti,seksui nebepatrauklus-nors sveikai prostatai reiktu,jis tampa nebepageidaujamu.Va tada sitas istatymas pravers-apskus teismui kad be sutikimo,baudziama byla ir i kalejima o ten ilgai netrauks.Finalas.

Šaunuolė Morgana,

Šaunuolė Morgana, portretas
taip ir toliau!Sutikimas turi būti raštiškas ir patvirtintas notaro. O , kad išvengti galimų ekscesų turi dalyvauti bent trys liuditojai, ir veiksmas turi vykti šviesoje(būtinai)

ALGIRDAS.

ALGIRDAS. portretas
Kai tratina per visus galusir skyles , gal ir reikia sutikimo

Debilizmas

Debilizmas portretas
Debiliška partija,debiliški jos nariai-rezultate siūlomi priimti debiliškus įstatymus.......o dviem žodžiaiais kur Laisvės partija, ten totalus debilizmas....

Simas

Simas portretas
reiketu istatymiskai nustatyti,kad uzsiimti seksu galima tik seimo sutikimu

Ziuzia

Ziuzia portretas
Kanapės galutinai aptemdė protą.

O

O portretas
Kaip galima kurpti tokias kenkejiskas ir nelogiskas nesamones.Reikia buti arba ligoniu arba nusikalteliu.Joks gero Lietuvai linkintis zmogus tokiu dalyku nesiulys.Kieno tos kvaisos nurodymus vykdo?Ar jie ne maskvai kartais dirba.Maskvos tikslas yra kelti chaosa ir priesinti visuomene su valdzia,kad butu mitingai ir riauses.

Byyyy Rka DEJĘS

Byyyy Rka DEJĘS portretas
MAN morgankės.S EKSO. ZAKONAS. TIKTAI. PYYYYIZZZDAI. NUSIVALYTI !!!!! Y DURNYNA. TOKIAS. ŽMOGAS ,. Plauti kolidorius. už 540 alga !!!!!!

Spurgis

Spurgis portretas
Įkalinti yra išimtinai nekalti žmonės, tie, kurie prisiėmė išprotėjusio sadisto iš artimos aplinkos kaltę, tie, kurie per šventes kaime vištą pagavo ir ši nustato, tie, kurie prisiėmė kaltę už giminaičius, padegusius pedofilo dirbtuves ar sodybą. Tie,kas nusikalsta itin žiauriai, kas prievartauja trejų metukų mergytes ir nuleidžia jų kraują ritualinės apeigom, tos, kurios tiek neadekvačiai, kad ir suspensijos nori būt jaunos ir už pinigus įsusiuva paauglių sveikų mergaičių kiaušidės, tie ir tos begėdiškai įkalinimo įstaigose . Jie arba jurisdikcijos atstovų vaikai, anūkai , ar žinomi medikai glaudžiai bendradarbiaujant su su firmomis užsienyje, arba žinomi politikos veikėjai, profesūra, turtingesni verslininkai ar scenos puošmenos, pvz mažas smirdintis ir visai ne lietuvis sm.skys net birbynę pūtė ir terliojo Lietuvos įvaizdį užsieny, kad tik brokuota išsigimysią smirdinčią dukrą į žmones prastumti. Vienas kitas nusikaltimas seksualiai išnaudojant lietuvių, lenkų vaikus tik epizodas

Gabrielius

Gabrielius portretas
Koncervu valdzia, kitap nebus

JURGIS

JURGIS portretas
vadinas Lietuvoj gyvenimas blogėja, jei tokius i niekalus rašinėja.

Lauris .R

Lauris .R portretas
Dusk NX tu iš ekrano morge eik dirbti į morga apsirukiusi zole

Įdomu, ar

Įdomu, ar portretas
Anielė Durmana gerai jaučiasi cypėj, tiek priskaldžiusioj "malkų", vietoj 000 seimo vietoj???

Dalia

Dalia portretas
Mano manymu didesnio kvailumo neįmanoma sugalvoti, galbūt tau daroma norint išgarsėti, kažkada viena persona išsireiškė koks skirtumas kaip apie tave rašys, svarbu rašys. Nesuvokiama tokių asmenų patekimas I seimą.

Jo

Jo portretas
Taip čia Morgana sau tą įstatymą ruošia, kai prisirys narkotikų, ir nežinos kas ją tvatina, apkaltins bet ką. O Irena savo komentare aprašė savo gyvenimą.

ką gi

ką gi portretas
prieš seksą teks teks paslapčia įsijungti garso įrašymą telefone ir užfiksuoti žmonos ar bet kokios kitos moters žodžius. Nors šiaip visą tai tinktų labiau gatvėje priėjus prie pirmos pasitaikusios moters ir paklausus, ar ši nenorėtų su manim pasimylėti. Žmonos, meilužės, draugės iki šiol neklausdavau, tiesiog natūraliai viskas vykdavo, bučiniai, glamonės, ranka į kelnaites ir tt., o dabar kaip bus neįsivaizduoju. Tokie , atsiprašant, įstatymų leidėjai nežinia kokiu tikslu siekia apversti visą gyvenimą aukštyn kojom.

Auksinis kardas

Auksinis kardas portretas
Peršasi išvada įstatymas nukteiptas prieš vyrus,kažkas artima"Stambulo konvencijai".Labai galimas dalykas,nebus pasitikėjimo,daugiau įtarumo ir baimių lytiniams santykiams,griaus šeimos ir meilės santykius.Mažės ir taip mažas gimstamumas.Ir kam reikia daugiau painiavos lovos reikaluose.Nieko neturiu prieš moteris,smurtauti niekam netoleruotina.Ir dabar yra baudžiamasis įstatymas esant reikalui.Tokios Morganos nieko neatstovauja Lietuvos valstybei,tikiuos daugiau tokių nebeisirinksime į valdžios struktūras!

Sūduvis

Sūduvis portretas
Tą morganą kuo skubiausiai reikia patalpyti į Žiegždrių o dar geriau į Rokiškio psihiatrinę ligoninę, nes su tokiu protu o dar velniai žino ko prisirūkius prigalvos dar visokių kvailysčių.

H

H portretas
Sutrikusio smegenų darbo asmenų išsišokimas . Neturintis nieko bendro su gyvenimu , su samprata kaip atsiranda vaikai . Atrodo , kad kokia cypdavatka tai sugalvojo. Na tokiata mano nuomonė apie tokių atseit ist. sugalvotojus

Irena

Irena portretas
Įdomu,kiek bobų ses už grotų,kad mažiau kojas skestu ir vaikus į pasaulį leistų,pačios būdamos ubages,be pagrindo po kojomis,nemokancios matematikos,kalbų,neturinčios net gerai apmokamo darbo,tegul tuos bybius laikosi prie pažastų,jei taip niežti,nes jau nuo antros klasės į mokyklas eina būsimos prostitutės,ne mokytis ateina,o pletku ir joberiu ieškotis ,o kai gauna į snukį,tuomet iš kart triochina tėvams,tokiems patiems ,kaip jos pačios

Pagal

Pagal portretas
daugumą koment, seimo narės Anelės Durmanos, paskutiniai seimui siūlomi projektai yra NIEKINIAI. Kas, tokią "seimūnę" rinko ? REIKIA ATŠAUKTI !!!

Truputy,

Truputy, portretas
ne į temą. Kažin,ar Durmana Anelė, nebus įtraukta į įtariamūjų sąrašą už dekreminilizavimo įstatymo stūmimo priėmimą seime??LT ir Kaunas "neskaniai nuskambėjo",paskutinėm dienom ...Įdomu,kokios čia "stavkės",kad tokį įstatymą seime stumia keletą metų? Vietoj,to,kad rodytų iniaciatyvą geriem darbam, kaip seimo narė???

Idomu

Idomu portretas
Is kur Vilniuje tiek IDIOTU?

O

O portretas
Kaip įrodyti, kad nesutikau?! Juk gali sakyti, ką tik nori...

Baba

Baba portretas
O kaip baus vyra kuris atsisakys su manim sekso

QWX

QWX portretas
Kaip suprantu, šis įstatymas skirtas būtent Morganai Danielei, kuomet esi apsvaigęs nuo narkotikų ar durnumo, tave visi rūrija, o tu sutikimo dar niekam nedavei...

Jeigu Žmona

Jeigu Žmona portretas
Savo vyrui gali atsakyti sekso( su kuria vyras dalinasi net savo turtu kuris tampa bendras santuokoj, tai jau yra absurdas) vadinasi taip įteisinama NEIŠTIKIMYBĖ. Vyras pilną teisę turi tada eiti į šoną. Bet tai nešeimybiniai santykiai o absurdas bus. Moterus iš keršto sakys nesutikau ir parašys pareiškimą. Atrišamos rankos amžinam kerštautojui, partneris niekada nesijaus saugus. O svarbiausia bus teisiami žmonės be jokių įrodymų, aklai tikint pareiškėju. Kas iš esmės jau dabar daroma. Priteista aibė nekaltų žmonių. Aš teismus dabar laikau agresinėm įmonėm. Jos neatstovauja teisingumo. Tai mano kaip doro ir sąžiningo piliečio nuomonė nuteisto NEKALTAI.

Flurona [Palaikau Z. Šličytę]

Flurona [Palaikau Z. Šličytę] portretas
#WeStopTheWEF

Flurona [Palaikau Z. Šličytę]

Flurona [Palaikau Z. Šličytę] portretas
Cenzūra šitam šūdo vertam naujienų portale pradeda peržengti visas ribas!

Seksai jūs

Seksai jūs portretas
Šitas įstatymas pažeidžia žmogaus teises ir nekaltumo prezumciją. Jis yra atvirai nusikalstamas. Tai įstarymas bus siekiant susidoroti su nepaklusniais artimos aplinkos lygiu. Panašiai kaip rusijoj- kurie kalba prieš karą sodinami. Bet paradoksas, čia dar baisiau- net kalbėti nereikės, nieko daryti - vis tiek PASODINS. IR taip teismai mūsų siautėja belekaip, net nekvepia teisingumu. Ir niekas apie tai nekalba, viai bijo. Tik trūksta dar tokių neadekvačių įstatymų. Pusė vyrų LT sukiš į lagerius.

Jos

Jos portretas
Yo ir siekia. LT vyrai išbėgios dėl teisinės sistemos nebuvimo, agresorių rojaus ( gal net šalies, greit ir taip bus galima pavadinti. Jei teisia nekaltus žmonės tą žinodami teismai, kaip vadinti tokią šalį?) LT vyrai išvažiuos, tos pasiims sau emigrantus lengvai valdomus, ir darys ką norės. Ir taip jau feminizmas teismuose, prokuratūroj, visur. Moterų siautėjimas neadekvatus. Pagal moters pareiškimą vyrą nuteis net turint neginčijamus įrodymus. Tegul teismai nepyksta, bet mano nuomone jie siautėja belekaip, belekaip. Senai jokio teisingumo teismuose nėra. Moterys nekreipia dėmesio į 100% įrodymus, tiek prokuratūra, tiek teismai, ir taip nuteisiami nekalti žmonės. O kiek sėdi nekaltų dėl moterų melo ir šmeižto? Tai siaubo filmas kažkoks. Visi aklai tiki moterim. LT vyras apsiginti niekaip negali. Prieš mane realius nusikaltimus moteris darė, ir nieko, kaip nuo žasies vanduo. Susidarė nuomonė kad moterys LT daryti gali ką nori iš ęsmės. Dėl klestinčio feminizmo.

Jei trumpai

Jei trumpai portretas
Šia įstatymas tai teroristui, agresoriui, smurtautojui. Kad užėjys priepuoliui be problemų galėtų susidoroti su doru piliečiu. Toks str jau yra B.K 154str. šmeižto. Bet čia dar pasakyti kažką reikia kad užsidirbti teistumą. O ten nieko nereikės. Agresoriui užeis priepuolis ir jus uždarys- amen. Bėgti vyrams reikia iš to pragaro..

Šitas

Šitas portretas
Įstatymas tam ir kuriamas kad nekaltus sodintų. Dėl moterų keršto, principų, agresijos. Mano pastebijimu didelė dalis moterų meturi žmogiškų vertybių. Tokioms juoko darbas tą padaryti. Po sekso sakys duok 500 eur arba paskolink. Atsisakysi ir važiuoji į areštinę. Čia terorizmui įrankiai suteikiami. Nėra LT jau dabar jokios teisinės sistemos, nes ten daro ką nori, mąsiškai nuteisiami nekalti žmonės. Beliks tik išvažiuoti iš Lietuvos

Anonimas

Anonimas portretas
Viskas pagal planą kad Lietuvoje Lietuvių neliktų.

švabas

švabas portretas
Rotšildai bankrutavo?

Iki kokių nesąmonių priėjome ..

Iki kokių nesąmonių priėjome .. portretas
Pseudodemokratijos grimasos ir jos pasėkmės kai įvairaus plauko marginalai, nukrypėliai ir psichikos negalią turintys vienetai infiltruojami į valdymo struktūras

taigi

taigi portretas
Vakare TAIP, ryte NE- aš tik kosčiojau, duok 5000 ir išsiskirstome. Realiai siūlomas teisinis chaosas. p.s. ar vyras gali pasakyti NE, kaip suprantu NE ,o tai jau diskriminacija, nors ką norėti iš sutvėrimų dar nuo vaikystės vartojančių "šieną".

Jo

Jo portretas
Štai iki ko priveda narkomanų ir profesionalių agrastų bubimas seime

Noriu matyti

Noriu matyti portretas
Viešai šitos sutikimą, nuo ko laukiasi vaiko

Neklausykite

Neklausykite portretas
Ką advokatas aptakiqi šneka. Nes jis žino viena- kad darbo tikrai bus. Pas mus teisėsauga, teismai feministiškai tiki moterim. O pareiškimas yra visagalis. Agresorė parašys melagingai, ir sėsite ponai, niekas nesiterlios. Mane nuteisė 154 str už pasakytą teisybę net turint pripažinimą žmogaus kad vogė, ir daiktinius įrodymus. Agresinis teismas išvartė savaip. LT ir taip nėra jokio teisingumo teismuose. Su tokiais įstatymais ateina fašizmas, genocidas vyriškos giminės. Tai mano nuomonė ( agresoriams, kad vėl nenuteistų). Bėks vyrai iš Lietuvos..

Kuba

Kuba portretas
Negi neatsiras garbingų ir drąsių žmonių, kad pasakytų, kad narkomanų smegenys yra galimai pažeistos ir sprendimai neadekvatūs..ar taip ir slėpsis krūmuose, o po kiek laiko keiks..kiek bus tokių bailių..

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
kaip tai man pasistojo klausimėlis gerb. FATAMORGANAI ( visų galų žinovei ) : - esu davęs kraujo savo brangiausiajai , ar mūsų lytiniai santykiai kraujomaiša ar ne ???

Kiš

Kiš portretas
Masiškai nekaltus vyrus į kalėjimus. Tai GENOCIDAS prieš vyrišką giminę. Moteryspataloginės melagės didelė dalis. Pažiūrėkite fb- arba slepia metus, arba meluoja. Iš moters teisybę išgirsti sunku. O tai įstatymas agresorėms sodinti nekaltus vyrus į kalėjimą. Tai beprotybės viršūnė manau.

kas gali paneigti ?

kas gali paneigti ? portretas
čia įstatymas prostitutėms ? susimokėjai, pasirašau ant kvito, prašome...????? Juk anksčiau Morganos tinklapyje buvo ne tik marihuanos įteisinimas, bet ir prostitucijos ? gal kas gali nuodugniau pasidomėti ?

Profesorius

Profesorius portretas
Sitai debilei reiktu kaukoles magnetini rezonansa padaryt ir vienute Ziegzdriuose iki gyvenimo galo uzsakyt..

SEkime balsavimą

SEkime balsavimą portretas
Priklausomi nuo narkotikų, kitų bėdų, šie valdančiųjų koalicijos nariai kiša savo beprotnamo taisykles visai viuomenei.

V,L

V,L portretas
Manau kad teks ant galvos deveti vaizdo registratorius . na tokius kaip buna automobiliuose ......Bet galimai busimas istatymas manau dar ne paskutine nesamone .........dar laiko yra.....

Kaip

Kaip portretas
Šita seimūnė apgins moteris kai vyras ant jos parašys pareiškima, nes dabar eskaluoja tik problema iš vyro pusės, o kai vyras neduos sutikimo kas tada, pagal teisinka irgi 3 metukai grėstu. Kažin užteks visiem vietu kalėjime, ar nauja pastatys?

nieko naujo .............

nieko naujo ............. portretas
...... ir į troleibusą geriau nelipk neužmokėjes , tuoj kontrolierė morgana nutvers ............... be ''pasiruošimo'' jokio akto , kitaip - kaltumo prezumpcija

>klausimelis

>klausimelis portretas
Ka jus, tamsta, ne tik del maiseliu ir sekso leidimais rupinasi musu proto bokstai. Visa uzsenio reikalu ministerija sunkiai dirba kaip neileisti dainininke Loboda.

Nuomone

Nuomone portretas
Iš vis norkomanisku siūlymu nepriimti nes pasaulis juokiasi

Nu jo

Nu jo portretas
Įstatymas parankus tik kalėms.... ir visi tai supranta.

Jonas

Jonas portretas
Reikia isvis uzdrausti ta laisves partija kaip issigimeliu lizda

tai

tai portretas
Šį rytą Zosė liko šoke, bukino bukino į šoną , sakau NE. Kol nenumesi 10-12 kilogramų jokio sexso, dabar bėgioja aplink namą, lašinius tirpdo, vėliau galės sniegą nukasti.

vel

vel portretas
LNK repotaizai spausdinami? Nėra kitų temų ?

klausimėlis

klausimėlis portretas
Kada tos žmogos pradės rimtai dirbti didelius darbus Lietuvai? Dabar tik visokius maišelių draudimus ir baudas dėl sekso leidimo sugalvoja, raides šimtametėje abėcėlėje kaitalioja, tvoras apie seimą tvėrinėja, bendrus tualetus kurpia...

>>>kaunietis \\\\\.../////

>>>kaunietis  \\\\\...///// portretas
>Jie matyt sutaria kuris vyras,kuri moteris.Bendari mums "nesusipratėliams" nesuprasti elito rūros reikalų.

.

. portretas
Femin totalitarizmas.

kaunietis

kaunietis portretas
jei jau apie sutikimą, tai turi būti ir vyro parašas

????????????? \\\\\.../////

?????????????  \\\\\...///// portretas
?O,kaip rackevičius su siamankoa ar ir jiems reiks pildyti blankus,o gal lytiniui elitui jie "sąmoningi" jie ir taip sutars be pis'ulkų.

"Klausimeliui"

"Klausimeliui" portretas
galima atsakyti.Kaip tokios atsiduria seime?Gal todel, kad rinkejai tokie patys rinko.O rinkejai, kurie masto kitaip, sedejo ant sofkytes per rinkimus.Nors, dabar jau ir rinkimai bus nuliniai."Isrinks" teisingai.

FY

FY portretas
anekdotai apie blondines, pasiteisina

Masturbius

Masturbius portretas
Geriausia myletis su mylda kulokaityte! Cia sutikimo nereikia.

anonimas

anonimas portretas
Susidaro ispudis,kad sio istatymo pakeitimo iniciatore kankina nelaimingos meiles sleifas.Patarciau siai vadinamai politikei gerai pasutdijuoti teise,o ne savo liguistos fantazijos kliedesius bandyti paversti tikrove.Pilnai sutinku su gerb.profesoriaus isdestytais argumentais.

ELEMENTARI TIESA

ELEMENTARI TIESA portretas
JEI MOTERIS SAKO VYRUI NE TAI REIKIA SKIRTIS IR NEGRIAUTI VIENAS KITAM GYVENIMO........

Pil.

Pil. portretas
Gal baigs seniai tvirkinti i dukras,anukes tinkančias.

Zenius

Zenius portretas
Mažiau reikia bednialintis o per rinkimų dieną pakilti nuo sofos ir nueiti prabalsuoti kad šitų invalidų daugiau niekas į valdžią nebeisrinktu. O tai kad čia visi putojasi nieko nepakeis jie ir toliau tyčiotis iš mūsų.

Nuliudes

Nuliudes portretas
Malonumo 3 sekundes o popierizmo daug reks mest

kur siusti ta blanka . . .

kur siusti ta blanka . . . portretas
. . . ar i Seima tai daktarei . . ?

noriu pistis

noriu pistis portretas
per kur ta anketa atsisiust

Anonimas

Anonimas portretas
ko noreti is NARKOMANU !

Ar normalus zmogus keistusi

Ar normalus zmogus keistusi portretas
Varda ir pavarde?

UPS

UPS portretas
Įvesti naują įstatymą:Visiems ant kaklų grandinėlės ne su kryželiais,o su kameromis. Yra tokia sena patarlė:"Iš dyko buvimo katinas,tam tikrą vietą,laižo"Taip ir čia,kad parodytų jog dirba,prisigalvoja visko.Ir matyt,kad daugiau nieko tose galvelėse nesilaiko išskyrus kanapes ir orgijas,nesvarbu kokias.Kur ritamės,jei net valstybės galvoms rūpi tik dirbtinai sukurta euforija ir kūniški malonumai,lyg kitų reikalų nebebūtų,nes diena iš dienos tas pats.

wacekas

wacekas portretas
a tai jeigu abu nusiteike keksui tai i ka cia kraiptis

Anonimas

Anonimas portretas
Kada jau tą narkomanę izoliuos nuo visuomėnės atitinkamoje įstaigoje, o tai nuo narkotikų vartojimo jau visai su galvelę ne kas... Įdomų baltų velniukų dar nemato, balsų kurie pataria taip elgtis dar negirdi?

Petriukas

Petriukas portretas
As Marutes pirma paprasysiu pasirasyt ,kad po to pretenziju nereikš.

Grazu

Grazu portretas
Kiekvienas vepla ka nori ta iregistruoja,grazu durniskai .

Bibukas

Bibukas portretas
Nuo šiol tratinsiu tik bobas/nebyles - kokį sutikimą gausi iš bebalses? Palenks galva kokia bobelka o aš tuo igrusiu kai kietuka...

Rurate

Rurate portretas
Tesiog lesbigejyay pavydi heteroseksualams.

Faktas

Faktas portretas
Tai yra dūmų uždanga, žiūrėkit ką PIŠ išdarinėja, bankai tuoj kontroliuos kada pakakoti galėsite.

Anonimas

Anonimas portretas
kiek supratau , danielė - tipo kaip ožka iš miško , sulaukus pirmagimio ir jį pamačius , suprato kad galėjo jo ir gal nebūti jei būtu pasiskundžius kad be sutikimo ją užtraukė ir gal tai būtu pasiteisinimas abortui . Nes kas jai ten užėjo po pirmagimio ? jis tu apsilankyti pas psichiatrus ir gauti pažymą darbui tokiose pareigose , nes tokios negali valdyti šalies kaip ir kiti kažkokių daunų išrinkti

Taigi

Taigi portretas
Jei jau nedave morganai proto tai jo niekas ir neduos’Jei sededama SEIME narkomane TIK tokias nesamones ismasto nera ka PASAKYTI..

Anonimas

Anonimas portretas
LIKSIT BE SEKSO ARTIMIAUSIUS METUS , PER KELIAS DURNES IŠ VALSTYBĖS TARNYBOS GAUNANČIAS VALSTYBĖS ATLYGINIMĄ IŠ JŪSŲ ALGŲ

Tomas

Tomas portretas
Tai ir tarrpkoji reiktu uzdrausti su savim nesioti, taip netycia ir pasyaut gali.

Jus ka morganai visai nieko nebeturit ka veikti varyk griovi

Jus ka morganai visai nieko nebeturit ka veikti varyk griovi portretas
Kasti o ne tokius nesmones sugalvoti visai Kosmonautai pavirtot uz moketoju pinigus

siandien ruosiuosi

siandien ruosiuosi portretas
uzverst ant sopkutes simpatija,ale kur ta blanka gaut

Rolandas K.

Rolandas K. portretas
Prancūzų rašytojas Gi De Mopasan kažkada parašė : gali pragyventi su moterim visą gyvenimą ir jos nepažinti ! ??

SUTIKIMAS

SUTIKIMAS portretas
Kur gauti tokiu blanku?

Psichologė

Psichologė portretas
Jos veidas daug ką pasako.

temidė

temidė portretas
Nu gerai, bet tada ir sabatauskaitė su savo marusia turės išrašyt viena kitai leidimus kas kartą, ar čia tik "homofobams" taikomas "įstatymas"?

jo

jo portretas
lioncbergistai dėl valdžios susidėjo su narkomanų partija ,matyt, patys ne ką geresni,o narkotikai pelningas biznis, kaip čia atsisakysi....

Rurikas

Rurikas portretas
Sedxiu siltoje vietoje, ant biybyo, ar tai skaitosi sekisas?

Cianidas

Cianidas portretas
O ta seimūnė nepriklausė tai narkomanų platintojų grupei,kurią sulaikė europolas?Na,manau,bent jau už bandymą prastumti dekriminalizacijos projektą,turėjo gerai nubyrėt į kišenėlę

Cianidas

Cianidas portretas
Gerai buvo miltelių prisišniojusi,jei tokį projektą sukūrė

>Kl

>Kl portretas
Kur sėdi, ten ir toliau sėdėk.

Kl

Kl portretas
Kaip už suktinę niekas nesėda taip ir čia niekas nesės. Baikit kliedėti. Čia labai normalus įstatymas apsaugant moteris nuo visokių balvonų

...

... portretas
lansbergiu sutve+ iskerypeliai =degredacija...

proto uztemimas

proto uztemimas portretas
kokiu proto atsilikeliu reikia buti,kad isrinkti tokia kaip morgana ir sikniniu partija vadovauti valstybei

absurdas

absurdas portretas
va prie ko priveda narkotiku vartojimas.Pašalinkit morgana iš seimo ir uždarykit į psixuške.

ner ko

ner ko portretas
tarskintis i kake-make

Buvies Lietuvis

Buvies Lietuvis portretas
Kas ten dirba kad debiliskus istatimus issigalvotumet.Ar nera smegeu rimtems spredimas ir t.t.Vaiku darzelis susirinko.Tai iki kadensijos pabaigos svasrtis apie seksa ir zoles istaima prastmti nei i zmoniu geroves.Gera sededeti atliginima gauti ir suda stumdyti....KOL 70% zmoniu neisais i gatves tol ir bus bardakas.

Juozas

Juozas portretas
Palaukim, gal tuoj susitvarkys. Kriminalistai "sutvarkė" 13 tonų kvaišalų, tai pabadaus Seime ir vėl nušvis protas.

Įstatymų bazės

Įstatymų bazės portretas
šiukšlintojai

bus

bus portretas
kazkaip visi isivaizduoja kad cia vyrai turetu kentet nuo tokio istatymo, bet bus ir pilna atveju kai supykes vyras pranes kad buvo seksas be jo sutikimo ir pagal istayma moteris tures sest 3 metam i kalejima... Taip kad dar pamatysima kaip bus..

Meilė paversta prostitucija

Meilė paversta prostitucija portretas
Laisviečiai Meilę pavertė prostitucija. Bjauru.

tai svarbu

tai svarbu portretas
Kai zmones iregistruoja Santuoka Baznycioje , Dievas Yra pasakes, kad sitie atskiri du zmones tampa VIENU KUNU. Tuo viskas it pasakyta.

Antanas.

Antanas. portretas
"Kas jaunas "raschaznas", tas senas - "pabažnas" - sakydavo mano tėtis. Lietuviškai būtų: "Kas jaunas "eiklus", tas senas - "dievobaimingas" Ir tai tikrai labai būdinga moterims. Kiekvienas ne vieną surasime savo pažįstamų tarpe.

aš portretas
Žmonai jau pasakiau, kol nenumes bent 12 kilogramų ir kai ko nedarys ( N-18 jokių) TAIP. Kaimynė sakė , kad galiu užeiti kada noriu, jau prispausdino raštelių su dideliu TAIP, galėsiu datas pats įsirašyti.

bp

bp portretas
Jeigu būtų bent kiek įgalios atitinkamos tarnybos - tai laaaabai nesunkiai išaiškintų (įskaitant ir finansinius srautus), kieno įtakos agentai yra tokios samdytos asabos, kurios visomis priemonėmis stengiasi sunaikinti Šeimą, Tautą ir Valstybę. Ir visai nebūtų keista, jei tai būtų "partneriai" ir vakarų, šiaurės, pietų ar "nepartneriai" iš rytų (o gal net visi kartu ...)

KO GREIČIAU PATIKRINIMUI

KO GREIČIAU PATIKRINIMUI portretas
MOTERIŠKAITĖ PERDOZAVO --NE KITAIP......VAIDENASI JOG TAPOM GYVULIAIS...

o tai kiaurašikniams turės būti atskiri leidimo blankai

o tai kiaurašikniams turės būti atskiri leidimo blankai portretas
nes mes iš priekio, o jie iš kiemo pusės

Alius

Alius portretas
Vezkit i ziegzdryna ta narkomane...

u u

u u portretas
Taigi paėmei raštiška sutarima ir birbinkis sau iki pažaliavimo , nors geriausia viska tvarkyti per notara

Anonimas

Anonimas portretas
juk lietuva durnių laivas vadynasi durnių laive protingu nėra ir vadovauja jam tokie patys

geda laikrasciui

geda laikrasciui portretas
Vel svetimus reportažai spausinate? Lnk??? Jau matem

Scena iš filmo Netolima ateitis (melodrama)

Scena iš filmo Netolima ateitis (melodrama) portretas
Žmona galvojo kad prigavo savo turtingą vyrą ir dabar juo atsikratys, tačiau jis slaptą kamerikę buvo pataisęs miegamajame.

Lauris .R

Lauris .R portretas
Eik tu nax garmoška su savo prarukytomis žole smegenimis debile

as aplamai nesuprantu ,kaip kazkokia tai narkomane

as aplamai nesuprantu ,kaip kazkokia tai narkomane portretas
bando prastumt kazkokius tai super puper debiliskus ,,,sutikimo seksuj istatymus,,, del kuriu net Teisininkai turi tai narkomanaei ir visiems kitiems jos ,,,bendrapartieciams --bendranarkomanams,,, yrodinet ,kad tai juodi debilo narkomano kliedesiai ...

Ignas

Ignas portretas
Kada galu gale sita Morgana dings is vaizdo?Ir ka sitos dykaduones Bobos cia kuria? Nieko protingesnio pasiulyti nesugeba Tai lieka tik py z dos reikalai.Von is seimo sitas kales

Anonimas

Anonimas portretas
ieškau šiam savaitgaliui sekso poreikių tenkintojos , be sutikimo

ir toks variantas

ir toks variantas portretas
vyras gali įrodyti, kad jam nestovi, nes moteris labai negraži. Tada ta ponia turės sumokėti teismo išlaidas

Nuomonė

Nuomonė portretas
kokia morgana tokie ir įstymai.

...

... portretas
gerą valdzią išsirinkot runkeliai

Aišku aišku

Aišku aišku portretas
Pasižiūrėjo į JAV - kaip kad " mane prieš 30 metų toks ir toks apkabinėjo , prašau priteisti už moralinę žalą 10 milijonų " - narkodilerių globėja , matosi , iki šiol naudoja narkotikus , ruošdama tokius įstatymus . Ir kaip tokios asmenybės atsirado Seime ?

Puslapiai

 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių