Kunigo R. Doveikos nukryžiavimas

Grįžti į straipsnį

Gediminas Kopūstas

Gediminas Kopūstas portretas
Tiesos labai bijo,iškarto suorganizuoja visokias apkaltas,ačiu dievui ,kad yra drąsių žmonių ir jie prabila,bet kokia tiesa yra tiesa ir ji kaip yla iš maišo išle nda.Žmonės supranta kas slepėma,gal kada ir pradės drąsiau kalbeti,jau laikas nebijoti!!!Žmomes bukim Žmonemis!!!

Tik tak

Tik tak portretas
LRT aklė žurnalistinis tyrimas,tai konservų ruporas, šituos besmegenius žurnaliugas reikią varyti naxer, bijoja už mokesčių mokėtojų pinigus ir dar šmeižimu užsiima

Bijo ir labai bijo Tiesos!

Bijo ir labai bijo Tiesos! portretas
Bijo pasakyti apie žydus dirbusius NKVD ir KGB trėmusius į Sibira lietuvius.Žemaitaitis nukentėjo istorikai bijo nagrinėti arhivuose esančia medžiaga apie žydus kolaboravusius su Sovietu valdžia.

Taip

Taip portretas
Žmonės bijo pasakyti kad neremia ukrainos kad karas ukrainoje yra JAV ir rusijos geopolitinis karas į kuri bandoma ivelti ir Lietuva .Žmogus taip pasakes išvadinamas Rusijos gerbėju.Daug kam nepatinka kad Seime Lietuvos ir Ukrainos vėliavos susiutos į viena kruva bet bijo tai pasakyti.Bijo pasakyti kad nemėgsta gėju kad nepritaria genderistinems programoms stumiamoms į mokyklas.Bijo pasakyti kad balsavo už Gražuli nes Europarlamente lašiniais apauge politikai ilsisi o ne dirba Nacijos labui.

Ab

Ab portretas
Autorius rašo. Rašo primityviai bet ką ant mūsų Vyriausybės. Matosi, kad jis atsidūrė politiniame sąšlavyne.

Anonimas

Anonimas portretas
Gal Zuokala jau patapo kauniečiu,kad vis į KAUNO DIENĄ savo ,,išminties perliukus'' tesugeba išberti.O gal pretenduoja užimti reikalui esant Krabo postą?Neprireiktų net pilvu į viršų ką nors paplukdyti.O dar naujiena-Zuoka tapo labai pamaldus katalikas,net šv.mišias pradėjo lankyti.

Ciombe

Ciombe portretas
Kas cia ko bijo? Cia zuokiene bijo papasakot apie buv.vyro aferas ,kad neplauktu nerim pilvu i virsu???

Pilietis

Pilietis portretas
Zuokas nusiburbuliavo..apie mūsų dabartinę valdžią kuri pastoviai kaunasi už mūsų vertybinę sistemą ir tautos laisvę, ekonominę, ideologinę,energetinę, teritorinę. O nuomonių pilna ir niekas nebijo skleisti savo melus ir šmeižtus.profesorių Landsbergį vadina kgb agentu, ožiu, vagiu...visi apklijuoti etiketėm, ir riaušes kelti gali...beje melas nėra nuomonė. Vienintelė tema kurioje bijoma išreikšti savo nuomonę, tai lgbt.

Pikti

Pikti portretas
rubikoninis zuokula savo apmaudui išreikšti pasirinko ne tą temą ,ne su tuo veikėju.Doveika su amžino dangaus teisuolio ir visažinio pamokslais ,kaip ir visi "bažnyčių" bei zuokulų pamokslavimai visai nepriimtini tikrai laisviems,protingiems ir mąstantiems žmonėms.Ko tu ,zuokulini vis nori iššokti aukščiau bambos.Tavo šlykštus snukis pasako apie tave viską.

kitu kampu

kitu kampu portretas
Kiek suprantu, šiemet R. Doveikos neišvysime per LRT transliuojamos vakarienės prie Kūčių stalo... O gal tai ir yra žmogaus padorumo įvertinimas?

Pas zuokulą

Pas zuokulą portretas
nereikėjo VISIEMS ( ne 80 proc.) tylėti? Nedavę tylejimo įžadų neturėjo plaukti Nerimi aukštyn pilvu? Jau tas rubikono skaidruolis...:)))

J

J portretas
Na Doveika teisus ir tie kas nepripažysta tiesos lieka melo pinklėse,bet juk turime turėt laisvą nepriklausomą Lietuvą su žodžio laisve

Konservuotos sisteminės žiniasklaidos zombiai

Konservuotos sisteminės žiniasklaidos zombiai portretas
Net neįsivaizduoja, kad kažkas, kaip pavyzdžiui Janutienė, gali pasakyti tiesą, nekreipdamas dėmesio į landsberginės klikos terorą laisvai žiniasklaidai.

Loreta

Loreta portretas
Labas.Gyvenu tarp tylenių, dirbu tarp tylenių....žiauru-galvoju- visi praradę kalbos ir minčių reiškimo dovaną arba jie neturi jokių šių dovanų

Šventa karvė J.Marcinkevičius

Šventa karvė J.Marcinkevičius portretas
Pabandykite ,kokioje nors fb grupėje pakritikuoti seniausios profesijos šventas karves S.Nėrį ir J.Marcinkevičių,tai visi 100% suraskys jus į skutus,gerai tik virtualiai ,o jei iš tikrūjų ,tai ir žarnas paleistų:),:)

Stanislovas

Stanislovas portretas
Tas šv.tėvelis Stanislovas irgi geras paukštis buvo,ar tik ne apie Brazauską suokė- ,,žmogus grynuolis,, .Doveika , avinėlio kaukę užsidėjęs,buvęs elito kunigėlis,nečystas irgi,kaip ir Abonentas.

Is Tikruju

Is Tikruju portretas
Nera kaip isreiksti savo nuomuone,visi komentarai tik mokamuose straipsniuose,laikrasciai brangus,belieka tik tv ir radijas.O jie pateikia subjektyvia nuomuone.

Tai dabar jau

Tai dabar jau portretas
Galima procentus sugalvoti ir jais manipuliuoti. Nemanau kad kunigas graziai elgiasi kai remiasi isgalvotais procentais. Tai yra zema ir nekrikscioniska. Sakyk zmogau savo nuomone bet neprigalvok noredamas dramatiskumo.

Na, Zuokuti, tu irgi ne šventas

Na, Zuokuti, tu irgi ne šventas portretas
Kaip aršiai tu prisidėjai prie susidorojimo su Prezidentu Rolandu Paksu. Kaip šlykščiai tu su Gentvilu ir kitais ir tuometinės gaujos pavogei iš Pakso liberalų partiją, kurią jis pakėlė ir aludžių girdyklų vėmalų, nuprausė, padarė populiariausia partija. Tu toks pat kaip ir visa šita šiandien valdanti šlykšti landsberginė klika.

Bijom bijojom.

Bijom bijojom. portretas
Atsiprašau, suklydau. Straipsnis Delfyje yra ir su komentarais.

Anonimas

Anonimas portretas
puikus straipsnis/ esu is tu!! 80%/

Bijom bijojom. Bijom bijojom. Bijom bijojom.

Bijom bijojom. Bijom bijojom. Bijom bijojom. portretas
Jei neklystu, straipsnis Delfyje nukeltas į .... į Kauną. Ir ištrinti visi komentarai....

Liudytė Rakickienė

Liudytė Rakickienė portretas
Tiesa

Lk

Lk portretas
Nenustebciau pamatęs Zuoką,janutienes laidose, iš rimto politiko tapo kažkokiu intrigų ir paskalų skleideju

Pliurpalai

Pliurpalai portretas
Tai matomai Zuokas prie tų 20% drasuolių yra? Kaip jam nebaisu... O kunigėlis pasinaudojo trolių ir vatnykų populiariu teiginiu, kad Lietuvoje 80% žmonių bijo pareikšti savo nuomonę - jau ne kartą mačiau šį teiginį ar naratyvą komentaruose - ir kunigėlis pasirodo jį pasigavo ir populiarina. Greičiausiai pasamdytas yra arba neturi ką rimčiau pasakyti Na ir ko gi čia bijoti? Tai tikrai ne apie darbinius santykius eina kalba - savo viršininkų bijo gal net daugiau negu 80%.... Artėjant rinkimams visada pasipila purvo pylimas ant oponentų, o šiemet ypatingai aršus ir platus. Ar tik ne bebrai labai trokšta grįžti prie lovio?

Lietuvoje žmonių naikinimo MĖSMALĘ 34 metai s u k a ,

Lietuvoje žmonių naikinimo MĖSMALĘ 34 metai s u k a , portretas
paslėpti 75 metams konservųKGB-tai - keista , jog TAI , tik dabar p a m a t ė m e

Ką gi

Ką gi portretas
Per šventes į Katedrą subėga ir vaidina pamaldžius visi tie (ko gero dauguma įslaptinti 75 m.), kurie po Nepriklausomybės atkūrimo perėmė Lietuvą į savo rankas, įleido šaknis į svarbiausias valstybės struktūras ir diktuoja savo "demokratiją". Čia jau be naujo Sąjūdžio turbūt pakitimų nebus, nes Briuselis leidžia klestėti tokiai "demokratijai"....

Oma

Oma portretas
Nuo sovietmecio išlikes pripratimas, nereikia cia stebėtis. Pripratimas antra prigimtis

Pensininkė

Pensininkė portretas
Ar ne kvailai pasielgė Jonavos meras nuėjęs su ne ta partija,galėjo papti ne tik premjeru,bet ir prezidentu,jaunas ,protingas.Deja,pasuko ne ten,tokius konservai su įvairiais padėjėjais sudoroja nedelsiant,tai štai ir kunigas nukentės.

jumoristai

jumoristai portretas
Zmones nebijo kalbeti ir apie valdzia,ir pries valdzia,tik visi vengia kalbeti apie savo nuodemes-kunigelis bijo atskleisti tiesa apie sutanotu Dievo tarnu goduma turtui,istvirkavima ir t.t.,zuokui nesinori kalbeti apie abonento istorijas,kai ismestas is valdzios,tada belieka tik keikti ta valdzia.Populistai,ir tiek.

Žmonės bijo

Žmonės bijo portretas
Susidorojimas su Prezidentu Paksu labai gerai parodė, kas bus tam, kuris pasipriešins tiems, kas valdo Lietuvą. Jis buvo žiniasklaidos apspjaudytas, išjuoktas, galiausiai nušalintas. O čia išdrįso pasakyt savo nuomonę kažkoks kunigėlis. Nebus jam ramybės.

Vida

Vida portretas
Doveika yra teisus žmonės teisiami ir bijo kalbėti nes yra tik viena tiesa

w365u76io9p

w365u76io9p portretas
ZUOKVAGIO eiliai paistalai-LT pagal laisve 9 vieta pasaulyje,ar ne zuoki?ka koks kunpalikis ruzzkiu propaganda varO-NEIDOMU

na

na portretas
jau dabar Doveikai kelias į lrt uždarytas, kaip ir kitiems politologams,žurnalistams, kurie turėjo savo nuomonę, neatitinkančia koncervatorių chuntai

Ale

Ale portretas
Kad mes gyvenam kaip sovietmetyje / šiuo klausimu,kai reikia savo nuomonę išsakyti tik gerai pažįstamam, arba tylėti/.Taip buvo prie " ruso" ,kada buvo partkomitetai,kurie viskam dirigavo,viską kontroliavo.Dabar vėl tas pats- Viena partija,viena valdžia.... geriau tylėti.

Jonas

Jonas portretas
Zuokulai, kaip tau čia leido spausdintis….?

Cha

Cha portretas
Toks vienas sutryptas guli prie bažnyčios:)

Viktoras

Viktoras portretas
Prieś kritikuodami gerbiama kunigą pasižiūrėkite į veidrodį .Ar yra siom dienom dvasingesnis žmogus už kunigą? Stiprybės Jums nesant tiesa ir geri!

Anonimas

Anonimas portretas
nepraleidžiu nei vieno lgbt parado.

Ina

Ina portretas
Pritariu, kad savo nuomonės tikrai daug kas neišsako, nes bijo prarasti darbą, būti pažemintu, sutryptu. Pavyzdžių turime labai daug. Apie tai kalbame, o tai jau gerai...

pedo'Filą \\\\\.../////

pedo'Filą \\\\\...///// portretas
apgintų

Cha

Cha portretas
Kunigą irgi už virvučių tampo, ir nebūtinai tai šventos jėgos.

senas kavenskas

senas kavenskas portretas
Būtent ! pabandykite tik pasakyti SAVO ĄSMENINĘ nuomonę apie ,,išrinktąją tautą '' , emigrantus , prišikančius į jiems atneštus termosus su maistu , laužančius stovyklų inventorių , ++---bbdzjbdpz++-- ,,bendruomenę.... be jokio smurto skatinimo ar įžeidimų ... tik paprastą ĄSMENINĘ nuomonę ! Na , ir ką ? Tuoj pat būsite ,,užbaninti'' ar dar blogiau ! :(

Liūdna

Liūdna portretas
Kunigas Doveika teisus - kitokia nuomonė užsipuolama be jokios kultūros ir dažnai organizuotai mūsų pataikaujančios valdžiai spaudos.

Tomas

Tomas portretas
tai destrukcija,vedanti prie to,kad nereiktu naudoti 5 straipsninio.

Aila

Aila portretas
Tikrai niekas nenukryžiuotas. Nuomonę pareiškė kunigas Doveika. Tai jo nuomonė. Kiti turi teisę su ja nesutikti, pareikšti savo nuomonę. Tai nėra nukryžiavimas, tai demokratija. Galima juk nesutikti ir su kunigo nuomone. Nereikia čia piršti netiesos, kad žmonės bijo kažkodėl pareikšti savo nuomonę, greičiau jau tie bijotojai neturi savo nuomonės.

SPALVOS

SPALVOS portretas
AIŠKIAI SUTIRŠTINTOS,NORINT PASIPUIKUOTI ESANT VISĄŽINIU. KAS BIJO?VISI ŠNEKA KĄ NORI. O JEI NEŠNEKA,TAI TAIKOSI Į SEIMĄ.

Jonas

Jonas portretas
Taip visiškai teisus A.Zuokas, pas mus jau neliko kitokios nuomonės (jei ji nesutampa su konservatorių). Kunigas Doveika visų gerbiamas ir mylimas, nesvarbu ką palaižūnai viauksėtų.

J.

J. portretas
Taip. Esame netoli Rusijos ir Baltarusijos.

Gintarė

Gintarė portretas
O kas jis toks? Neliečiamasis? Užsiiminėja primityvios propagandos skleidimu, o sulaukęs kritikos verkia. Toks spektaklis matytas jau ne kartą, klasika. O korumpuotam Zuokui iš vis reiktų patylėti. Apgailėtinas garbėtroška, niekaip nesugebantis priimti, kad jo laikas baigėsi.

O

O portretas
Prie ko čia zuokinis,nepavyksta niekur prie lovio prilysti,tai bent čia savo marazmus skleidžia.

Zuokas trintukas

Zuokas trintukas portretas
Tauškalai. Zuokas nori į valdžią, bet niekas jo nerenka. Bijo savo nuomonę pareikšti bailiai. Tie, kas nebijo, visada randa nišą Čia ne burliokynas, kur už žodį gresia 25 metai Sibiro Zuokai, nepūsk arabų.

Nuomonė

Nuomonė portretas
Pagarba Gerb.Kunigui Doveikai.

Asd

Asd portretas
Jai palaikai kgb landzbergistaną ,tai viskas gerai,bet kai pradedi ,feisbuke kritikuoti ir dirbi valdišką darbą, tavo dienos suskaičiuotos ,lauk svečių.

jei šiuolaikiniai

jei šiuolaikiniai portretas
buldozeriniai kunigą kryžiuoja, tai jam tik garbė. Reiškia, kad jis tikras Kunigas, neišdavęs evangeliniės Tiesos. Pagarba.

Petras

Petras portretas
Ir vėl zuoką teis už gerus darbus tikras darai lama

L

L portretas
Nepavyksta Zuokui pasiautėti politikoje. Neišrenka. Tai nors pastalais primena apie save. Norisi Zuokui tapti kokiu nors ministeriu, dar geriau prezidentu, žodžiu norisi garbės. Ir tai taip akivaizdžiai matyti iš kiekvieno sakinio.... Nurimkit, pone Zuokai, rūpinkitės nauja šeima, kurkite savo naują laimę. Atsibodot....

Gintss

Gintss portretas
Štai,vatnykai,kaip varo ant Lietuvos ir jie nieko nebijo.Taip,kad Zuokai,nemeluok.

Gintss

Gintss portretas
Prie taves,Zuokai,dar labiau bijojo.Kai kuriuos net žadejai nuplugdyt upe,pilvais i viršu.O ŝiaip tai,jeigu bijai pasakyt,esi kinkadrebis,tai tavo problema.Man niekas netrukdo pasakyt ssvo nuomone.

Ozas

Ozas portretas
Nei pozicija, nei opozicija neturi jokios teisės į tiesos monopolį. Vienintelis teisingas kelias yra tarnauti tiesai.

Nu

Nu portretas
Matomai su zuokula partiją steigs, reikia durniukų balsus susirinkt :)

koncervuotas

koncervuotas portretas
Ai, tik nelieskite įslaptintų kegebistų ir jų išperų – tai juk Lietuvos ateitis!

Ar čia

Ar čia portretas
Išdavikų komunistų atsivertimas. Žudė, trėmė kunigus, naikino bažnyčias, daba davatkom patampa. Išverstaskūriai, vokeliais, otkatais Tautą apvogę, balalaika moi adresu sovetskij sojuz burbinęs, ruskių invazas naują dielą suka

Yy

Yy portretas
Labai prie to prisideda žiniasklaida, kaip Lrt ir delfi, kur varo tik vieną liniją.

.

. portretas
Į Kauno vieningų buldozerius pažiūrėkime. Kas šitų "demokratų" darbovietėse nebijo kokią nors savo nuomonę pareikšti? Ar savivaldoje?

Pranas

Pranas portretas
Savo nuomonę tegali išsakyti tik pencininkas ir tai labai ribotą.Gali labai greitai tapti kaimyninės šalies šnipu ,tuomet negelbės nęt pencininko statusas

AK

AK portretas
Kas persekioja? Taigi, parašyta straipsnyje. Negi nežinote kieno valioje LRT, ir kam tie žmonės patarnauja? Ir tai negerai. Konservinė chunta noriai šalina iš viešosios erdvės kritinį mąstymą - nes ŽINO GERIAU.

O tie 20

O tie 20 portretas
Tai komsomolo pošliakai orlovskiai, celiofanai, gražuliai... Ar taip bando išvartyt raudonsnukiai propogandistai kunigo žodžius ?

Onė

Onė portretas
Na labai nori kad žinomi žmonės visada būtų minkšti ir pūkuoti,o jei pareiškia nuomonę,kuri nepalanki kažkam iš šitų valdančių elito,tada puola kaip vanagai. Jie nežino termino laisvas žmogus.nes jiems reikia laižytis ,kad prie kažko pritapti,kad gauti postą,kad pakilti aukščiau kitų,kunigas Doveika teisus, ir jo puolimas tai noras įsprausti į rėmus.žmonės gerbia ir myli,kaip ir tėvą Stanislovą visi mylėjo.

Vidi kalba internete, pasodini prie ejranu i akis

Vidi kalba internete, pasodini prie ejranu i akis portretas
Po poros zodziu praranda kalba
Anonimas portretas
Pilna nesusičiaupiančių nei minutei, srutas pilančių be perstojo, o šitą mat nukryžiuotu pristato :)

Cha

Cha portretas
Tiesiog žertvos siaubas....

baikit

baikit portretas
LRT groja visada pagal valdanciuju grojama 'muzikele' ,kitai gali biudzetas LRT ženkliai sumazet ,tenka grot uzsakoma 'melodija' .

K.

K. portretas
Kad žiniasklaida parsidavus tai dar nieko. Mes mokam skirt melą nuo tiesos. Blogiausia tai kad parsidavusi Vyriausia rinkimų komisija kuri nemato ir nenori matyti rinkimų klastojimo.

Ooo

Ooo portretas
Slušnys su Navicku ir nusišnekėjo kritikuodami kunigą.Ir jei jau apie apsimetėlius kankinius prabilo tai dabar didžiausi kankiniai LGBTq ir belyčiai kurie tapo neliečiamas ir kurie kitos nuomonės netoleruoja.Ir vien matant LRT, Tapino ir kitas žiniasklaidos matoma kaip puolami tie ,kurie nepriklauso tvarteliui.

Vytas

Vytas portretas
Dar viena sąmokslo teorija. Dabar šneka ir rašo bet ką , kas ant " seilės" užeina. Kas gi Jus gerbiami komentatoriai persekioja? Turbūt , kaip visada Landzbergis. Liūdna , kad komentarai būna reto šlykštumo. Gal nors truputi pagarbos sau ir kitiems. O kritikai niekam tabu nėra ir ačiū, kad turim tokią galimybę. Ir tik nereikia čia verkti !

ne sukūrė, o atkūrė sovietiją

ne sukūrė, o atkūrė sovietiją portretas
Dabar egzistuojantys šaikiniai "liberalai" niekuo nuo sovietinės komunos nesiskiria, kaip ir "laisvė" su "konservatoriais", o kas graudžiausia, kad per ketverius jų siautėjimo metus atgijo ir aktyvavosi sovietinio raugo pataikūnai ir skundikai, jau nekalbant, kur nusirito "nepriklausoma žiniasklaida"

Zuokas

Zuokas portretas
TEISUS...lansbirkiniu liberastu HUNTA, baisesne uz Stalinine

liūdna

liūdna portretas
Teko girdėti maždaug tokį posakį- "kas ieško teisybės, greitai ima ieškoti naujo darbo"..

Galerijos

 • Apie Prezidento inauguraciją
  Apie Prezidento inauguraciją

  Vilniaus burbulas nepatenkintas kviestinių svečių sąrašu, nes jis sudarytas ne pagal jų lūkesčius. ...

  3
 • Laisvę tvoroms!
  Laisvę tvoroms!

  Tvora yra vienas paprasčiausių statinių. Tačiau kai atidžiau pasižvalgai po teritorijų perimetrus, pamatai, kad paprastumas apgaulingas. Arba net nėra jokio paprastumo. Sudėtingumas yra tai, kad visiškai panašių tvorų net nepasitaiko. ...

  4
 • Sifilio garbės magistras
  Sifilio garbės magistras

  Ar didžiausias visų laikų socializmo mesijas Vladimiras Iljičius Uljanovas (1870–1924) galėjo sirgti sifiliu? Atsakyti į šį klausimą sunkiau nei sukurti baleto spektaklį apie Heinzo Alfredo Kissingerio (1923–2023) gyvenimą. ...

  8
 • Kauno meras: vargas dėl proto, kai bandai tik kritikuoti
  Kauno meras: vargas dėl proto, kai bandai tik kritikuoti

  Pirmadienį atidengėme Lietuvos didžiojo kunigaikščio ir Lenkijos karaliaus Aleksandro Jogailaičio skulptūrą. ...

  192
 • Plaukimas krauliu
  Plaukimas krauliu

  Po šimto metų pertraukos Paryžius vėl alsuoja olimpine dvasia, kuri visu grožiu suspindės jau kitą savaitę. Ta proga net oro uostų darbuotojai paskelbė atšaukią streiką (žinoma, prieš tai pasiekę susitarimą dėl premijų). Tr...

 • D. Trumpas ir poligonas
  D. Trumpas ir poligonas

  Pasikėsinimas į buvusį JAV prezidentą ir dabar jau esamą respublikonų kandidatą į prezidentus Donaldą Trumpą ir viesulas Šiaulių rajone. Šios dvi aktualijos savaitgalį Lietuvoje aptarinėtos labiausiai. Apie viesulą viskas aiš...

  3
 • Moralė – numesta į spintelę
  Moralė – numesta į spintelę

  Ačiū buvusiai ministrei M. Navickienei – ji prašalino tas tamsumas, už kurių slepiasi mūsų politikierių moralinės fizionomijos. Juk skristi į Dubajų brangiai atostogauti privačiu lėktuvu ir dar nemokamai – gi tai mūsų skudurin...

  11
 • Kaip Lietuvos gamintojai atlaikys sulėtėjusį euro zonos pramonės atsigavimą?
  Kaip Lietuvos gamintojai atlaikys sulėtėjusį euro zonos pramonės atsigavimą?

  Naujausi euro zonos pramonės rodikliai gerų žinių neatnešė ir indikuoja apie vėl sulėtėjusį atsigavimo ciklą. Nors Lietuvos gamintojai iki šiol iššūkių kupiną situaciją vertė naujomis galimybėmis, panašu, kad ...

  3
 • Kodėl nemylime artimo savo?
  Kodėl nemylime artimo savo?

  Praošė 100-oji Dainų šventė. Įspūdinga. Didinga. Jaudinanti. Net ir stebėdami renginius nuotoliu ne vienas ašarą braukėme. Tačiau būta ir ne tokių šviesių niuansų. Vėl užlipta ant to paties grėblio – maitinimas...

  7
 • Kremliaus gerovės valstybė
  Kremliaus gerovės valstybė

  Karinis pažeminimas prie Vyslos (1920 m. rugpjūtis) ir artimos bičiulės Elisabeth-Ines Stephane d’Herbenville (1874–1920) mirtis (tų pačių metų rugsėjo 24 d.) ligotam Vladimiro Iljičiaus Uljanovo (1870–1924) kūnui ir protui turėjo...

  3
Daugiau straipsnių