Kim Jong Unas: Šiaurės Korėja turės galingiausias pasaulyje branduolines pajėgas

Švęsdamas naujausios tarpžemyninės balistinės raketos paleidimą per ceremoniją su savo mažamete dukra, Kim Jong Unas (Kim Čen Unas) pareiškė, kad jo šalis siekia turėti galingiausias pasaulyje branduolines pajėgas, sekmadienį pranešė valstybinė žiniasklaida.

Šiaurės Korėjos lyderis taip pat apdovanojo daugiau kaip 100 pareigūnų ir mokslininkų už darbą, susijusį su „Hwasong-17“ – analitikų vadinama „raketa monstru“ ir kuri, kaip manoma, gali pasiekti JAV žemyninę dalį – praėjus kelioms dienoms po to, kai Pchenjanas įvykdė vieną galingiausių raketų bandymų.

Pagyręs naująją tarpžemyninę balistinę raketą (ICBM) kaip „stipriausią pasaulyje strateginį ginklą“, Kim Jong Unas pareiškė, kad Šiaurės Korėjos mokslininkai padarė „nuostabų šuolį į priekį vystydami branduolinių kovinių galvučių montavimo ant balistinių raketų technologiją“, pranešė oficialioji Korėjos centrinė naujienų agentūra (KCNA).

Branduolinių pajėgų kūrimas siekiant apsaugoti valstybės ir tautos orumą ir suverenumą „yra didžiausias ir svarbiausias revoliucinis reikalas, o jo galutinis tikslas – turėti galingiausias pasaulyje strategines pajėgas, absoliučias pajėgas, neturinčias precedento šiame amžiuje“, – cituojamas Kim Jong Unas savo įsakyme, apdovanodamas pareigūnus.

Jis pridūrė, kad vadovaujantys pareigūnai ir mokslininkai pademonstravo pasauliui Pchenjano „tikslą sukurti stipriausią pasaulyje kariuomenę“.

Atskirame KCNA pranešime teigiama, kad naujajai ICBM „Hwasong-17“ nešančiajai raketai suteiktas „KLDR didvyrio“ vardas, pavartojant oficialaus Šiaurės Korėjos pavadinimo inicialus.

Naujausia raketa siekiama tapti galingiausia ICBM valstybe.

Pranešime teigiama, kad ji „aiškiai įrodė pasauliui, jog KLDR yra visavertė branduolinė galybė“, ir priduriama, kad Šiaurės Korėja „visiškai pademonstravo savo, kaip galingiausios ICBM valstybės, galią“.

Korėjos nacionalinio susivienijimo instituto atstovas Hong Minas teigė, kad Šiaurės Korėja trimitavo apie „Hwasong-17“ bandomąjį paleidimą, siekdama pagerinti savo, kaip branduolinės galios, statusą.

„Jei 2017 metais paleidus raketą „Hwasong-15“ buvo siekiama tapti valstybe, galinčia grasinti JAV žemyninei daliai branduolinėmis raketomis, tai naujausia raketa siekiama tapti galingiausia ICBM valstybe“, – sakė jis.

Nuo 2006 metų Jungtinių Tautų Saugumo Taryba priėmė beveik dešimt rezoliucijų, kuriomis Šiaurės Korėjai taikomos sankcijos dėl jos branduolinės ir raketinės veiklos.



NAUJAUSI KOMENTARAI

Anonimas

Anonimas portretas
Paršiukas Kimas įrodė, kad galima sėkmingai priešintis Amerikos terorui. Turi branduolinį ginklą- esi laisvas ir nepriklausomas . Neturi - tavęs laukia Irako ir Libijos likimas. Todėl palinkėsim jam tolesnės sėkmės. Gerai būtų, kad ir Iranas sugebėtų pasiekti panašų lygį , kol dar JAV ir Izraelio teroristai neužgrobė jo naftos atsargų.

Istorijos mokytoja

Istorijos mokytoja portretas
Taip pat kalbėjo TSRS blogio imperija 1972 . Žlugo .Panašiai skelbė Rusija iki 2022-02-24. Žlunga .

Klausimui atsakymas

Klausimui atsakymas portretas
Nes tą riebią kiaulę šefuoja kiniečiai .
VISI KOMENTARAI 6

Galerijos

Daugiau straipsnių