Kinija užsipuolė JAV dėl paramos Lietuvai ginče dėl Taivano

Grįžti į straipsnį

Anonimas

Anonimas portretas
Tikiuosi greit USA badaus...

o

o portretas
vaikuti reikia pervest i kita/darzeli/ kur nebus tokiu aukliu kaip povilu jonis su kubos saika tam tiktu Paleckis su logisku mastymu ir gyvenimiska patyrtim?===

Antanas

Antanas portretas
Reikia ne psichuot ir mandagia, diplomatiška forma priminti Pu-Kingo Kinijai, kad mums vienodai rodo ar tai Žemyninė Kinija, ar Taivanis. O tasai vidinis kinų etnoso nesutarimas- yra jų vidaus reikalas ir tegul jį sprendžia be mūsų. Suprantama, ne smurtiniais metodais. Gi jeigu Pu-Kingas nori nutraukti diplomatinius ryšius - jo valia. Mes tam prieštarauti neturim jokios galimybės.

ne viskas gerai > To viskas

ne viskas gerai > To viskas portretas
Dar klausimas, kuri valdžia Kinijoje yra teisėta. Ar Kinijos imperatoriaus valdžia, pasitraukusi į Taivano salą, ar prekeivių narkotikais mafija prieš 100 metų įvykdžiusi valstybės perversmą ir pasivadinusi Komunistų valdžia. Čia kaip kad Sachalino saloje būtų caro Nikolajaus II palikuonių valdžia, o likusioje Rusijoje perversmininkų bolševikų valdžia. Tai kuri valdžia yra teisėta???

Lendbergiukas

Lendbergiukas portretas
Anukelis prisizaide cia jam ne vaiku zaidimai Austejos darzelyje upz 1€ ! Cia rimta provikacija pries Kinija uz kuria jam teks atsakyt

Zemaitis

Zemaitis portretas
Kgbistai padare negerai, kad sukure toki "ermideri" su ta kinija. Bet ir tai kinijai reiktu nuleisti gara, nes per daug jau isijaute i kazkokio seimininko role... Dejom mes ant tokiu...

To viskas gerai

To viskas gerai portretas
Cia nieko nera panasaus su Lietuva tarybu laikas. Tokios valstybes kaip Taivanas niekada nebuvo. Cia kazkas panasaus butu jeigu atsiskirtu Zemaitija nuo Lietuvos ir kazkokia salis isteigtu Zemaitijos ambasada

viskas gerai

viskas gerai portretas
Jeigu Lietuva būtų Taivano atstovybę pavadinusi Taipėjaus vardu ir pripažindama vienos Kinijos principą. Kas garantuoja, kad vieną dieną nebūtų atvykę Kinijos pareigūnai ir pareikalavę atiduoti Kinijai Taipėjaus atstovybę, nes tai yra Kinijos, kaip tai padarė SSSR, perimdama Lietuvos ambasadas 1940 metais po Lietuvos okupacijos. O dabar Taivano atstovybės galės dirbti net ir po Taivano okupacijos kaip nepriklausomos nuo Kinijos.

Tu

Tu portretas
Ar pas mus nera apie ka daugiau kalbet? Nusi...kt man ant Kinijos ir ant kitu saliu,vel lietuviai migruoja,pensijas pazadejo 50e,o pakels 7e,tai raso sodra ir laikrasciai. Genocidas viduje salies,o mes dar kepurem Kinija uzmetyt norim.

As

As portretas
Vyt reikia vaiki is politikos,kara surezge kvailys. Mes visi uz mazas valstybes,bet reik pagalvot pries puolant milzines. Dar tibeto atstovybe lai pastato Vilniuj.

Anonimas

Anonimas portretas
Jeigu piksta kinija tai reiskia ,kad gerai darom,komunistams mes ne pavaldus esam,

taigi

taigi portretas
Koks dar ginčas dėl Taivano, nei kinai ginčijasi nei nervinasi, bus pavyzdinis variantas, kaip pritrėkšti USA Europos pabalio pakirkšnutę ir tiek.

konservatorių d e b i l ū s politikai ,

konservatorių d e b i l ū s politikai , portretas
ar matote kokią n u s i k a l s t a m ą KVAILYSTĘ sukūrėte Lietuvoje, kuri žlugdo Lietuvos verslą.--Kas nors LIETUVOJE geru s p y r i u PAŽADINKITE užstrigusius debilius konservatorius.-- Ei , konservatoriai , ar matote, kuo baigsis pažadėtos Taivanio politikų 200 milijonų investicijos.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių