Siaubas: 90-metę kapinėse mirtinai sudraskė šuo

Tragedija Pietų Prancūzijoje – 90-metę senolę, atėjusią į kapines, mirtinai sudraskė šuo.

Senolės giminaičiai pikti ir šokiruoti. Canaules-et-Argentières miestelio kapinėse prieš kelias dienas nužudyta jų giminaitė. Garbaus amžiaus prancūzę, kuri ėjo padėti gėlių ant kapo, užpuolė agresyvus šuo. 90-metė nuo sužalojimų mirė. Aiškėja, kad tai ne pirma jos akistata su padūkusiais šunimis.

„Ji jau buvo sutikusi moterį su vienu ar net pora šunų, kuriuos tiesiog paleido lakstyti kapinėse. Užvėrė vartus ir paleido šunis, kad jie ten nuleistų garą“, – pasakojo vyras.

Aukos giminaitė tikisi, kad paleidusioji šunis sės už grotų. Juolab kad šaltakraujiškai dar bandė nuslėpti išpuolio faktą.

„Mane liūdina ir šokiruoja tos moters neatsakingumas. Kapinėse palikti tris šunis be antsnukių. Pirma, kapinės neskirtos šunims vedžioti. Antra, faktas, kad ji norėjo net nuslėpti, kas atsitiko. Pikta tikrai, tikiuosi, ji sulauks atpildo“, – šnekėjo aukos giminaitė Sabina Tebar.

Visas LNK reportažas – vaizdo įraše:

O vietiniai sakė, kad bendruomenei ši netektis didžiulė. Jų miestelis Pietų Prancūzijoje neteko rūpestingos bendruomenės narės.

„Ji buvo labai aktyvi, besišypsanti. Sakė, kad visada bus ir padės savo bendruomenei“, – teigė moteris.NAUJAUSI KOMENTARAI

Sigita

Sigita portretas
Jeigu yra problema su šuns savininkų ir jo šunimi, yra galimybių nuo jų apsiginti. Nereikia jokių ginklų.

tadas

tadas portretas
o radusyte durna nuo gimimo ar tik kai pradejo dirbt po ukrainos veliava?

GRYZO

GRYZO portretas
SIAUBAS CHA CHA CHA EIK EGLUTE SVEIKATA PAS PSICHIATRA PASITIKRINTI!!!!!!
VISI KOMENTARAI 12

Galerijos

Daugiau straipsnių