A lygos akistata sostinėje: išgelbėtas taškas ar prarasti du?

„Kai išplėši tašką per pridėtą laiką, esi geresnės nuotaikos nei varžovai. Bet šiaip turėjome pranašumą ir turėjome jį realizuoti anksčiau“, - dėstė Rokas Garastas. „Kauno Žalgirio“ ekipos treneris liko nepatenkintas lygiosiomis 1:1 „Optibet A lygos“ pirmenybėse su Vilniaus „Riteriais“, nes kauniečiai turėjo žaidybinį pranašumą.

18-ojo turo mače sostinėje ilgą laiką pirmame kėlinyje iniciatyva priklausė „Kauno Žalgiriui“, tačiau ilgesnė kamuolio kontrolė ir keliami kampiniai naudos nedavė. „Riterių“ gretose išsiskyrė Artūras Dolžnikovas, kurio individualus žaidimas kėlė varžovams labai daug rūpesčių.

24-ąją minutę sostinės komandai priklausė nuostabi proga išsiveržti į priekį. Žalgirietis savo aikštės pusėje prarado kamuolį, tad Deimantas Rimpa netruko įsiveržti į baudos aikštelę, kur išprovokavo 18-mečio Pijaus Nainio pražangą. Prie 11 metrų žymos stojo Gytis Paulauskas, tačiau puolėjas kamuolį nukreipė virš vartų.

Antrasis kėlinys ilgą laiką klostėsi panašia eiga, tiesa, sykį A. Vitkauskas turėjo atremti labai pavojingą smūgį pažeme, kurį atliko Mohamedas Bahlouli.

75-ąją minutę „Riteriams“ nusišypsojo sėkmė: po pakelto kampinio Deimantas Rimpa pamušė kamuolį galva ir jis atsimušė į Divine'o Naah ranką. Donatas Rumšas skyrė antrą baudinį, kurį realizavo Lucasas Diasas – jam tai buvo pirmasis įvartis „Optibet A lygoje“.

Visgi „Kauno Žalgiris“ po tokio nemalonaus epizodo nepalūžo ir atstatė pusiausvyrą. Antrą pridėto laiko minutę Marko Pejičiaus atliko perdavimą į baudos aikštelę, o Linas Pilibaitis taikliai smūgiavo galva.

„Man buvo svarbu pamatyti komandos charakterį ir suprasti kokios nuotaikos vykstame į Konferencijos lygos rungtynes“, - pabrėžė R. Garastas.