Lietuvos rinktinės gynėjas dar bent sezoną rungtyniaus „Kauno Žalgiryje“

  • Teksto dydis:

Pasirengimą 2023-ųjų sezonui sausio 11 dieną pradėjęs „Kauno Žalgirio“ futbolo klubas tęsia sudėties formavimo darbus. Lietuvos vicečempionai dar bent sezonui pratęsė sutartį su Edvinu Girdvainiu.

30-ąjį savo gimtadienį dar šį mėnesį švęsiantis vidurio gynėjas prie Kauno ekipos prisijungė dar 2021-ųjų vasarą ir nuo to laiko tapo vienu iš pagrindinių ekipos ramsčių gynyboje.

Per pusantrų metų Lietuvos čempionate futbolininkas sužaidė 41 susitikimą, o 2022-ųjų sezone pasižymėjo dviem tiksliais smūgiais.

 E.Girdvainis taip pat yra nuolat kviečiamas į nacionalinę Lietuvos vyrų futbolo rinktinę, kurioje savo sąskaitoje turi jau 40 sužaistų rungtynių.

Beje, praėjusių metų pabaigoje žalgirietis ryšėjo ir Lietuvos vyrų futbolo rinktinės kapitono raištį Baltijos taurės dvikovoje su Estijos rinktine.

Prieš prisijungdamas prie „Kauno Žalgirio“ vidurio gynėjas taip pat rungtyniavo „Padova“ klubo jaunimo komandoje, Panevėžio „Ekrano“, „Marbella“ (Ispanija), Glivicių „Piast“ (Lenkija), Tomsko „Tom“ (Rusija), Tel Avivo „Hapoel“ (Izraelis), „Kesla“ (Azerbaidžanas), RFS (Latvija) ir Krėfeldo „Uerdingen“ (Vokietija) klubuose.

2023-ųjų sezone žaidėjas ir toliau vilkės 93-uoju numeriu pažymėtais marškinėliais.NAUJAUSI KOMENTARAI

Galerijos

Daugiau straipsnių