„Žalgiris“ atseikėjo „Jonavai“ penkis įvarčius

Pastaruoju metu labai dažnai lygiosiomis žaidžiantis „Optibet A lygos“ čempionas Vilniaus „Žalgiris“ iškovojo penktą pergalę šiame sezone.

10-ojo turo dvikovoje svečiuose žalgiriečiai be didesnio vargo net 5:0 (3:0) sutriuškino dešimtą pralaimėjimą patyrusią autsaiderę „Jonavą“.

„Žalgiris“ įvarčių sąskaitą atidarė jau 5-ąją minutę. Į vartų stačiakampį grįžęs Martynas Matuzas per vėlai atmušė Nicolaso Gorobsovo spirtą kamuolį, kadangos baudos smūgio metu jis jau buvo kirtęs vartų liniją.

Šeimininkai atsakė pavojingu Tito Buzo smūgiu, tačiau jau 16-ąją minutę praleido antrą įvartį. N. Gorobsovas pakėlė kampinį, o Mantas Kuklys taikliai smūgiavo galva – į rikiuotę sugrįžęs saugas pasižymėjo ketvirtą sykį šiemet.

20-ąją minutę krito trečiasis įvartis: po Petaro Mamičiaus perdavimo iš kairiojo krašto Josipas Tadičius paliko kamuolį Renanui Oliveirai, kuris pelnė pirmą įvartį su „Žalgirio“ marškinėliais. Kiek vėliau brazilas sukirto kamuolį į virpstą, J. Tadičiaus smūgį atrėmė M. Matuzas. Darbo turėjo ir Edvinas Gertmonas – jam teko apsiginti nuo Denyso Vasino šūvio.

Antrame kėlinyje „Žalgiris“ dviem įvarčiais įtvirtino savo pranašumą. 52-ąją minutę J. Tadičiaus pasižymėjo po savalaikio M. Kuklio perdavimo, 68-ąją minutę – spraga pasinaudojo po keitimo aikštėje pasirodęs Francis Kyeremeh.

Čempionai galėjo pasižymėti dar ne kartą, tačiau šeimininkus gelbėjo tiek M. Matuzas, tiek sėkmė – M. Kuklys net du kartus vienos atakos metu sudrebino vartų konstrukciją.

Po šio laimėjimo „Žalgiris“ su 20 taškų rikiuojasi 3-ioje pozicijoje.

Šiame straipsnyje: A lygaJonavaVilniaus Žalgiris