Pasaka baigėsi laimingai: 17-metė čekė triumfavo Šveicarijoje

Vos 233 vietą WTA pasaulio reitinge užimanti bei atrankos turnyro būdu į „Ladies Open Biel Bienne“ pirmenybes patekusi 17-metė Marketa Vondroušova iškovojo savo pirmąjį karjeros titulą. Čekijos tenisininkė po valandą ir 45 minutes trukusios kovos nugalėjo pirmojo šimtuko pabaigos tenisininkę iš Estijos Anett Kontaveit 6:4, 7:6 (8:6).

M.Vondroušova šį sezoną iškovojo net keturis ITF serijos titulus, o WTA turnyre dalyvavo pirmą kartą. Norėdama patekti į „Ladies Open Biel Bienne“ pirmenybes ji įveikė atrankos turnyrą, o pagrindinėse varžybose nepralaimėjo nė vieno seto.

Dėka savo pergalės M.Vondroušova pirmadienį iš 233 vietos WTA pasaulio reitinge šoktels net per 116 pozicijų – į 117 vietą.

Šį sezoną M.Vondroušova iškovojo net 40 pergalių ir patyrė vos 4 nesėkmes. Tiesa, didžiojo dauguma jų buvo ITF serijos turnyruose.

„Ladies Open Biel Bienne“ čempionei atiteko 280 WTA reitingo taškų bei 43 tūkst. JAV dolerių piniginė premija.