Puikus pasirodymas: L. Jasiūnaitė iškovojo bronzą Deimantinėje lygoje

Lietuvos ieties metikė Liveta Jasiūnaitė užlipo ant garbės pakylos per Deimantinės lygos varžybas šeštadienį Lenkijoje.

Liveta Jasiūnaitė geriausiu bandymu nusviedė ietį 61,79 m ir iškovojo trečią vietą prestižinėse komercinėse varžybose.

Chožuve lietuvė geriausią rezultatą užfiksavo pirmuoju metimu. Per kitus jos bandymus įrankis leidosi 60,40 m, 57,64 m, 58,57 m, o dar du bandymai buvo nesėkmingi.

Pergalę iškovojo šio sezono lyderė japonė Haruka Kitaguchi, per varžybas buvusi už lietuvės nugaros, bet paskutiniu metimu paveržusi pirmą vietą, kai nusviedė ietį 65,10 m.

Antrą vietą užėmė čekė Barbora Špotakova, iki šeštojo japonės metimo lyderiavusi su 62,29 m rezultatu.

Už pirmąją vietą Deimantinės lygos etape atitenka 10 tūkst. dolerių, už antrąją – 6 tūkst. , už trečiąją – 3,5 tūkst. dolerių.

Iš Rokiškio kilusi L.Jasiūnaitė iki šiol labiausiai didžiuojasi 2018 metais Europos čempionate laimėta bronza.

Pernai Tokijo olimpinėse žaidynėse ji užėmė septintą vietą, o šiemet turėjo rimtų ambicijų pasaulio čempionate.

Atrankos varžybose 28 metų atletės rezultatas (63,80 m) buvo artimas jos asmeniniam rekordui ir trečias atrankoje. Tačiau finale ietis skrido ne taip toli ir ji liko dešimta.

Deimantinės lygos etape Lenkijoje L.Jasiūnaitė yra vienintelė Lietuvos lengvaatletė.

Visi geriausi mūsų šalies atletai šį mėnesį dar pasirodys Europos čempionate Miunchene.