Vėl priekyje: karjeros rungtynes sužaidęs L. Lekavičius nuvedė „Žalgirį“ į pergalę

Kauno „Žalgiris“ vėl išsiveržė į priekį Lietuvos krepšinio lygos (LKL) ketvirtfinalio serijoje.

Garliavoje vykusiose rungtynėse žalgiriečiai iškart šovė į priekį ir 87:71 (20:11, 31:22, 23:19, 13:19) susitvarkė su Klaipėdos „Neptūnu“.

Serijoje iki trijų pergalių Lietuvos čempionai dabar pirmauja 2-1 ir jau pirmadienį Klaipėdos bandys iškovoti bilietą į pusfinalį.

Pusfinalyje „Žalgirio“ jau laukia Panevėžio „Lietkabelis“, kuris sausu rezultatu (3-0) nugalėjo Utenos „Uniclub Casino-Juventus“.

Fantastišką pasirodymą nugalėtojų gretose surengė Lukas Lekavičius. Gynėjas vos per 17 minučių pelnė 26 taškus (4/5 dvit., 4/4 trit., 6/6 baud.) ir surinko 34 naudingumo balus. Abu šie pasiekimai yra geriausi Lekavičiaus LKL

Per Eurolygos karjerą 28-erių įžaidėjas daugiausiai buvo surinkęs 29 taškus ir 32 naudingumo balus.

Šeimininkus į priekį vedęs L. Lekavičius dar atliko 3 rezultatyvius perdavimus ir išprovokavo 6 pražangas. Jis vien per trečiąjį kėlinį surinko 13 taškų ir ketvirtajame kėlinyje leido laiką ant atsarginių žaidėjų suolelio.

„Žalgiris“ jau pirmajame kėlinyje įgijo dviženklį pranašumą (20:9), o po dviejų kėlinių komandas skyrė 18 taškų (51:33) ir antroji rungtynių pusė tapo formalumu.

Galingą pasirodymą surengė ir Joffrey Lauvergne'as. Jis per 16 minučių pelnė 20 taškų (9/12 dvit., 2/4 baud.), atkovojo 5 kamuolius, perėmė kamuolį, kartą suklydo bei surinko 23 naudingumo balus.

Klaipėdos ekipos gretose išsiskyrė Benas Griciūnas, kurio sąskaitoje per 16 minučių buvo 14 taškų (7/8 dvit.), 7 atkovoti kamuoliai bei 15 naudingumo balų.

„Žalgiris“: Lukas Lekavičius 26 (4/5 dvit., 4/4 trit., 6/6 baud., 34 naud.), Joffrey Lauvergne'as 20 (9/12 dvit., 5 atk. kam.), Tyleris Cavanaugh 8 (6 atk. kam.).

„Neptūnas“: Benas Griciūnas 14 (7/8 dvit., 7 atk. kam.), Nojus Mineikis 12 (3/3 trit.), Deividas Gailius 11 (5/6 baud.), Julius Jucikas 10 (4/7 dvit., 2 blok.), Matas Jogėla 7.

Šiame straipsnyje: LKLŽalgirisNeptūnaskrepšinis