Dramatiškas sugrįžimas: I. Brazdeikio reidas „Žalgiriui“ išplėšė pirmąją pergalę

Iniciatyvos ėmęsis Ignas Brazdeikis ištempė kauniečius į pirmąją pergalę Eurolygoje.

Įspūdingą pirmąją pergalę Eurolygoje iškovojo Kauno „Žalgiris“ (1-2).

Kazio Maksvyčio auklėtiniai namuose lemiamu metu 68:65 paklupdė Bolonijos „Virtus“ (1-2) krepšininkus.

Per ilgąją pertrauką į arenos palubes iškilo Pauliaus Jankūno marškinėliai.

Likus minutei iki mačo pabaigos „Žalgiris“ turėjo 5 taškų deficitą (60:65), tačiau Ignas Brazdeikis pelnė dvitaškį ir sumažino jį iki vieno metimo (62:65).

Netrukus žalgiriečiai apsigynė, o Evansas nukirpo „Žalgirio“ skirtumą iki minimalaus (64:65).

Kitoje atakoje Milošo Teodosičiaus metimas buvo netaiklus ir „Žalgiriui“ liko 24 sekundės išplėšti pergalę.

Likus 13 sekundžių I. Brazdeikis reidu išvedė „Žalgirį į priekį (66:65), „Virtus“ suklydo išsimesdami kamuolį, o I. Brazdeikis baudomis likus 7 sekundėms nutolino kauniečius per 3 taškus (68:65).

Lemiamoje atakoje „Virtus“ taškų nepelnė ir kauniečiai triumfavo.

Paskutinė atkarpa žalgiriečių laimėta 8:0.

Lemiamais momentais kauniečius į pergalę ištempęs I. Brazdeikis per 25,5 minutės surinko 14 taškų (5/8 dvit., 0/4 trit., 4/4 baud.), 6 atkovotus kamuolius, 5 rezultatyvius perdavimus ir 18 naudingumo balų.

jk

jk portretas
senai laukiam pergaliu,ir toliau taip ŽALGIRI

Ukmergė.

Ukmergė. portretas
Tai gal apsidirbę ryto fanai vėl kritikuos Kauno areną ir Žalgirį. Su pergale ŽALGIRI !!!!!!