Jauniesiems talentams sekasi skirtingai

Kauno „Žalgirio“ dubleriams nelengva skintis kelią tarp vyresnių Nacionalinės krepšinio lygos (NKL-7bet) ekipų. Kauniečiai svečiuose 64:73 nusileido vienam lygos lyderių „Telšių“ klubui. Tuo tarpu į mažesnio pajėgumo grupę patekusi Klaipėdos „Neptūno“ komanda įsibėgėjant sezonui jaučiasi vis drąsiau.

Ryčio Vaišvilos treniruojami telšiškiai mačą pradėjo kur kas aktyviau ir susikrovė dviženklį pranašmą (18:7). Tačiau ambicingi jaunuoliai iš Kauno nesutriko. Jie atsakė dviem drausmingais kėliniais ir po Nedo Montvilos dvitaškio trečiojo kėlinio pabaigoje kvėpavo varžovams į nugarą (48:49). Banguotų rungtynių pabaigoje šeimininkai atsiplėšė, bet Kauno ekipa atsakė 7 taškais be atsako ir likus 4 minutėms sumažino skirtumą iki 4 taškų (60:64). Vis dėlto atkarpa 7:2 atsakę šeimininkai nuskynė jau 27-ąją pergalę iš 34 galimų.

Nugalėtojams daugiausia taškų pelnė Donnellas Cegersas 17 (8/10 dvit.), Deividas Rasys 16 (5/6 dvit., 6/7 baud.), Ignas Razutis 11 (4/6 dvit.), Ovidijus Kaminskis 10 (3/7 dvit., 6 atk. kam., 6 kld.), Laurynas Kaveckis 9.  „Žalgiriui-2“: Liutauras Lelevičius 15 (2/7 dvit., 3/6 trit., 5 atk. kam.), Motiejus Krivas 12 (5/6 dvit., 8 atk. kam., 4 kld.), Mantas Rubštavičius 9.

Telšiškiai žengia trečiojoje vietoje ir kvėpuoja į nugarą tiek pat mačų laimėjusiems „Gargždams“, bet žaidusiems rungtynėmis mažiau. Žalgiriečiai su 16 pergalių ir 18 nesėkmių rikiuojasi 6-ti.

„Nepūno-2“ komanda pratęsė savo pergalių seriją 83:76 palauždama kaimynus iš Mažeikių. Penktąjį paeiliui laimėjimą Simono Serapino auklėtiniai pasiekė pabaigoje spurtuodami 8:1. Klaipėdos ekipą į priekį tempė aukštaūgis Oskaras Pleikys. Jis per 31 minutę pelnė 23 taškus (10/12 dvit., 0/1 trit., 3/5 baud.), atkovojo 8 kamuolius bei surinko 30 naudingumo balų. Tiek pat taškų įmetė Lukas Kreišmontas (7/10 dvit., 2/5 trit., 3/4 baud.), surinkęs 28 naudingumo balus.

Klaipėdiečiams Matas Vaitkus pelnė 13 taškų, Gediminas Leščiauskas 9, Gabrielius Mažeika 7.

„Mažeikiams“: Karolis Babušis 17 (3/8 dvit., 3/5 trit.), Mindaugas Motuzas 16 (4/9 trit.), Robert Subotkevič 11 (5/12 dvit., 5 atk. kam., 5 rez. perd.), Jonas Paukštė 9 (4/8 dvit., 8 atk. kam.).

Šiame straipsnyje: Neptūnas-2Žalgiris-2NKL