Miunchene Eurolygos taškų antirekordą pakartojusi „Barca“ – ant prarajos krašto

„Barcai“ šie nemalonumai – kažkur matyti. Jeigu praėjusį sezoną katalonai vargo su Sankt Peterburgo „Zenit“, šiemet jų košmaru tapo Miuncheno „Bayern“, kurie įveikė Ispanijos klubą ir išplėšė lemiamas serijos rungtynes Eurolygos ketvirtfinalyje.

Šarūno Jasikevičiaus auklėtiniai išvykoje 52:59 (12:18, 13:18, 9:14, 18:19) nusileido Miuncheno „Bayern“ krepšininkams ir serijos iki trijų pergalių rezultatas tapo lygiu – 2-2.

Lemiamas mačas įvyks Barselonoje.

„Barca“ sužaidė nerezultatyviausias rungtynes moderniosios Eurolygos istorijoje bei sukrapštė vos 52 taškus. Katalonai antirekordą dalinasi su Pirėjo „Olympiakos“.

Rokas Jokubaitis pralaimėjusiems per 17 minučių surinko 8 taškus (1/3 dvit., 2/3 trit., 0/1 baud.), 3 atkovotus bei 1 prarastą kamuolį, 3 rezultatyvius perdavimus ir 8 naudingumo balus.

Rungtynes geriau pradėjo šeimininkai, kurie antrojo kėlinio viduryje po Nicko Weilerio-Babbo baudų metimų įgijo 12 taškų pranašumą (29:17) ir iniciatyvą išlaikė iki pat pertraukos (36:25).

„Barcai“ pirmoje mačo pusėje fatališkai nekrito tritaškiai – iš 11 realizuotas vos 1 (9 proc.).

Po pertraukos Miuncheno ekipa toliau dominavo: „Bayern“ gynėjai smaugė katalonų lyderius, o po spurto 9:0 trečiojo kėlinio pabaigoje įgijo rekordinį 19 taškų pranašumą (48:29).

Ketvirtasis kėlinys tapo formalumu: „Barca“ toliau nerado kelių link varžovų krepšio ir turėjo pripažinti bavarų pranašumą.

Šaro auklėtiniai tragiškai atakavo iš žaidimo: realizuoti 9 dvitaškiai iš 23 (39 proc.) ir 17 proc. tritaškių (5 iš 29).

Miuncheno komandai Weileris-Babbas per 20 minučių pelnė 12 taškų (1/3 dvit., 2/4 trit., 4/4 baud.), atkovojo 8 kamuolius, atliko 4 rezultatyvius perdavimus bei surinko 24 naudingumo balus.

Barselonos ekipos gretose išsiskyrė Alexas Abrines, kurio sąskaitoje per 20 minučių buvo 12 taškų (2/2 dvit., 2/6 trit., 2/2 baud.), 3 atkovoti kamuoliai bei 13 naudingumo balų.

„Bayern“: Nickas Weileris-Babbas 12 (2/4 trit., 8 atk. kam., 4 rez. perd.), Othello Hunteris 9 (5 atk. kam., 2 blok.), Vladimiras Lučičius 8, Augustine'as Rubitas (3/7 dvit., 5 atk. kam.) ir Deshaunas Thomasas po 7.

„Barcelona“: Alexas Abrinesas 12 (2/6 trit.), Rokas Jokubaitis 8 (2/3 trit.), Nikola Mirotičius 7 (5/7 baud., 5 atk. kam.).