Slogiai Eurolygos atkrintamosiose debiutavęs D. Motiejūnas stebėjo T. Walkupo šou

Donatas Motiejūnas nesėkmingai debiutavo Eurolygos atkrintamosiose varžybose, o ketvirtfinalio serijoje pergale startavo Pirėjo „Olympiakos“.

„Olympiakos“ namie 71:54 (8:15, 25:11, 17:10, 21:18) nugalėjo „Monaco“ ir serijoje iki trijų pergalių išsiveržė į priekį – 1-0.

Antrasis serijos mačas penktadienį vėl bus žaidžiamas Graikijoje.

D-Mo debiutą Eurolygos atkrintamosiose norės kuo greičiau užmiršti. Starto penkete mačą pradėjęs lietuvis per 17 minučių pelnė 2 taškus (1/3 dvit., 0/1 trit.), atkovojo 4 kamuolius, 2 kartus suklydo ir surinko -1 naudingumo balą.

Šeimininkai strigo tik primajame kėlinyje (8:15), tačiau antrąjį laimėjo 25:11 ir perėmė iniciatyvą – 33:26.

Trečiajame kėlinyje Thomasas Walkupas pelnė 9 taškus paeiliui, per šią atkarpą „Monaco“ taškų nepelnė ir šeimininkai nurūko – 44:30.

Po tokio Walkupo solo pasirodymo „Olympiakos“ užtikrintai kontroliavo rungtynių eigą ir varžovų nebeprisileido per vienženklį atstumą.

Walkupas iš viso per 26 minutes pelnė 11 taškų (4/4 dvit., 1/3 trit.), atliko 2 rezultatyvius perdavimus, perėmė 4 kamuolius ir surinko 12 naudingumo balų.

Pirėjaus komandai Kostas Sloukas per 27 minutes pelnė 10 taškų (2/2 dvitaškiai, 2/6 tritaškiai), atkovojo 2 kamuolius, atliko 6 rezultatyvius perdavimus bei surinko 15 naudingumo balų.

Nugalėtojų gretose rezultatyviausias buvo Georgios Printezis, per 13 minučių pelnęs 12 taškų (1/1 dvitaškiai, 2/2 tritaškiai). Jis taip pat atkovojo 1 kamuolį bei surinko 13 naudingumo balų.

Monako ekipai Mike'as Jamesas per 33 minutes surinko 10 taškų (1/2 dvitaškiai, 2/7 tritaškiai, 2/4 baudų metimai), 6 atkovotus kamuolius, 4 rezultatyvius perdavimus bei 14 naudingumo balų.

„Olympiakos“: Georgios Printezis (2/2 trit.) ir Shaquielle'as McKissicas (3/7 trit., 3 per. kam.) po 12, Thomasas Walkupas 11 (4/4 dvit., 4 per. kam.), Aleksandras Vezenkovas (6/6 baud., 5 atk. kam.) ir Kostas Sloukas (2/6 trit., 6 rez. perd.) po 10.

„Monaco“: Mike'as Jamesas (2/7 trit., 6 atk. kam., 4 rez. perd., 4 kld.) ir Donta Hallas (4/6 dvit.) po 10, Parisas Lee 9 (4 rez. perd.), Willas Thomasas 7 (2/7 dvit.).