Sunki D. Sabonio pradžia: „Kings“ apmaudžiai krito namuose

„Sacramento Kings“ su Domantu Saboniu pradėjo naująjį NBA sezoną nesėkme namuose – 108:115 (23:32, 32:19, 29:33, 24:31) nusileido „Portland Trail Blazers“.

Per 33 minutes D.Sabonis pelnė 13 taškų (5/9 dvit., 0/1 trit., 3/6 baud. met.), atkovojo 4 kamuolius, atliko 5 rezultatyvius perdavimus, perėmė kamuolį, blokavo metimą ir 3 kartus suklydo.

Šeštąją pražangą užsidirbęs lietuvis rungtynes baigė likus žaisti 22 sekundes ketvirtajame kėlinyje. Tuomet varžovai pirmavo 110:116.

Įdomu tai, kad D.Saboniui būnant aikštėje „Kings“ pelnė 7 taškais daugiau nei varžovai.

Likus žaisti minutę, Sakramento komanda dar pirmavo, tačiau tuomet Jerami Grantas pelnė dvitaškį su D.Sabonio pražanga, Joshas Hartas pataikė dvitaškį ir Mike'o Browno debiutas prie „Kings“ vairo galiausiai apkarto.

Nugalėtojams Jerami Grantas pelnė 23 taškus, Anfernee Simonsas pridėjo 22.

Sakramento komandoje De'Aaronas Foxas suvertė 33 taškus, Kevinas Huerteris pridėjo 23.

„Kings“ komanda šiame sezone tikėsis nutraukti atkrintamųjų badą. Šiame etape komanda nėra buvusi jau 16 metų.

Kitas rungtynes „Kings“ krepšininkai žais penktadienio vakarą namuose prieš „Los Angeles Clippers“.

„Kings“: D.Foxas 33, K.Huerteris 23, T.Davisas 14, D.Sabonis 13.

„Trail Blazers“: J.Grantas 23, A.Simonsas 22, D.Lillardas 20, J.Hartas 19, S.Shape'as 12, J.Winslow 11.