Užsikirtusio „Žalgirio“ pergalių serija nutrūko Vitorijoje

Edgaras Ulanovas ir Keenanas Evansas kartu surinko 35 taškus, tačiau „Žalgiris“ išvykoje 73:93 nusileido „Baskonia“ ekipai bei nutraukė 3 pralaimėjimų paeiliui seriją.

Kauno „Žalgiris“ (5-4) Eurolygos dvigubą savaitę pradėjo pralaimėjimu.

Kazio Maksvyčio auklėtiniai išvykoje 73:93 (20:21, 24:21, 14:22, 15:29) nusileido Roko Giedraičio ir Tado Sedekerskio atstovaujamiems Vitorijos „Baskonia“ (5-4) krepšininkams bei patyrė pirmąjį pralaimėjimą po 3 pergalių paeiliui.

Didžiąją pirmosios rungtynių pusės dalį pirmavo žalgiriečiai, kurie, vedami 16 taškų surinkusio E. Ulanovo, antrojo ketvirčio pabaigoje susikrovė 5 taškų pranašumą (44:39).

Visgi trečiajame kėlinyje baskai perėmė iniciatyvą. Matthew Costello traukiami šeimininkai spurtavo 22:12 ir prieš lemiamą ketvirtį susikrovė 8 taškų pranašumą (64:56).

Ketvirtojo ketvirčio metu baskai nulaužė rungtynes: surengė dar vieną atkarpą 11:6 ir po Vanja Marinkovičiaus dvitaškio likus 5 minutėms susikrovė 11 taškų pranašumą (75:64).

Per likusį laiką baskai padidino persvarą ir užtikrintai triumfavo.

Antrąją mačo pusę žalgiriečiai pralaimėjo 29:51.

Nuo pralaimėjimo žalgiriečių neišgelbėjo E. Ulanovas, kuris surinko 18 taškų (5/6 dvit., 1/2 trit., 5/5 baud.), 3 atkovotus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus, 3 klaidas ir 23 naudingumo balus.

K. Evansas pridėjo 17 taškų (2/3 dvit., 4/6 trit., 1/3 baud.), 4 atkovotus kamuolius, 1 rezultatyvų perdavimą ir 16 naudingumo balų.

Nugalėtojams R. Giedraitis per 19,5 minutės pelnė 9 taškus (4/6 dvit., 0/3 trit., 1/1 baud.), atkovojo 5 kamuolius ir surinko 7 naudingumo balus.

T. Sedekerskis per 24 minutes pridėjo 3 taškus (1/2 dvit., 1/2 baud.), 3 atkovotus bei 4 perimtus kamuolius, 3 rezultatyvius perdavimus ir 10 naudingumo balų.

Vitorijos komandai M. Costello per 20 minučių pelnė 19 taškų (4/7 dvit., 3/4 trit., 2/3 baud.), atkovojo 7 kamuolius, atliko 1 rezultatyvų perdavimą bei surinko 25 naudingumo balus.

„Baskonia“: Dariusas Thompsonas (5/8 dvit., 3/5 trit., 5 rez. perd., 3 per. kam.) ir Matthew Costello (4/7 dvit., 3/4 trit., 7 atk. kam., 25 naud.) po 19, Pierria Henry 15 (5/6 dvit., 5/5 baud., 4 rez. perd.), Vanja Marinkovičius 14 (3/4 trit.), Rokas Giedraitis 9 (4/6 dvit., 5 atk. kam.).

„Žalgiris“: Edgaras Ulanovas 18 (5/6 dvit., 5/5 baud.), Keenanas Evansas 17 (4/6 trit.), Tomas Dimša 11 (3/8 trit.), Ignas Brazdeikis 10 (4/5 dvit.), Arnas Butkevičius 7.

Šiame straipsnyje: ŽalgirisBaskoniaEurolyga

Ulanovo

Ulanovo portretas
Replika -nebuvom siandien komanda-tai kas jums trukdo but komanda? Kaip tarpklasinese varzybose trumpam susiburet ir nemokat but komanda? kokias babkes gaunat per kiekvienas varzybas turit but ir komanda ir rodyt geriausius asmeninius rezultatus ...