„Wolves“ užtikrintai įveikė Prienų klubą

Nesunkią pergalę Lietuvos krepšinio lygoje („Betsafe-LKL“) įsirašė Alytaus „Wolves“ (20-8) komanda, kuri namie 94:58 (21:22, 27:16, 23:14, 23:6) sutriuškino Prienų „Labas GAS“ (4-24) klubą.

Taip alytiškiai priartėjo prie antroje vietoje esančio Vilniaus „Ryto“ (21-6). Tuo tarpu Prienų klubui šansų kilti iš paskutinės vietos lieka vis mažiau. „Gargždai“ (6-22) lenkia juos dviem pergalėmis.

Prienų komanda nedavė lengvo gyvenimo „Wolves“ vyrams nuo pat pradžios. Kyanas Andersonas lygino rezultatą (13:13), šeimininkų bandymai susigrąžinti persvarą buvo atremti, o Justinas Jogminas išvedė į priekį „Labas GAS“ – 18:16. Svečiai augino pranašumą (22:16), tiesa, po pirmo kėlinio jis liko tik simbolinis – 22:21.

„Wolves“ pagavo gerą bangą ir perėmė iniciatyvą į savo rankas (33:25), o Ahmadas Caveris pranašumą vertė dviženkliu – 39:29. Prieniškiams sunkiai sekėsi vėl artėti, jie dviženklį deficitą turėjo ir prieš ilgąją pertrauką – 38:48.

Nuo trečiojo ketvirčio „Wolves“ ėmė dominuoti ir triuškino oponentus – 62:46. K.Andersonas ir Domantas Vilys kiek švelnino situaciją, tačiau tai menkai padėjo svečiams – 52:71. Ant parketo progą žengti turėjo Juanas Gomezas de Liano, greitai užsidirbęs pražangą, kiek vėliau išleistas buvo ir Tomas Pačėsas, o nugalėtojas klausimų nebekėlė.

„Wolves“ komandai nepadėjo Rashardas Kelly, Ericas Buckneris ir Jeffery Tayloras.

„Wolves“: Ahmadas Caveris 17 (7 rez. perd.), Regimantas Miniotas 16, Arnas Beručka 14, Mindaugas Lukauskis ir Eigirdas Žukauskas – po 12.

„Labas GAS“: Darius Tarvydas 14, Justinas Jogminas 9 (13 atk. kam.), Domantas Vilys 8, Dominykas Domarkas 7, Kyanas Andersonas 6.