Kviečia stabdyti neapykantą prieš LGBTQ+ paauglius: orientacijos negalima pasirinkti

Grįžti į straipsnį

anonimas

anonimas portretas
Norint kažką pakomentuoti viena ar kita tema, pirmiausiai reikia kažkiek išmanyti, žinoti ir suprasti.

Negenetikas

Negenetikas portretas
tiesa yra tik viena, savo genetikos jokiu budu nepakeisi, dar neatejo tokie laikai, renkis kaip nori piaustykis, gerk vaistus, vis tiek tavo genai kokie buvo tokie ir liks

Anonimas

Anonimas portretas
Bet galima psichiatrinėje išsigydyti juk čia psichinė liga.

Vartotojas

Vartotojas portretas
nezinojau kad dar tokia veisle nauja atsirado lgbtesniku paaugliai :)

Anonimas

Anonimas portretas
Nereikia tos propagandos ir tai tvirkinti vaikus jie yra smalsūs ir dar nesuvokia jų pasekmių. Ne ir dar kartą ne jokioms propagandos apie lbgt iškrypėlius juos gydyti reikia ir tai psichologai turi užsiimti.

Onė

Onė portretas
Na kodėl auga skaičius tų .....kasmetai vis didėja.išties dauguma žiūrime tolerantiškai,tik nelabai aišku ko jie patys nori visą žmoniją padaryti..??? Kaspinėliai,vėliavėlės ...kuo daugiau pritraukti jaunimo...na žinoma yra ir tokių kurie genetiškai užprogramuoti ,o dabar tarsi mada būti tokiu,netokiu kaip kiti tai ir darkosi vieni nori atkreipti dėmesį išgarsėti,kiti nori naujų potyrių.....kad if jau metai iš metų eurovizijoj,...

stop

stop portretas
pede ras tu propoganda!!!!

na taip taip

na taip taip portretas
Orientacijos negalima pasirinkti pagalvojo zzoofilas ir išdulkino kupranugarį, karvę, arklį.... na ir pulką vištų dėl ramumo.

Manau.

Manau. portretas
Kam rišėti tuos vaivorikštinius kaspinus ir rodytis paraduose nederamai apsirengus. Nesu prieš juos ,nes tikrai nepasirenki kuom gimei. Bet kas perdaug tas nesveika.

fas fas

fas fas portretas
bet galima pasirinkti siknu per paradus nerodyti, galima pasirinkti nekisti vaikam situ iskrypeliu propogandos

tik

tik portretas
jokia /orentacija/ o dvasine liga kuriai reikia netik psihologo bet ko gero egzorcisto pagalbos nes nuo antimoralinio gyvenimo ypac i jaunima gali pasijungti dvasios kurios brendimo laikotarpi iskraipo savo nuoziura o suaugusi kaltinam kai jam reikia pagalbos ir siandien kaip matome ne 1 ir garantuoju kad ju vaikyste ir praejo tarp panasiu niekam nereikalingu paliktu esybiu kurias siandien u spec t paleido surinke zmoniu kirsinimui jas iskeldami auksciau normaliu ir tie kurie ta propoguoja gauna ismokas taip dar labiau erzinant zmones kad sukelt priespriesa ir neigiamas pasekmes tai sionsatanistu tikslas======

jeigu

jeigu portretas
butu maziau rasomna kiekvienoje spaudoje apie siuos iskrypelius, tada ir jie nebutu tokie "populiarusd" ir nedemonstruotu viesai savo iskrypimu ir psicchiniu sutrikimu iskirtiniu reikalavimu, tiesiog i juos visai nekreipti demesio, o apeiti kaip sudo kruva

Anonimas

Anonimas portretas
Istikruju tai visiskai nesuprantu tu uzsiputojusiu teslagalviu.. Koks tau skirtumas jei moteriai patinka moteris, o vyrui vyras? JOKIO.. Pastebejau kad senas bezdylas tas labiausiai erzina, jauniems dzin

Romas

Romas portretas
Kaip teisingai parasyta . Orientacijos negalima pasirinkti . Pimpalas kaba -vyras , Papai yra - moterys . Visi kiti turi suprast kad lgbt nera normalu . Viskas paprasta . Patis gi atsaket i klausima .

Lauris

Lauris portretas
Kokie jūs LGBT jūs iškrypėliai sergantys psihiniu iškrypimu

rr

rr portretas
Visiškas melas. Butent ir stengiamasi veikti per pauglius kurie pažeidžiamiausi brendimo laikotarpyje.

?

? portretas
O kodėl zoofilai ignoruojami? Jeigu jiems orientacijos negalima pasirinkti, tai kuo skiriasi vyras galvojantis, kad jis moteris, nuo vyro, kuris galvoja, kad jis avinas, ir vaikosi avytes? p.s. Nenoriu nieko įžeist, tiesiog paaiškinkit, nes nepagaunu logikos.

Netikę jų palyginimai

Netikę jų palyginimai portretas
Apie dešiniarankius ir kairiarankius, pamiršo vieną dalyką paminėti.Mokykloje už rašymą kaire,gaudavai per nagus,nes visi turėjo rašyti tik dešine.Taigi,tai buvo priverstinai primesta,o ne įgimta.Lygiai taip dabar bando primesti,kad būti pagal savo prigimtį vyru arba moterimi nenormalu.

Anonimas

Anonimas portretas
Tie pidariugos nekados nebus normalus zmones juos reikia visus giditi ir uzdariti nuo visuomenes VISKAS TASKAS!!!

Jūs čia rimtai?

Jūs čia rimtai? portretas
Su hormonų sutrikimais,kurie lemia pakitusį vystymąsi, gimsta vienetai,palyginus su visa pasaulio populiacija.Žinau asmenų,kurie,kaip patys sakėsi, turėjo jiems nesuvokiamų potraukių,tačiau būdami sveiko proto,kreipėsi pagalbos į specialistus ir problemos buvo išspręstos.Visas šitas dabar stumiamas farsas,tai politinis žingsnis,kuriuo siekiama destabilizuoti valstybę ir suirutės priedangoje priimti nusikaltėliams,narkomanams ir visokio plauko iškrypėliams palankius įstatymus.O jaunimu prisidengiama,kaip jautria visuomenės dalimi.Ne vienas homoseksualas,kuris gyvena savo gyvenimą ir neknisa kitiems proto yra viešoje erdvėje įspėjęs, saugotis šitos LGBT politinės srovės,nes jie nėra tie,kuo dedasi.

Anonimas

Anonimas portretas
Juos reikia UTILIZUOTI kaip vezini darini sveikame lietuvos kune.

kauniete

kauniete portretas
Kas jie yra tie LGBTQ+? Suprantu, kad yra tam tikros seksualinrs orientacijos žmonės. O kas yra šitie? Kita mintis, atrodo, jie jau meta tinklą į jaunimą?

Visų pirma

Visų pirma portretas
Valdžia ir teismai tyčiojasi iš visų žmonių. Bet lg bt kažkokios šventos karvės?

pezalai...

pezalai... portretas
Viską galima pairinkti, nejuokinkit. Ir baikit čia kiršinti žmones. Nebuvau už juos ir nebūsiu.

otto

otto portretas
Cha, cha.
 • Skelbimai
 • Pranešk
  naujieną
 • Portalo
  svečias
 • Orai
 • TV
  programa
 • Žaidimai
 • Horoskopai
 • Facebook
 • Twitter
 • RSS

Galerijos

Daugiau straipsnių