Minint Vilniaus 700 metų jubiliejų – koncertai gyvenamųjų rajonų kiemuose

  • Teksto dydis:

Minint sostinės 700 metų jubiliejų šeštadienį sostinės gyvenamuosiuose rajonuose vyks gyvos muzikos koncertai „Vilnius – atvira muzikos salė“.

Keturios scenos įrengtos Jeruzalėje, Lazdynuose, Karoliniškėse ir Žirmūnuose: čia pasirodys „8 Kambarys“, Dileta, Jurgis Didžiulis, Monique, „Freestarz” ir kiti atlikėjai, pranešė Vilniaus miesto verslo ir turizmo plėtros agentūra „Go Vilnius“.

„Vilniaus jubiliejaus programa sukurta taip, kad kiekvienas galėtų pasijusti šios šventės dalimi, o šis koncertų ciklas kviečia sostinės 700 metų gimtadienį švęsti kuo arčiau savo namų kartu su draugais ir kaimynais“, – pranešime cituojama „Go Vilnius“ direktorė Inga Romanovskienė.     

Pirmą festivalio dieną penktadienį sostinėje jau skambėjo Rūtos Mur, Alen Chicco, Augustes Nombeko ir kitų atlikėjų bei grupių dainos. Per dvi dienas festivalyje dalyvauja 24 atlikėjai ir grupės – kasdien skamba 700 simbolinių minučių muzikos.

Trečius metus iš eilės rengiamu koncertų maratonu „Vilnius – atvira muzikos salė“ siekiama muziką ir kultūrą paskleisti ne tik centrinėje miesto dalyje, kur įprastai organizuojami renginiai, bet ir visame mieste, sako organizatoriai.NAUJAUSI KOMENTARAI

Senukas

Senukas portretas
Daugiau pramogu zmonems neaisku kas bus rytoj

Taip ir ne

Taip ir ne portretas
Mūsų miegrajonyje toks įvyko. Gyvenu už trijų namų nuo tos vietos, tad ir namuose būdama, puikiai girdėjau, bet nuėjau, pabuvau, paklausiau. O kai namo grįžau, pagalvojau ir pasibaisėjau - koncertas vyko aplink buvusį fontaną tarp namų, tad tuose namuose gyvenantys dar geriau viską girdėjo. Taip pat ir tie, ką baisius skausmus ir kitas kančias keliančios ligos prie lovos prirakintus laiko. Jie nei atsikelti, nei pabėgti kuo toliau nuo triukšmo negali. Jiems tas koncertas kieme - kaip kankinimų kamera. Kai dieną ir naktų skausmuose besiraitančius artimuosius slaugiau, ačiū Dievui, kiemuose dar nekoncertuota. Manau, kad jei tokios vietos būtų apsuptos keliomis eilėmis brandžių, tankiai pasodintų, tad garsą slopinančios lajos medžių - tada gal toks koncertas netaptų kankinimo priemone...

Vilnietė

Vilnietė portretas
Labai geri koncertas, viskas puiku, ačiū :)
VISI KOMENTARAI 4

Galerijos

Daugiau straipsnių