Astrologinė prognozė balandžio 1–7 d.

Ką žada žvaigždės?

AVINAS

Savaitės pradžioje galite lankytis toliau nuo namų arba jau grįžti iš viešnagės. Tikėtinos kalbos apie komandiruotę, kelionę, aktualius projektus. Pasistenkite apsišarvuoti kantrybe ir ramiai siekti prasmingų tikslų. Postūmio galite tikėtis iš pažįstamų ir draugų. Galite rasti naujų reikalingų ryšių, romantiškai susižavėti. Savaitgalį venkite triukšmingų renginių, svaigalų. Būkite nuoširdūs bendraudami, tačiau ne naivūs.

JAUTIS

Savaitės pradžioje galite kažkur vykti – į kelionę ar iš jos, priimti ar išlydėti svečią. Verta kreiptis į įtakingus asmenis, teisininkus, specialistus arba užsieniečius, ruošti straipsnius, užsiimti švietimu. Gali tekti prisiimti atsakomybę už dalykinius reikalus. Išsisklaidys abejonės santykių srityje. Savaitgalis žada susitikimų su draugais, naujų pažinčių. Galima slaptos meilės pagunda.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje būsite nusiteikę laisvalaikį praleisti nekasdieniškai. Piniginės turinys gali neatitikti jūsų norų. Skaičiuoti ir taupyti vers asmeninio gyvenimo, namų pertvarkymo ar kitokių pokyčių planai. Savaitei įpusėjus, teks peržiūrėti kai kuriuos dalykinius ir finansinius planus, ryšius, sutartis. Labai aktualūs gali būti kelionių, studijų klausimai. Savaitgalį darykite gerus darbus, padėkite, kam galite.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje objektyvus pašnekovų požiūris jus turėtų raminti, o komplimentai, meilės žodžiai – maloniai džiuginti. Jeigu keliaujate, intriguos įdomios pažintys. Sparčiai augs noras draugiškai bendradarbiauti, pritaikyti naujoves, investuoti ar pan. Galbūt kils įtampa dėl įsiskolinimo, nesumokėto atlygio ar būtinybės prisiimti finansinius įsipareigojimus, tvarkyti paveldėjimo, testamentų reikalus. Pravartu pasidomėti įstatymais.

LIŪTAS

Savaitės pradžioje būsite ūkiškai nusiteikę. Jeigu leidžia galimybės, mielai griebsitės žemės darbų, stengsitės pasirūpinti namų komfortu. Galimas svarbus pokalbis su potencialiu darbdaviu, tiekėju ar kreditoriumi. Rimčiau laikykitės darbo saugos taisyklių, higienos reikalavimų, sveikos mitybos plano. Jeigu kažkas nepavyks ar emociškai nesusivaldysite bendraudami, suimkite save į rankas ir stenkitės ištaisyti nesusipratimą.

MERGELĖ

Savaitės pradžioje neatsisakysite šventinių pramogų. Nusipelnėte bent trumpam pasinerti į tai, kas malonu. Sulauksite komplimentų. Gali būti įvertinti ir jūsų vaikų gabumai ar gerosios pastangos. Savaitės vidurys turėtų būti darbingas ir profesine, ir ūkine prasme. Gali nustebinti ypatingas kolegų dėmesys. Galite pradėti derybas, užmegzti bendradarbiavimo ar kitokį ryšį. Savaitgalį bus gausu emocijų ir vidinių dramų.

SVARSTYKLĖS

Savaitės pradžioje jaukiausia vieta jums bus savi namai, tad neverta planuoti išvykų, didesnių susibūrimų. Tiktų eksperimentuoti virtuvėje. Netgi pošventinė namų ruoša teiks malonumo. Galbūt užsuksite į grožio saloną arba užsiregistruosite grožio ar sveikatinimo procedūrai. Savaitei įpusėjus, nerimo gali sukelti nemažos išlaidos, šeimos narių problemos. Galbūt teks dalyvauti svarbiame renginyje. Galite užmegzti romantišką ryšį.

SKORPIONAS

Savaitės pradžioje mielai leisite laiką su asmenimis, kurie jums patinka ir kurių palaikymą jaučiate dažniau nei kitų. Pašnekovus žavės jūsų iškalba, humoras, žavesys. Galbūt išgirsite nuoširdžių atsivėrimų, meilės žodžių. Palankus laikas kaupti ir skleisti informaciją, tvarkyti reikalus, susijusius su ryšiais, technika, reklama, mokslu, kelionėmis. Savaitgalį nuo jūsų itin priklausys aplinkinių nuotaika ir laisvalaikio kokybė.

ŠAULYS

Savaitės pradžioje sieksite komforto, žemiškų malonumų, šventiškos velykinės nuotaikos ir tam negailėsite pinigų. Gurmaniškai pramogausite. Šiuo metu pasižymėsite gera komercine nuovoka, todėl pravartu aiškintis finansines perspektyvas ir tartis dėl aktualių turtinių ar verslo reikalų. Galite pasipelnyti iš informacijos teikimo, mokymų. Turėsite labiau pasirūpinti artimaisiais, bet tai neatrodys našta. Malonu bus suvokti, kad esate reikalingi.

OŽIARAGIS

Savaitės pradžioje pravartu veikti pasikliaujant savo intuicija ir protu, o ne kitų nuostatomis ar gandais. Galbūt realizuosis kai kurios jūsų viltys. Neblogas metas megzti partnerystės ryšius, atnaujinti santykius, aiškintis nesusipratimus, verslo ir komercines galimybes. Gebėsite daug ką įtikinti savo teisumu, geranoriškumu. Savaitgalis gali būti smagus, kupinas kontaktų, kalbų apie jus dominančius dalykus.

VANDENIS

Savaitės pradžioje vidinė būsena skatins pasiduoti įvykių tėkmei ir leistis jos nešamiems. Visgi jūsų valioje pažaboti svaigalų vartojimą ir išvengti žalos sveikatai. Puiku, jei iki savaitės vidurio galėsite sau leisti neužsiimti rimtais darbais ir plaukti pasroviui. Kiek pamąstę staiga pereisite prie didelio įsipareigojimo su ambicingu tikslu pakeisti savo statusą, gerovę. Pasisaugokite sukčių. Versli, produktyvi bus savaitės pabaiga.

ŽUVYS

Savaitės pradžia palanki pasibūti su smagia kompanija, apsilankyti pas draugus, gimines, kultūros renginyje ar patinginiauti namuose. Sustiprės romantiški jausmai. Pravartu demonstruoti savo pasiekimus, talentus. Nuo savaitės vidurio bus kalbama apie idealus, neįgyvendintus planus, mistiką, paslaptis, intrigas, klastas. Savaitės pabaigoje teks pasirūpinti pinigų, turto reikalais, dokumentais, pirkiniais.NAUJAUSI KOMENTARAI

vėžys

vėžys portretas
savaitės pradžioje važiuoju pasitikrint ar neišplito vėžys. O horoskope to nenumatei,kvaila višta vardu sidonija. Šiap tai būtų įdomu iš kur prieš dešimtis ar šimtus metų (tokie atstumai nuo Žemės iki skirtingų zodiako žvaigždžių) žvaigždes palikusi šviesa gali žinoti kas ryt nutiks niekingam padarėliui žmogai? Kuris iš kosminių pozicijų yra daug mažiau negu niekas?Taigi, tų žvaigždynų mes net nematome realiu metu. Visas žvaigždes matome skirtingu laiku. Ir tas laikas gali skirtis žimtais metų. Geras pvz. Chebrytė užsakėm dviems draugams horoskopus pagal gimimo datą. Padavėm jų žmonom bet sukeitę vietom. Abi atpažino kai tai jos vyras viens prie vieno.
VISI KOMENTARAI 1

Galerijos

Daugiau straipsnių